R e k l a m a

Wykup mieszkania komunalnego na własność

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Wykup mieszkania komunalnego na własność

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #108728 Reply
  Ciekawa
  Gość

  Hej czy ktoś się orientuje ile może kosztować wykupienie mieszka ona komunalnego w centrum Pajeczna 46 M2? Blok wyremontowany, mieszkanie na parterze? Ciężko teraz cokolwiek się dowiedzieć w urzędzie bo nikogo nie wpuszczają a to chyba trzeba do burmistrza iść.moze mi ktoś pomóc?

  #108735 Reply
  Z…
  Gość

  Chyba nie byłeś w Urzędzie…nie siej głupich plotek że nikt nic nie wie idź do Urzędu i powiedz o co chodzi a dalej Cię pokierują. Przez takie głupie komentarze mieszasz ludziom w głowach. Nie wprowadzają nikogo w błąd.

  #108736 Reply
  Ciekawa
  Gość

  Właśnie, że byłam w urzędzie i od drzwi atakuje każdego petenta pan z ochrony wszystkie formalności załatwia się na korytarzu. Nikogo nie wprowadzam w błąd i to nikogo nie wprowadzam w błąd, każdy kto chodzi do gminy widzi jak się po zamykaliscie w czterech ścianach bo się boicie wirusa ale łazić po sklepach w godzinach pracy się nie boicie 🤣😂weź się nie ośmieszaj😁

  #108737 Reply
  Ciekawa
  Gość

  Jaka nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamilcz urzędzie😏

  #108890 Reply
  Agata
  Gość

  Nie wiem, jaka bonifikata jest w tym roku od urzędu, ja wykupowałam swoje mieszkanie w którym mieszkam już 15 lat to było 40% bonifikaty (2013 roku). Rzeczoznawca wycenia twoje mieszkanie na podstawie innych mieszkań sprzedanych w danym roku, nie komunalnych u mnie były to mieszkanie na Majoracie i Osiedlowej i średnia z tych dwóch sprzedanych mieszkań była wyznacznikiem ceny sprzedaży mojego lokum, piętro nie miało znaczenia, każde z tych trzech mieszkań było na innym piętrze, wtedy w roku 2013 za 48 metrów po uwzględnieniu bonifikaty zapłaciłam nieco ponad 50.000, płacisz notariusza, rzeczoznawcę i wszystkie inne opłaty. Od tamtej pory ceny mieszkań dużo wzrosły, wiec i wycena będzie inna, nie wiem ile gmina daje bonifikaty ? Mam nadzieję,że pomogłam.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
Odpowiedz do: Wykup mieszkania komunalnego na własność
Twoje informacje