R e k l a m a

Zabiorę trzy osoby na protest

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zabiorę trzy osoby na protest

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
  • Autor
    Wpisy
  • #107720 Reply
    Po drugiej stronie
    Gość

    Jak w temacie
    W niedzielę mogę zabrać trzy chętne osoby na protest przeciw mafii pisowskiej

    #107721 Reply
    wal
    Gość

    Tak mało totalniaków, że muisisz na internetach szukać? hahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!

    #107722 Reply
    Po drugiej stronie
    Gość

    Hej wal, jak chcesz możesz jechać ze mną, staniesz po stronie swoich ulubionych przestępców.

    #107723 Reply
    Wojtek
    Gość

    brawo, trzeba w końcu zrobić porządek z pisowską sitwą

    #107724 Reply
    Ołówek
    Gość

    Tylko nie zakładaj koszulki z napisem KONSTYTUCJA bo może być wtopa 🙂

    #107725 Reply
    Julka
    Gość

    Hej ołówek sługusie, przez 6 lat twoi Panowie codziennie łamią Konstytucję RP. A ten wyrok to tylko ekwilibrystyka i manipulacja zapisów prawnych dla takich tępaków jak ty.

    #107726 Reply
    Wojtek
    Gość

    Ołówek to nie jest prawdziwy pisior, ostatnio pocisnął klechom więc to bardziej farbowany lis 🙂

    #107729 Reply
    Ołówek
    Gość

    Hej Julka sługusko, weź coś na menopauze może, bo chyba masz zbyt duże uderzenia gorąca :))
    @Wojtek, ale ja nie jestem żaden pisior tylko lewicowiec pełną gębą!! Szalenie podoba mi się prospoełeczna polityka tego rządu i stricte lewicowy model państwa opiekuńczego, który realizuje PiS. I to tyle. Kaczor jest bardziej prospołeczny niż Biedroń z Czarzastym razem wzięci. I dlatego wygra kolejne wybory. Zaakceptuj to 🙂

    #107736 Reply
    ***** ***
    Gość

    @Ołówek
    Jak to możliwe że z tak doskonałym i prospołecznym rządem mamy najwyższą inflację w całej unii europejskiej?
    https://www.wykop.pl/link/6277669/polska-z-najwyzsza-inflacja-w-ue-wracamy-na-pozycje-lidera-drozyzny/

    #107740 Reply
    Wojtek
    Gość

    Ołówek to tyle dzieci spłodziłeś, że tak ci na tym socjalu zależy? Proponuję zrobić zrzutkę na bilet dla Ołówka do Korei Północnej w jedną stronę, skosztujesz komunizmu w „najlepszym” wydaniue 😀

    a swoją drogą frekwencja na protestach dobra, szacuneczek dla reprezentantów naszego powiatu w na protestach Warszawie!

    #107749 Reply
    Ołówek
    Gość

    Oj dzieciaki, dzieciaki
    Jeden info czerpie z memów i traktuje to jako prawdę objawioną, a drugi nie potrafi włożyć i zrobić, coby samemu na tym socjalu jakoś od 1. do 1. wegetować.

    #107752 Reply
    ***** ***
    Gość

    Dane prosto z eurostatu to wiedza z memów?Proszę tutaj masz oficjalny raport
    https://ec.europa.eu/eurostat/documents/2995521/11563283/2-17092021-AP-EN.pdf/cafa3f3b-b599-66c0-6249-0d4c4ea6122b?t=1631866962823
    Skoro jest inaczej to może nas oświecisz, czy może odpowiedzi na takie pytania nie masz w swoim skrypcie od pracodawcy?

    #107759 Reply
    Grimes
    Gość

    Zabawne że wystarczy pisowcowi przedstawić realne statystyki a nie brane z TVP i nagle przestaje odpowiadać na pytania xD

    #107760 Reply
    Hmm
    Gość

    Na przykład ile posiada mieszkań Adamowicz oraz skąd ma tyle oszczędności 🤔

    #107761 Reply
    Elo
    Gość

    Ja myślę,że mógł się zajmować krawiectwem.Pani Halina Obajtek, mama Daniela, mając trochę drobnych któe się po kieszeniacjh walały, kupiła trochę udziąłów firm z południa Polski za 800 tysięcy złotych.A gdyby chciała na serio zainwestować, to by chyba poważniejsze sumy w grę wchodziły

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
Odpowiedz do: Reply #107726 in Zabiorę trzy osoby na protest
Twoje informacje