R e k l a m a

Wypadek szukam świadków

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Wypadek szukam świadków

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #67701 Reply
    Marcin
    Gość

    Witam
    Chodzi mi czy ktoś widział a może ma i zdjęcia z wypadku ( zdarzenia drogowego ) które było wczoraj lub przedwczoraj to jest. 2-3.01 w którym brał udział niebieski peugot ( chyba 206 z małych czterodrzwiowe ) i zestaw potocznie zwany TIR wypadek był w okolicach stacji benzynowej w Ostrołęce ( nie jest to pewna informacja ) dość pilna sprawa

    #67712 Reply
    NapletKrystyny
    Gość

    Po co ci świadkowie, skoro nawet nie wiesz jakie auta brały udział w kolizji!???

    #67713 Reply
    Ha!
    Gość

    …ani kiedy ta kolizja miała miejsce.

    #67786 Reply
    Marcin
    Gość

    Czy twoim zdaniem pisząc niebieski peugot i zestaw potocznie zwanym TIR-em nie wiem jakie samochody braku udział ?
    Mnie zadziwia coś innego po co ty się wypowiadasz piszesz odpowiedz jeżeli sam nie masz nic co wnosisz do rozmowy

    Ale niech ci będzie zaspokojenia twoja ciekawość chodzi o to ze obecnie nie ma kontaktu z osobą która brała udział a potrzebował bym wiedzieć coś więcej

    #67787 Reply
    Nn
    Gość

    A ty po co się wypowiadasz jeżeli sam nie masz nic do dodania w dyskusji

    #67793 Reply
    BuLNarodÓ
    Gość

    NIE WIESZ!!! napisales,,w którym brał udział niebieski peugot ( chyba 206 z małych czterodrzwiowe )” wiec nie wiesz jakiego samochodu szukasz! Mały peugeot moze byc 106,107,108,205,206,207,208 i nie czterodzwiowy tylko 5dzwiowy! Kolor niebieski tez moze byc rozny (granat,blekit,itp) I to wczoraj,przedwczoraj tez duzo mówi 😀 ,,wypadek był w okolicach stacji benzynowej w Ostrołęce ( nie jest to pewna informacja )” 😀 😀 😀 Nie wiesz dokladnie gdzie, kto i kiedy ale szukasz swiadkow 😀 Szukasz sensacji na wsi,zeby miec o czym plotkowac przez kolejny miesiac?

    #67795 Reply
    Nn
    Gość

    Umiesz czytać ze zrozumieniem — napisałem po co mi to —- szkoda ze się nie pochwaliłaś imieniem znalibyśmy nie specjalisty od peugotow

    #67820 Reply
    BuLNarodÓ
    Gość

    Ehhh 😀 😀 😀

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
Odpowiedz do: Reply #67820 in Wypadek szukam świadków
Twoje informacje