R e k l a m a

wycinka drzew na koncu dylowa szlacheckiego ,czy to eko region sie powieksza?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego wycinka drzew na koncu dylowa szlacheckiego ,czy to eko region sie powieksza?

 • This topic has 6 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 11 months temu by Janowna.
Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #87769
  targi@wp.pl
  Gość

  jak w temacie? czy ktos cos wie?

  #87773
  Janowna
  Gość

  Nie jest to działanie Eko -Regionu, ale pewnie nic dobrego z tego nie będzie. Wycinka odbywa się na działkach 139, 138 i ma związek ze składowanie na działce 124 odpadów – betonowe podkłady kolejowe. Nowy właściciel ma zamiar prowadzić tu działalność, mimo iż są to tereny przeznaczone jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna A.MN.1.
  I od prawie trzech tygodni sukcesywnie usuwa jedyna naturalna barierę oddzielająca od wysypiska.

  #87783
  Dk
  Gość

  Co na to urzad gminy ? Policja? Ktoś zgłaszał w ogóle?

  #87789
  Magda02
  Gość

  Działki są prywatne i właściciel ma prawo decydować co zrobi na swojej posiadłości. Ludzie już nie mają się czego czepiać.

  #87791
  targi@wp.pl
  Gość

  jesli ma odpowiednie zezwolenia to moze wszystko, ale jesli to prawda ze skaldowaniem podkladów czy że ma zamiar prowadzic dzialalnosc to sasiedzi czy mieszkancy maja prawo wiedziec co to bedzie?juz nam wysypisko ulokowano pod bokiem-no przeciez wlasciciel moze wszystko. Tylko smrod wszyscy wdychamy i uciazliwosc dla wszystich

  #87817
  Oj tam
  Gość

  No przeciez chcieliscie. No to macie 🙂

  #87819
  Janowna
  Gość

  Niewierni Tomasze mogą na własne oczy przekonać się jaka sterta podkładów leży sobie schowana w lesie, i to na działce, która nie jest własnością – właściciela owych podkładów :/
  Na składowanie których wymagana jest zgoda, której prywatny właściciel nie ma. Co do zamiarów to właściciel nie ukrywa i wszystkim opowiada o nich.
  A jeśli chodzi o wycinkę to jest ona zgodna z prawem o ile służy przywróceniu stanu faktycznego
  działki, w tym przypadku produkcja rolna, natomiast jeśli z zamiarem prowadzenia działalności powinno być zezwolenie, którego Urząd Gminy nie wydał. I tyle w temacie.

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.