R e k l a m a

Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 2,219)
 • Autor
  Wpisy
 • #67583 Reply
  wieiwiec
  Gość

  witam, podobno ostatnio na radzie gminy jednak chcial zadluzyc gmine na 5 milionow zlotych, tylko rada sie na to nie zgodzila. wiecie cos o tym?

  #67585 Reply
  Lokalny
  Gość

  PiS uwielbia wydawać i brać nie swoje pieniądze. W tym są jeszcze lepsi od poprzedników.

  #67586 Reply
  Marek
  Gość

  Przecież wicewojewoda załatwił im jakąś kasę. Nie uwierzę,ze będąc na takiej funkcji nic by nie załatwił. Taki wieloletni samorządowiec, po co by ludzie na niego głosowali.

  #67587 Reply
  a
  Gość

  poprzez branie kredytów rozwija się gmina. Popatrzcie na takie Sulmierzyce tam wszystko jest brane na kredyt (Solary, piece, niektóre remonty) tylko po to by np dostać zwrot połowy sumy. Cymbały gówno wiedzą i się wypowiadają. Żyjcie sobie zatem w gminie zabitej dechami i nie pozwalajcie niczego zmieniać.

  #67597 Reply
  Miejscowa
  Gość

  Kredyty to trzeba spłacać, a Jednak nawet nie ma pieniędzy na spełnienie swoich obietnic wyborczych. Tak złego wójta jeszcze w Strzelcach nigdy nie było!!!

  #67599 Reply
  Marcin
  Gość

  To proponuję panu Jednakowi, żeby poszedł do Prowidenta czy Bociana i u nich się „rozwijał” na własny koszt, a nie mieszał w to mieszkańców.

  #67607 Reply
  Gonzo
  Gość

  Jeszcze jednego kredytu nie spłacił a już chce brać drugi? To gminę Stzelce zlicytują jak tą na Pomorzu co brała chwilówki.

  #67622 Reply
  Kong
  Gość

  W Działoszynie to samo. ;(

  #67625 Reply
  Marek
  Gość

  Jednak przyspawal się do Pieluchy i razem z nią utonie. Do zarządzania trzeba mieć głowę a nie tylko należeć i być po stronie ludzi również po wyborach.

  #67628 Reply
  mieszkaniec
  Gość

  Było głosowanie budżetu. Jednak z Drewniakową i ekipą PiS chcieli zadłużyć bardziej gminę w 2018 (wziąć kredyt), ale wniosek upadł w głosowaniu.

  #67629 Reply
  Lokalny
  Gość

  PiS szczególnie lokalny nie ma głowy do rządzenia. Oni tylko wiedzą jak się ulokować i zgarnąć kasę. Dobrze, że idą wybory, najpierw samorządowe potem parlamentarne. Poczytajcie jak pisiewicze doluja lokalne spółki. Aż się wierzyć nie chce.

  #67630 Reply
  EVA
  Gość

  Hi hi widzę,że jeden z radnych miał dziś wolne nie pomaga żonie przy dzieciach tylko siedzi na kompie i robi sobie kampanie wyborczą

  #67631 Reply
  Takr
  Gość

  Czy posłanka zlożyła jakiś wniosek w sejmie odnośnie zmiany finansowania samorządów gminnych i powiatowych? Wie ktoś? Połowa kadencji.

  #67635 Reply
  Strzelcok
  Gość

  Ma ktoś nazwiska kto jak głosował?

  #67716 Reply
  123
  Gość

  Również proszę o wykaz radnych, kto głosował za zadłużeniem gminy.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 2,219)
Odpowiedz do: Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS
Twoje informacje