R e k l a m a

Wylewanie śmierdzącej cieczy między Działoszynem, a Szczytami

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Wylewanie śmierdzącej cieczy między Działoszynem, a Szczytami

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 17)
 • Autor
  Wpisy
 • #98703 Reply
  Yeti
  Gość

  Czy wkońcu ktoś doprowadzi do zaprzestania praktyk polegających na wylewaniu szamba i śmierdzącej cieczy na polach między Dzialoszynem a Szczytami?

  #98705 Reply
  OCB
  Gość

  Na których polach jest to wylewane nr działki można poszukać w systemie informacji przestrzennej Działoszyn lub podać wspólrzędne GPS .Zgłosić anonimowo drogą meilową w zależności od tego czy ścieki są pochodzenia zwierzęcego czy bytowe do Głównego inspektoriatu weterynari lub Głownego inspektoratu ochrony środowiska wszelkie kontakty są na stronach tych urzędów.

  #98714 Reply
  Yeti
  Gość

  Niestety dla zwykłego człowieka wskazanie nawet przy pomocy geoportalu itp jest mało możliwe. Zgłaszanie mailowe i telefoniczne nic nie daje totalna bezczynność. Instytucje które zostały wskazane maja klapki na oczach.

  #98737 Reply
  Gienek rolnik z podlasia
  Gość

  Pisałem już o tej sprawie gdzie są „służby gminne” gdzie nasi radni – bezradni????? Tak pięknie mówią, oczywiście przed wyborami jak się ochoczo ZAJMĄ SPRAWAMI WYBORCÓW. W Urzędzie Gminy też jest jakiś pokoik z etacikiem. Ale po co się wychylać i tak kaska na konto trafi.

  #98738 Reply
  Wojtek
  Gość

  4 lipca około godziny 18:00, droga polna przy Sadowcu, zrzuty idą pełną parą:

  https://www.facebook.com/pg/Z-Biegiem-Warty-102003501495928/photos/?tab=album&album_id=156224886073789

  #98745 Reply
  OCB
  Gość

  Może na terenie gminy działa MAFIA ŚCIEKOWA? ,skoro służby gminne nie potrafią sobie dać rady z tym szambem na polach a inspektoraty kontrolujące nie reagują może sprawą powinna zająć się CBA.

  #98753 Reply
  Gienek rolnik z podlasia
  Gość

  Za utylizację ścieków ZWIK zarabiałby pieniądze wystarczy wyegzekwować prawidłowe miejsce dla tych substancji. To z pewnością nie deszczówka tak cuchnie jak np. wczoraj, DRODZY RADNI PAMIĘTAJCIE O WYBORCACZ NIE TYLKO PRZED WYBORAMI a może włączy się w sprawę jakiś silny Radny powiatowy i pokaże jak walczy o głos wyborcy na co dzień.

  #98754 Reply
  Gienek+rolnik+z+podlasia
  Gość

  Za utylizację ścieków ZWIK zarabiałby pieniądze wystarczy wyegzekwować prawidłowe miejsce dla tych substancji. To z pewnością nie deszczówka tak cuchnie jak np. wczoraj, DRODZY RADNI PAMIĘTAJCIE O WYBORCACH NIE TYLKO PRZED WYBORAMI a może włączy się w sprawę jakiś silny Radny powiatowy i pokaże jak walczy o głos wyborcy na co dzień.

  #98763 Reply
  Gienek rolnik z podlasia
  Gość

  Bardzo ciekawe kto przesuwa temat: wylewający, radny czy etacik z pokoiku z ciepłą posadką?

  #98764 Reply
  Wojtek
  Gość

  jak przesuwa?

  #98766 Reply
  Pamiętliwy
  Gość

  Zaraz chwilę jest taki radny powiatowy któremu zdrowie mieszkańców na ulotce wyborczej bardzo leżało na sercu niejaki Pan Tomasz wcześniej startujący z list PO w ostatnich wyborach nie wiem czy się wstydził PO ale startował z list EPJ i chyba kiedyś był przewodniczącym PO w powiecie. Nieważne w ostatnich wyborach podkreślał jak już nadmieniłem, że zdrowie wyborców bardzo leży jemu na sercu (ulotka do wglądu). Jestem pewien, że udowodni to i zajmie się sprawą a może to tylko przedwyborczy blef. Będziemy pamiętać.

  #98771 Reply
  Pamiętliwy
  Gość

  Panie Tomaszu z EPJ zadziałał Pan? Nie wieżę. Dzisiaj nie śmierdzi. A może było za głośno na forum i to jest jakiś sposób.

  #98772 Reply
  Jadwiga
  Gość

  Jeśli władza się za to nie weźmie to będziemy chorować. Wtedy na szukanie winnych będzie za późno!

  #98774 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  Niestety znów dziś śmierdzi, ktoś wylewa jakąś nieczystość na polach pomiędzy Działoszynem a Szczytami ( jadąc w kierunku Szczyty są to pola po prawo ). Nie wiem czy codzienne wylewanie tego w ziemię to normalny proceder ale śmierdzi okropnie .

  #98775 Reply
  Wojtek
  Gość

  Mieszkaniec możesz wrzucić to miejsce zaznaczone na google maps? wchodzisz na https://www.google.pl/maps wyszukujesz miejsce, klikasz na nie kilka razy tak żeby pojawiła się czerwona pinezka i po lewo w menu będziesz miał przycisk „udostępnij”, jak go naciśniesz pojawi się link który możesz skopiować i tu wkleić

  chętnie się tam przejadę

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 17)
Odpowiedz do: Wylewanie śmierdzącej cieczy między Działoszynem, a Szczytami
Twoje informacje