R e k l a m a

Wybuchy

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
  • Autor
    Wpisy
  • #90544 Reply
    Milena
    Gość

    Czy któryś z mieszkańców również już po raz drugi w ostatnim czasie odczuł wybuch na terenie Pajęczna? Coś jakby wybuch gazu, albo bomby, ale brak źródła. Wielki huk i drganie ziemi. Skąd to może pochodzić i czy należy spodziewać się kolejnych takich?

    #90558 Reply
    POL
    Gość

    TAK DZIS BYL BARDZO ODCZUWALNY NIE WIEMY CO TO BYLO.

    #90559 Reply
    E5
    Gość

    Prawdopodobnie to cementownia Odkrywka – Pajęczno – Makowiska ale pewny nie jestem też słyszałem ten wybuch i tylko to mi przychodzi do głowy
    a na druga cześć pytania odpowiadam TAK ze można się spodziewać kolejnych
    cas strzelań miedzy : 10 – 13 zawsze może być wcześniej to zależy od zapotrzebowania na kamień

    #90567 Reply
    Mmm
    Gość

    Kiedy dokładnie było słychać wybuch? Dziś i kiedy jeszcze? W którym miejscu w Pajęcznie słychać wybuchy?

    #90571 Reply
    Milena
    Gość

    Jakoś we wrześniu, może sierpniu. Było go bardzo dokładnie słychać i czuć na osiedlu Źródelna, w blokach na Osiedlowej i w Dylowie A. Podejrzewam, że całe Pajęczno mogło go odczuć

    #90573 Reply
    Emigrant
    Gość

    W końcu cementownia należy do Niemców a oni maja doświadczenie z wybuchami 🙂

    #90578 Reply
    Mmm
    Gość

    To ciekawe. Dzisiaj tez było czuć w tych rejonach?

    #90581 Reply
    gdzietefistaszki
    Gość

    dżej się posrał jak zobaczył wyniki wyborów, kibel ma ponoć do remontu 😀 😀 😀

    #90582 Reply
    Dorota
    Gość

    W okolicach Woli Blakowej było słychać wybuch okolo godziny 9.

    #90583 Reply
    Typ
    Gość

    1 mah – proponuje poczytać

    #90584 Reply
    Milena
    Gość

    Typ, co masz na myśli?

    #90586 Reply
    Mmm
    Gość
    #90587 Reply
    Milena
    Gość

    Po pierwsze to Mach, a nie maj, więc w pierwszej chwili nie skojarzyłam. Po drugie nadal nie widzę powiązania. Jest to przede wszystkim zakazane, a nawet jeśli by tak było, to byłby sam dźwięk (nie wybuch, a trochę dłuższy dźwięk), a nie także trzęsienie ziemi.

    #90588 Reply
    Mmm
    Gość

    Co jest zakazane?

    #90600 Reply
    Stella
    Gość

    no właśnie ja też nie bardzo rozumiem, co niby jest zakazane. Wybuchy?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
Odpowiedz do: Reply #90582 in Wybuchy
Twoje informacje