R e k l a m a

Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS

  • This topic has 2,192 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 1 minutes temu by Mieszkanka.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1,531 do 1,545 (z 2,193)
  • Autor
    Wpisy
  • #81569 Reply
    Tez mieszkanka
    Gość

    @Mieszkanka oczywiście, ze każdy miał prawo być, ale to ze sołtys sprowadził cała rodzine z klonowej to już chyba nie jest normalne, bo Ci ludzie nigdy w życiu nie byli na zebraniach sołeckich. Poza tym, tak jak mówi @mieszkaniec „molestował” wszystkich mieszkańców czy to na ulicy, czy na rynku.

    #81572 Reply
    PiS
    Gość

    Każdy kochani ma prawo do agitacji wyborczej czy prezydent wójt czy sołtys nikt tego nie zabroni każdy miał prawo to startu w wyborach i do konkurowania była jedna dziewczyna mogl być kazdy.

    #81573 Reply
    Monika
    Gość

    Widać jak cała rodzina jest za sobą że wszyscy przyszli a i cała klonowa też prawie dotarła widać chcieli żeby został dalej soltysem

    #81574 Reply
    Tez mieszkanka
    Gość

    @pis oczywiście ze tak.

    #81575 Reply
    Dama
    Gość

    To że namawiał każdy może ale wódki nie stawiał jak ktos inny a kazdy oddaje głos jak chce

    #81576 Reply
    Tez mieszkanka
    Gość

    Skoro wszystko prawda to po co mieszkanka pisze ze nie prawda ze ściągnął pół strzelec. Prawda! I tyle w temacie. Koniec kropka

    #81578 Reply
    Darek
    Gość

    Ludzie co wy chcecie od tego sołtysa chlop w porządku kurendy rozwiezie nakazy też na sesję chodzi to po co tak po nim jedziecie

    #81599 Reply
    Zenek
    Gość

    I tu się mylisz za budką koło sklepu GS wóda lała się strumieniami tylko się ekipy zmieniały.

    #81600 Reply
    Misiek
    Gość

    @Dama, ale Ci @Zenek pojechał. Haha jak się czegoś nie wie to lepiej się nie wypowiadać. Ty @Dama widocznie się nie załapałas

    #81606 Reply
    rolnik
    Gość

    @Dama to sugerujesz że kontrkandydatka wódkę stawiała żeby na nią głos oddać?

    #81684 Reply
    Zenek
    Gość

    Niezłe jaja były na zebraniu ewidentna ustawka. Córka sołtysa chcę straży zabrać remizie parodia jakąś ale to jest zemsta że były radny ośmielił się skrytykować budżet. Cała ta sytuacja przypomina mi lata komuny trzeba za wszelką cenę zniszczyć tych którzy raczyli się sprzeciwić jedynej słusznej władzy.

    #81688 Reply
    Tomek
    Gość

    Zenek uważam tak jak Ty! Dla mnie to tez parodia. W ogóle jak jej nie wstyd pchać się do komisji i liczyć głosy. Powinny być osoby postronne a nie córeczka… Zenua tyle w temacie

    #81714 Reply
    Katarzyna Nowak
    Gość

    Ludzie czytam te wasze komentarze i nie mogę uwierzyć ile w Was jest zawiści i nienawiści,mieszkany w jednej wsi a kazdy druga osobę w łyżce wody by utopił. Do komisji się nie pchałam jak to ktoś napisał tylko podał ktoś moja osobę do liczenia głosów gdzie tu brak mi wstydu,nie wiem.Bo to właśnie jak ktoś by miał choć trochę wstydu to by takich rzeczy nie pisał a jak już ktoś to pisze to niech ma odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem tak jak ja bo jak widzę to same TCHORZE to komentuja gdzie wymyślają śmieszne pseudo. Do pisania głupot są pierwsi, ujawnić kim są naprawde to już dla nich w rzeczywistości byłaby porażka jakby inni dowiedzieliby się kto to jest z imienia i nazwiska za tym pseudo.

    #81715 Reply
    Zenek
    Gość

    Złamanie wszelkich zasad

    #81716 Reply
    Ewa
    Gość

    Brawo Kasia

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1,531 do 1,545 (z 2,193)
Odpowiedz do: Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS
Twoje informacje