R e k l a m a

Wypowiedź Pana Morawieckiego w sprawie wiz do USA

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Wypowiedź Pana Morawieckiego w sprawie wiz do USA

Przeglądajasz 5 wpisów - od 31 do 35 (z 35)
  • Autor
    Wpisy
  • #63712 Reply
    Mjetek
    Gość

    Nic nie jest wieczne. Nawet PiS. Trzecia Rzesza miała być tysiącletnia, przetrwała raptem 12 lat.

    #63713 Reply
    jack
    Gość

    Nie jest tak dobrze za PiS i nie było tak źle za PO jak podają niektóre media. A podatek od paliw już niedługo. A co do pisania na forum, działania i wypowiedzi rządu przekładają się na lokalne społeczności i każdy ma prawo się prawo wypowiedzieć.

    #63734 Reply
    rafi
    Gość

    a ja się cieszę z tego pomysłu pana Morawieckiego. Nie będziemy wyjeżdżać do USA do pracy będzie nas więcej w Polsce i będziemy szukać pracy u nas, a wtedy to pracodawca będzie dyktował warunki płacowe ha ha !!!

    #63827 Reply
    Holenderka
    Gość

    Ja i moja rodzina mamy to szczescie ze przez 6 miesiecy w roku pracukemy w NL. Przez te pol roku zarobie wiecej niz w Polsce na dwuch etatach przez rok. A wiz do stanow nie zniosa bo wszyscy by pouciekali tak jak kiedys do Holandi czy Angli. Dobrze o tym wiedza i dlatego nawet o tym nie rozmawiali z Trumpem.

    #63834 Reply
    Kalina
    Gość

    O przyznawaniu wiz nie decyduje prezydent, a amerykański senat.Coś się kiedyś musiało wydarzyć, bo nie chodzi wcale o wyjazdy do pracy. Tym bardziej teraz, gdy na razie mamy otwartą Europę.Piszę- „na razie”, bo przy tych rządach, ten przywilej możemy utracić.Żeby Kaczyński mógł roztoczyć swoje erdoganowe rządy, musimy wyjść z UE. Wszystko do tego zmierza. Dziękujemy wam, wyborcy PiS-u!
    Tylko krok dzieli nas od zawłaszczenia sądów, a wtedy rząd może WSZYSTKO! Przejdzie każda niegodziwa ustawa, bo nie będzie można jej zaskarżyć.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 31 do 35 (z 35)
Odpowiedz do: Reply #63713 in Wypowiedź Pana Morawieckiego w sprawie wiz do USA
Twoje informacje