R e k l a m a

Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 2,152)
  • Autor
    Wpisy
  • #67720 Reply
    Lokalny
    Gość

    Widzę, że wójta w pozyskiwaniu środków zewnętrznych nie wspiera ani wicewojewoda ani posłanka. Mają pełnię władzy a nie wspierają żadnej gminy czy powiatu. To jest żałosne. Na pierwszym miejscu nie powinna być partyjnosc tylko dobro lokalne. Widać jak na dłoni, że nie dorośli do swoich funkcji.

    #67722 Reply
    Ja
    Gość

    Dlatego jak wyżej nie powinniśmy popierać tych ludzi, tylko wybrać tych dla których najważniejsze jest dobro wspólne.

    #67723 Reply
    NapletKrystyny
    Gość

    Wy w tych Strzelcach to sie roboty weźcie a nie tylko żale na forach wylewacie!!! Czytając wasze komentarze to mam wrażenie,ze mieszkają tam sami Janusze i Grażyny! Jakiego tematu bym nie czytał na tym forum to wszędzie jakiś głupi mądry się znajdzie,ktoremu wszystko nie pasuje! Jedzcie z dziećmi na wycieczkę albo idźcie na spacer a nie głupoty wypisujecie w internecie!

    #67724 Reply
    Strzelcok
    Gość

    Najlepiej to nic się nie odzywać i pozwolić PiS-owi marnotrawić nasze pieniądze z podatków i przyszywać sobie nieswoje zasługi? NIEDOCZEKANIE!

    #67725 Reply
    NapletKrystyny
    Gość

    Za każdego wójta tylko narzekanie!!! Może gdyby rządził gmina wasz guru BUL Komorowski to byłoby ok!

    #67726 Reply
    Zibi
    Gość

    Może byłby lepszy od Pieluchy.

    #67727 Reply
    BuLNarodÓ
    Gość

    hahahaha chyba lepiej biegałby po krzesłach

    #67728 Reply
    mieszkaniec
    Gość

    Tyle było obiecywania przed wyborami i wójt i posłanka i wicewojewoda. Czego to miało nie być w Strzelcach. Wyszło jak zawsze czyli g….

    #67729 Reply
    mieszkaniec
    Gość

    A na dodatek jeszcze chcą gminę zadłużyć na kolejne grube miliony. Kto to będzie spłacał? Nasze dzieci? Wnuki? I tutaj moje pytanie do zwolenników obecnej władzy. Skoro niczego złego nie robicie to dlaczego nie chcecie podać kto głosował za zadłużeniem gminy podczas ostatniej rady gminy? Czego się boicie?

    #67730 Reply
    Marian
    Gość

    Na tyle było ich stać. Na obietnicach się skończyło. Ale jak prywatnie się urządzić to wiedzieli. Tak wygląda dobra zmiana (dla niektórych).

    #67739 Reply
    Jula
    Gość

    Ciekawe co mają do powiedzenia dziś ci, którzy byli tak bardzo aktywni tutaj na forach pon. 3 lata temu, tacy jak @Obrońca uciśnionych, @Megi, @Kris i in.??????

    #67801 Reply
    Strzelec
    Gość

    Gdzie są” @Obrońca uciśnionych, @Megi, @Kris – najprawdopobniej Pan wójt Jednak zatrudnił ich do pracy w urzędzie! zatrudnie w gminie największe od niepamiętnych czasów…
    Przypadek, że w urzędzie dostają pracę wszyscy, którzy startowali z komitetu wyborczego obecnego wójta i nie dostali sie do gminy, przypadek? niesądze.
    Przez okres kadencji Pana Jednaka gmina wyda na dodatkowo zatrudnione osoby 1 500 000 zl!
    Niech mi ktoś wytłumaczy, bo ja tego nie rozumiem! NA INWESTYCJE NIE MA, NA PRACOWNIKÓW KASA SIE ZNALAZLA! PO CO NAM TAKI WOJT…

    #67803 Reply
    mieszkaniec
    Gość

    Masz rację! Wzrost zatrudnienia najwiekszy, gmina sie nie rozwija a zatrudniamy DODATKOWCYH 9 pracownikow, ktorzy lacznie generują strate 1,5 mln zl!
    Niech ktos temu doktorkowi weterynarii wytłumaczy podstawy ekonomii…
    Może Pani sekretarz z wójtem niech zaczną brać przykład z sąsiednich samorządowców, bo znowu będzie tak, że sekretarz uaktywni się na forum jako „@Megi” żeby grać na Jednaka…

    #67818 Reply
    Jula
    Gość

    No proszę, a 'jednak’ powoli wychodzi szydło …

    #68140 Reply
    mieszkaniec
    Gość

    Co z tym budzetem w Strzelcach?
    Wie ktos?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 2,152)
Odpowiedz do: Reply #67722 in Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS
Twoje informacje