R e k l a m a

Wycinka drzew!

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #58961 Reply
  Daria77
  Gość

  Witajcie! Co myślicie o wycince drzew i zmianie przepisów dotyczacych tego własnie tematu ? Według mnie staje się to ogromnym problemem , ludzie wycinają drzewa nagminnie na miejscu których powstaja blokowiska „gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/zielen-w-borku-faleckim-znika-zamiast-drzew-bloki,11884758” Brak mi słów na takie ludzkie postępowanie, potem mówią o czystym powietrzu że nie mamy go , ale nie będziemy go mieli , będziemy mieli jeszcze więcej spalin … a drzewa znikną jedno po drugim .

  #58968 Reply
  michu
  Gość

  jeśli drzewo jest prywatne, to sprawa właściciela i Tobie nic do tego. Ty możesz decydować o tym co chcesz jeśli jest Twoje! Ludzie są przesiąknięci komunizmem i niewolnictwem, myślą że nadal będą decydować o innych, przez takich ludzi co wybory wygrywają faszyści.

  #58976 Reply
  paj@wp.pl
  Gość

  Z tą wycinką to nagonka przez media.Nawet zdjecie z martwa wiewórka to sciema bo zdjecie robione rok temu! Po pierwsze samo lesnictwo polskie kroi drzewa ile wlezie i to od zawsze(tak zarabija na utrzymanie i rzekome nowe sadzonki)Kazdy lesniczy ma roczny deputat drzewny liczony w kubikach(calkiem wysoki jak na 1 osobe)
  Po drugie wlasciciele prywatni wreszcie moga uporzadkowac dzialki, bo czekanie na zezwolenia doprowadzaly ze drzewa potrafily same spasc i narobic szkod.
  Nauczeni ludzie w miastach ze wszystko panstwowe a tu samorzady posprzedawały nieruchomosci i teraz niestey wlsciciele maja prawo robic porzadki, grodzic itd.
  W Lebie caly program nakrecili ze ktos wycial pasmo lasu, a ja pytam: dlaczego tereny wojskowe, polozone w dobrej lokalizacji zostały sprzedane osobie prywatnej!

  #58988 Reply
  asdewrq
  Gość

  a

  #59002 Reply
  on
  Gość

  Daria nie musisz się martwić Polska ma piękne lasy i to my jesteśmy wzorem dla Europy jak zarządzać lasami.Wycinki zawsze były i będą bo tak się gospodarzy ważne że lasów przybywa. Ustawa jest dobra,daje właścicielowi działki decydować o zagospodarowaniu swojego otoczenia a o swoje się dba.Radzę słuchać Polskich leśników niż polityków i doradców z Belgi Holandii czy też z Niemiec.

  #59020 Reply
  liu
  Gość

  a było tyle ładnych drzew

  #58979 Reply
  O O Beko O o o
  Gość

  Od wygrania wyborów przez PIS wszystkie media z obcym kapitałem (czyli wiekszosc) dostają sraczki i manipuluja jak tylko mogą. Nagonka goni nagonkę! Nagle cala opozycja zrobila sie zielona i eko a sami zapomnieli jak chcieli za wszelką cene sprzedac lasy panstwowe! Martwa wiewiórka (na portalach prawie załobe narodowa z tego robili) Jak BUL biegał z pistoletem i urzadzał polowania na zwierzeta to bylo wszystko ok, w zadnych tvnach,polsatach,faktach,wyborczych itp nikt nawet slowa o tym nie wspomniał a teraz wielki płacz podłożonej wiewiórki!
  http://cdn6.se.smcloud.net/t/pics/t/2010/09/23/K1-KOMOROWSKI-2_22339820.jpg

  http://www.kamilbazelak.pl/wp-content/uploads/2014/01/Bronis%C5%82aw-Komorowski-zamordowa%C5%82-jelenia-300×224.jpg

  http://3.bp.blogspot.com/–ljYGnRDaZM/TXDRc9npe1I/AAAAAAAAV70/em7DI7zUq4Q/s1600/komorowskib.jpg

  http://3.s.dziennik.pl/pliki/5605000/5605036-hajnowka-dom-cimoszewicza-600-900.jpg

  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2016/12/cimoszewicz2.jpg

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
Odpowiedz do: Wycinka drzew!
Twoje informacje