Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS

Pajęczno Forum Ogólne Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS

Ten temat zawiera 1,526 odpowiedzi. Ostatnia wypowiedź udzielona przez  Mieszkanka 11 godziny, 14 minut temu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1,486 do 1,500 (z 1,527)
  • Autor
    Wpisy
  • #81129 Odpowiedz

Król

A ten jej mąż nadal pracuje w tym samym miejscu co przed wyborami?

#81130 Odpowiedz

Waldek

Faktycznie cos musi być na rzeczy. Ta Pani przed wyborami trzymała się przecież z Panem Rabenda, a tu nagle z PIS? Ciekawe… Oj PIS musiał się postarać

#81133 Odpowiedz

Zenek

Ten soltys i ta rada to porażka opowiadali statsi ze ta jedna pani gdy byla mlodsza to się nieźle………….

#81134 Odpowiedz

Zenek

Tak jak ktoś napisał jedna ulica z osiedla zgarnęła cały fundusz na swój chonik elita .podatki płacą wszystcy mieszkancy

#81140 Odpowiedz

Anka

No takbtylko na zebranie przyjdzie pare osób i wybiorą tych samych

#81141 Odpowiedz

Anka

A która ta Pani bo aż ciekawa jestem?

#81142 Odpowiedz

rolnik

Ja po obejrzeniu III sesji mam tylko jedno zdanie do napisania dla 8 Radnych z naszej Gminy: PAN KAŻE-SŁUGA MUSI.

#81143 Odpowiedz

Antoni

Oglądałem wszystkie sesje w małym przyśpieszeniu ale nie zauważyłem by radna Dulko czy Michalczyk zabierały głos ale przyciski potrafią naciskać zgodnie z przykazaniem szefa.

#81144 Odpowiedz

Ola

Ja tez oglądam regularnie. Mina Wójta bezcenna, gdy Radny Dygudaj powiedział, ze nie wszyscy Radni są zapraszani na te spotkanka Wójta. Haha dobre. A Panie o których mówisz to języka w gębie niestety chyba nie maja

#81157 Odpowiedz

Stach

Może pani radna głosuje tak jak jej rozsądek podpowiada po prostu? To że startowała z listy Rabendy nie oznacza, że ma go dozgonnie wspierać. Tym bardziej, że nic sobą ten pan nie reprezentuje 🙂

#81160 Odpowiedz

Strzelec

PiS nas wykończy.

#81162 Odpowiedz

Antoni

Przewodnicząca komitetu Rabendy poszła w innym kierunku. Powinna się wstydzić i złożyć mandat. Niech głosuje zgodnie z własną wolą a nie zgodnie z wolą władzy.

#81166 Odpowiedz

Olga

To prawda , przecież przeważająca część osób głosowała na nią bo startowała z grupy opozycyjnej do wójta. Powinna zrezygnować z mandatu a w następnych wyborach wystartować
    razem z Jednakiem. Ale do tego potrzebny jest charakter -delikatnie mówiąc.

#81167 Odpowiedz

Patryk

@Stach, a może PIS się postarał, aby ta Pani głosowała tak, a nie inaczej. Jak człowieku nie masz pojęcia co się dzieje to lepiej nic się nie odzywaj, albo sprawdź dlaczego tak się dzieje.

#81168 Odpowiedz

Patryk

Oczywiście, ze przeszła tylko i wyłącznie dlatego, ze startowała z komitetu opozycyjnego do Wójta. Zrobiła nas w chu..! Powinna zrezygnować.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1,486 do 1,500 (z 1,527)
Odpowiedz do: Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS
Twoje informacje

R e k l a m aR e k l a m a
7,162FanówLubię
71,637ObserwującychObserwuj
446SubskrybentówSubskrybuj

POGODA

Pajęczno
bezchmurnie
1 ° C
1 °
1 °