R e k l a m a

Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS

Przeglądajasz 15 wpisów - od 226 do 240 (z 2,152)
  • Autor
    Wpisy
  • #71171 Reply
    Mietek
    Gość

    Adrian potrzebujemy młodej krwi. Nic absolutnie do tego Pana nie mam

    #71172 Reply
    Mietek
    Gość

    Ja bym np. widział Adama Nowaka z Marzecic. Ale myśle, ze on nie byłby zainteresowany bo chłopak chyba karierę robi w Wawie.

    #71174 Reply
    Tomek
    Gość

    Koch by wymienił dziurawy piec w urzędzie, poza tym to człowiek z innej
    epoki podobny do Jednaka.

    #71178 Reply
    Kurka
    Gość

    Ja tez mam juz dosc tego naszego lokalnego cwaniactwa, jak Jednak nie ma juz sily pracowac dalej w „rzezni” to niech idzie na emeryture i sie przynajmniej nie kompromituje.

    #71179 Reply
    Kurka
    Gość

    Poza tym my wcale nie jestesmy zwolennikami bylego wójta. Jestesmy zwolennikami przyszlego wójta i nie mozemy sie go juz doczekac 🙂

    #71185 Reply
    Mietek
    Gość

    Dokładnie ja tez nie jestem zwolennikiem poprzedniego, obecnego tym bardziej.

    #71220 Reply
    Jacek
    Gość

    A może Waga.

    #71229 Reply
    Kasia
    Gość

    Moim zdaniem powinna być kobieta.
    Tylko z tą Magdą to chyba żart.

    #71230 Reply
    Kamil
    Gość

    Trzeba powiedzieć, że PiS załatwił gminę. Niczego nie zrobili i to z wicewojewoda.

    #71236 Reply
    Gienia
    Gość

    Kasia masz kogoś konkretnego na myśli?

    #71244 Reply
    do Kamil ps wzadek
    Gość

    jak chcesz startować na wójta, heheh nadal mnie to śmieszy, to postaraj się o lepsze komentarze-wypowiedzi. Ciekaw jestem konfrontacji hehe

    #71246 Reply
    Król
    Gość

    Za poprzedniego wójta coś przynajmniej się działo za obecnego nic. Lansuje sie tylko w szkole na akademiach ale na szczęście ludzie nie muszą go słuchać jak przemawia bo zakupione przez niego nagłośnienie jest marnej jakości. Nawet takich spraw nie ogarniają.
    Ale czas na nowe twarze i miejmy nadzieję że niedlugo to nastąpi.

    #71248 Reply
    B.B.
    Gość

    Nie tylko nagłośnienie w szkole jest do niczego, chociaż dużo kosztowało. W klasach wiszą tablice multimedialne, ale tylko na pokaz. Nikt z nich nie korzysta, bo nie działają.

    #71253 Reply
    CesarzPajęczański
    Gość

    Na wsi już zasiane? Obornik wywieziony na pola??? Krowy wydojone? Świnie oprzatniete? Czarne pięty umyte??? To teraz trzeba włączyć modem i pożalić się na forum. 🙂 🙂 🙂 Strzelce to takie Janusze powiatu!

    #71254 Reply
    B.B.
    Gość

    Po to istnieją fora internetowe, żeby się na nich wypowiadać. A co do krów i świń, to raczej ich w Strzelcach nie uświadczysz.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 226 do 240 (z 2,152)
Odpowiedz do: Reply #71236 in Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS
Twoje informacje