R e k l a m a

Wybory samorządowe 2018

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Wybory samorządowe 2018

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 646)
 • Autor
  Wpisy
 • #67170 Reply
  paj
  Gość

  Witam jak w temacie nadszedł wreszcie czas na zmianę pokolenia przy korycie przepraszam samorządzie dlatego pytam kogo widzicie na stanowisku nowego burmistrza i kogo na nowych radnych ? bo tacy ludzie jak Tokarski Ostrowski i tym podobna stara sitwa powinna już odejść i ustąpić miejsca nowym (młodszym) twarzom

  #67171 Reply
  Kalina
  Gość

  Ja widzę ciebie, @Pełesela, @pajaca, a resztę już sobie sami dobierzecie.
  Rzeczywiście, należy zmienić naszego burmistrza- staruszka, na kogoś młodszego. Najlepiej, żeby się mieścił w przedziale wiekowym 20-26 lat i jak w większości ogłoszeń, miał przynajmniej dziesięcioletni staż w samorządach.
  Ty nas nie pytaj. Najpierw pochwal się swoimi kandydatami, a my ci odpowiemy, czy nam pasują, czy nie.

  #67172 Reply
  zły
  Gość

  Również chętnie zobaczyłbym kogoś nowego na stołku, bez wyrzutów sumienia zagłosowałbym na P. Mielczarka bądź S. Bartczaka.

  Temat jak najbardziej na czasie.

  #67173 Reply
  myślący
  Gość

  @paj na zmianę pokolenia przy korycie jeżeli w ten sposób określasz administracje państwową, to dlaczego chcesz aby ktoś się w tym korycie taplał. Chyba że po wymianie kadr nastąpi zamiana koryta na żłób Jaki kartami (twarzami) chcesz grać. Bo z asów zrobiły się walety

  #67174 Reply
  wyborca
  Gość

  Widzę że Kalina broni starego układu ale czy tego pani chce czy nie to się zmieni ja też chętnie zagłosuje na Bartczaka pięknem demokracji jest to że po nowym roku można odesłać starych radnych na emeryturę i zastąpić nowymi twarzami

  #67175 Reply
  RTD
  Gość

  Na forum jest kilku takich co ostrzą sobie pazurki na stołek Burmistrza. I o ile wymiana byłaby ok to w życiu na osoby o których pisze Kalina.
  Po prostu nowi by nas w ch…robili.

  #67176 Reply
  Hehe
  Gość

  Za to stary robi nas w konia 😂

  #67177 Reply
  RTD
  Gość

  Jak zwał tak zwał 😀

  #67178 Reply
  wyborca 2
  Gość

  Ja mówię zdecydowane nie politycznym awanturnikom i wszystkim TKM-om. I taki powinien być punkt wyjścia.

  #67179 Reply
  Kalina
  Gość

  Czy wy wszyscy nie wychwyciliście w moim wpisie ironii???
  Dyskutować można, ale o konkretach. A tymczasem, co my mamy? Powyrzucać! Zamienić! Wymienić! A czemu by nie aresztować?? Każdy rozsądny głos w dyskusjach ucinany jest stwierdzeniem- „broni swojego koryta”. Myślcie sobie, co chcecie. Tylko pytanie. Jakie macie oczekiwania? Co mogłyby zrobić nowe władze, czego nie zrobiły te? Konkrety, Panowie, konkrety!

  #67180 Reply
  al..
  Gość

  @ Kalina. @paj który „założył” ten temat, to raczej nie ma skrystalizowanego pojęcia kogo na kogo chce wymienić i dlaczego chce wymienić. Bo raczej już nie mógł wytrzymać przytłaczających prawdą wpisów na innych forach i postanowił tutaj 'grzać” temat. Czekam na następnego adwersarza @ p. To dopiero będzie jazda

  #67181 Reply
  Kalina
  Gość

  .;) Witaj,@al.,,:)Zrezygnowałeś z „drugiego członu”? Prawidłowo. Teraz „brzmisz” dostojniej.:)
  A co do @paj, masz rację. Sama sobie się czasami dziwię, dlaczego dyskutuję z ludżmi jego pokroju. Dlatego już umykam. Chciałam się tylko z Tobą przywitać.:)

  #67182 Reply
  al..
  Gość

  To miło. Również witam. I cieszę się że nie zapomniałaś. Ale nie rezygnuj. Mądre słowo, zwłaszcza teraz będzie potrzebne.:):):)

  #67183 Reply
  paj
  Gość

  Żeby nie odbiegać od tematu kogo widzicie na stanowisku burmistrza i kogo na radnego

  #67184 Reply
  al..
  Gość

  Nie pytaj. Rzuć coś na „ruszt” będziemy obracać.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 646)
Odpowiedz do: Wybory samorządowe 2018
Twoje informacje