R e k l a m a

Z dzieckiem do lekarza -ale gdzie ?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Z dzieckiem do lekarza -ale gdzie ?

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
  • #31322 Reply
    Andrzej
    Gość

    O pomstę do nieba woła sposób traktowania naszych najmłodszych w Publicznym Ośrodku Zdrowia w Pajęcznie.Proszę przyjść za dwa dni bo pani doktor już dzisiaj nie przyjmie.A co z chorym dzieckiem przez dwa dni .Kto wymyślił tak bzdurny sposób załatwiania potrzeb zdrowotnych naszych dzieci.Kto za to odpowiada ?

    #31344 Reply
    Aneta
    Gość

    Polecam stosować higienę i nie latać do lekarza, jak coś w dupie strzyknie. Mała różnorodność genetyczna też robi swoje.

    #31346 Reply
    Iga
    Gość

    Wytrzeźwiej!!

    #31347 Reply
    Iga
    Gość

    Oczywiście „wytrzeźwiej!!” tyczyło się wypowiedzi Anety!!

    #31407 Reply
    Dam
    Gość

    „Polecam stosować higienę i nie latać do lekarza, jak coś w dupie strzyknie. Mała różnorodność genetyczna też robi swoje.”

    Chyba najgłupsza wypowiedź w historii tego forum…

    #31408 Reply
    MarV
    Gość

    przepiszcie sie do rzasni – lepsza opieka

    #31469 Reply
    Anka
    Gość

    Wiadome jest iż w Pajęcznie zbyt krótko przyjmuje pediatra, ale zawsze z dzieckiem można iść jeśli faktycznie źle wygląda na tzw. Nocną i świąteczną pomoc lekarską która jest od 18 do 7 w tygodniu a przez weekend lekarz jest całą dobę!a zapisać się do pediatry na te 2 dni do przodu!

    #31470 Reply
    Anka
    Gość

    A skargi wysyła się zazwyczaj do kierowników placówki i w tym przypadku można także do starostwa!!

    #31548 Reply
    hania
    Gość

    Jeżeli ktoś szuka prywatnie pediatry to polecam Wieczorka z Częstochowy

    #31551 Reply
    woj
    Gość

    Polecam Ośrodek Zdrowia w Kiełczygłowie – obraz nędzy i rozpaczy

    #50862 Reply
    abc
    Gość

    Niestety poziom opieki dla najmłodszych w naszym ośrodku woła o pomstę. Polecam prywatnie Panią Magiera z Wielunia

    #50875 Reply
    Mam
    Gość

    Ja jestem zadowolona z ośrodka w Rząśni

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
Odpowiedz do: Reply #31344 in Z dzieckiem do lekarza -ale gdzie ?
Twoje informacje