R e k l a m a

Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1,486 do 1,500 (z 2,152)
  • Autor
    Wpisy
  • #81129 Reply
    Król
    Gość

    A ten jej mąż nadal pracuje w tym samym miejscu co przed wyborami?

    #81130 Reply
    Waldek
    Gość

    Faktycznie cos musi być na rzeczy. Ta Pani przed wyborami trzymała się przecież z Panem Rabenda, a tu nagle z PIS? Ciekawe… Oj PIS musiał się postarać

    #81133 Reply
    Zenek
    Gość

    Ten soltys i ta rada to porażka opowiadali statsi ze ta jedna pani gdy byla mlodsza to się nieźle………….

    #81134 Reply
    Zenek
    Gość

    Tak jak ktoś napisał jedna ulica z osiedla zgarnęła cały fundusz na swój chonik elita .podatki płacą wszystcy mieszkancy

    #81140 Reply
    Anka
    Gość

    No takbtylko na zebranie przyjdzie pare osób i wybiorą tych samych

    #81141 Reply
    Anka
    Gość

    A która ta Pani bo aż ciekawa jestem?

    #81142 Reply
    rolnik
    Gość

    Ja po obejrzeniu III sesji mam tylko jedno zdanie do napisania dla 8 Radnych z naszej Gminy: PAN KAŻE-SŁUGA MUSI.

    #81143 Reply
    Antoni
    Gość

    Oglądałem wszystkie sesje w małym przyśpieszeniu ale nie zauważyłem by radna Dulko czy Michalczyk zabierały głos ale przyciski potrafią naciskać zgodnie z przykazaniem szefa.

    #81144 Reply
    Ola
    Gość

    Ja tez oglądam regularnie. Mina Wójta bezcenna, gdy Radny Dygudaj powiedział, ze nie wszyscy Radni są zapraszani na te spotkanka Wójta. Haha dobre. A Panie o których mówisz to języka w gębie niestety chyba nie maja

    #81157 Reply
    Stach
    Gość

    Może pani radna głosuje tak jak jej rozsądek podpowiada po prostu? To że startowała z listy Rabendy nie oznacza, że ma go dozgonnie wspierać. Tym bardziej, że nic sobą ten pan nie reprezentuje 🙂

    #81160 Reply
    Strzelec
    Gość

    PiS nas wykończy.

    #81162 Reply
    Antoni
    Gość

    Przewodnicząca komitetu Rabendy poszła w innym kierunku. Powinna się wstydzić i złożyć mandat. Niech głosuje zgodnie z własną wolą a nie zgodnie z wolą władzy.

    #81166 Reply
    Olga
    Gość

    To prawda , przecież przeważająca część osób głosowała na nią bo startowała z grupy opozycyjnej do wójta. Powinna zrezygnować z mandatu a w następnych wyborach wystartować
    razem z Jednakiem. Ale do tego potrzebny jest charakter -delikatnie mówiąc.

    #81167 Reply
    Patryk
    Gość

    @Stach, a może PIS się postarał, aby ta Pani głosowała tak, a nie inaczej. Jak człowieku nie masz pojęcia co się dzieje to lepiej nic się nie odzywaj, albo sprawdź dlaczego tak się dzieje.

    #81168 Reply
    Patryk
    Gość

    Oczywiście, ze przeszła tylko i wyłącznie dlatego, ze startowała z komitetu opozycyjnego do Wójta. Zrobiła nas w chu..! Powinna zrezygnować.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1,486 do 1,500 (z 2,152)
Odpowiedz do: Reply #81141 in Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS
Twoje informacje