R e k l a m a

wyścig formuły I w Działoszynie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego wyścig formuły I w Działoszynie

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #33037 Reply
    kibic
    Gość

    Serdecznie zapraszam na cykliczne wyścigi formuły I.
    Ostatni miał miejsce ok godz. 21 dnia wczorajszego czyli 09.04.2015r.
    Wczoraj bezkonkurencyjny okazał się kierowca białego Alfa Romeo, który w mojej ocenie pędząc ok 100-120 km/h ulicą Piłsudskiego od strony Wielunia, na wysokości pomnika wyprzedził mnie na podwójnej ciągłej linii by przed samą strażnicą gwałtownie hamując omal nie doprowadził do groźnego wypadku, całe szczęście osoby będące jakieś 30 sekund wcześniej na pasach cudem ocalały.
    Zapewniam, że żaden kierowca poruszający się pojazdem uprzywilejowanym w akcji tj. wysyłający sygnał błyskowy i dźwiękowy nie dostarczy tylu atrakcji co w/w.
    Zapraszam też panów policjantów do loży widokowej w ich oknach jest na co popatrzeć.
    Następny wyścig po alarmie w strażnicy.
    I tylko proszę mi nie pisać, że pędzą aby kogoś ratować, nic nie tłumaczy tak idiotycznego zachowania jak opisałem które dzieje się nagminnie. Powtarzam żaden kierowca pojazdu uprzywilejowanego będącego w akcji tak nie jeździ bo jest odpowiedzialnym człowiekiem.

    #33039 Reply
    olek
    Gość

    Dzialoszynski Frog 😛

    #33045 Reply
    XyZ
    Gość

    Z Twojej wypowiedzi ciężko coś wywnioskować. To ta Alfa to pojazd uprzywilejowany czy co?

    #33046 Reply
    kibic
    Gość

    No proszę Cię ja tylko z sarkazmem podkreślam, że nawet kierujący pojazdami uprzywilejowanymi w akcji nie powodują takiego zagrożenia jak ten strażak amator, który bezwzględnie ma obowiązek stosowania się do przepisów Prawa O Ruchu Drogowym jak ja i Ty oraz każdy kierujący poruszający się po drogach publicznych.

    #33052 Reply
    XyZ
    Gość

    Ok zrozumiałem. Czyli strażak z OSP Działoszyn białą Alfą wjechał na remizę i wsiadł do uprzywilejowanego czerwonego wozu z niebieskimi sygnałami świetlnymi.

    #33053 Reply
    kibic
    Gość

    Bardzo mało zrozumiałeś, pędzą na złamanie karku łamiąc przy okazji wszystkie PRD, stwarzają ogromne zagrożenie nie mając do tego żadnych uprawnień oraz oznakowań.

    #33111 Reply
    XyZ
    Gość

    Nie życzę Ci tego, ale gdyby się Twój dom palił to byś chciał pewnie żeby w 10 sekund od telefonu byli u Ciebie.

    #33113 Reply
    kibic
    Gość

    Nie życzę Ci tego, ale gdyby w czasie gdy jechaliby do mnie przejechali Cię na drodze?

    #33332 Reply
    Yorky
    Gość

    Nie pamięta wół jak cielęciem był 😛

    #33333 Reply
    alonso
    Gość

    kkurde, to kkiedy torr wybuddowali w Działosszynie, bo nie jesstem w temmacie??

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
Odpowiedz do: Reply #33111 in wyścig formuły I w Działoszynie
Twoje informacje