R e k l a m a

Zagłoba otwarta w niedziele niehandlową ?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zagłoba otwarta w niedziele niehandlową ?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 31)
 • Autor
  Wpisy
 • #81951 Reply
  Janek
  Gość

  Ktoś wie dlaczego dzisiaj, w niedziele niehandlową był otwarty monopolowy na osiedlowej? Placówką pocztową jak Żabka chyba nie jest? Gdyby ktoś miał wątpliwości jestem mega przeciwnikiem tego sklepu i najchętniej zamknął bym go na amen albo przynajmniej przeniósł razem z pijaczynami daleko od mojego bloku…

  #81952 Reply
  ustawa
  Gość

  mało tego ten sklep jest nadal otwarty nawet po 23ciej mimo zakazu sprzedaży alkoholu !!

  #81956 Reply
  Ala
  Gość

  Więc wychodzi na to, że mają to gdzieś, przecież w niedziele tylko właściciel może stać (poza jedną handlową) o tym, że czynne po 23 powinien się ktoś zainteresować.

  #81967 Reply
  Katia
  Gość

  Ja się dziwię że ten sklep jeszcze istnieje, do najtańszych nie należy, towaru mało nie ma w czym wybierać, powinien być czynny do 23 więc 7 godzin jest nieczynny dziennie, powinien być czynny w 1 niedzielę handlowa a pracują tam 3 dziewczyny jak one te godziny podstawowe są w stanie wyrobić 🤔 promil ma o wiele więcej wyboru.

  #81968 Reply
  kropka
  Gość

  Co z tego że do najtańszych nie należy grunt że jest tam alkohol a pijusy zawsze znajdą na niego kasę nie zmienia to faktu że wedle nowej ustawy ten sklep po 23ciej powinien być już zamknięty !!

  #81969 Reply
  Taaki
  Gość

  Nie musi być zamknięty po 23:00….

  Np papierosy i energetyki nie są zakazane.

  #81971 Reply
  Adam
  Gość

  Racja po 23:00 zakazana jest sprzedaż alkoholu a nie ogólnie sprzedaż pytanie czy ten sklep przestrzega tego zakazu? Natomiast w niedzielę niehandlową jeżeli nie sprzedaje tam właściciel to powinien być bezwzględnie zamknięty. Jeżeli znowu w niedzielę niehandlowa będzie otwarte to trzeba to zgłosić do inspekcji pracy żeby ich sprawdzili.

  #81973 Reply
  Pno
  Gość

  Haha. Czytam komentarze wasze i cisne beke. Na prawdę jesteście aż tak ślepi czy udajecie ? Mieszkam koło Zagłoby i widzę że po 23 jest sklep ZAMKNIETY!!!

  #81974 Reply
  Pno
  Gość

  Panie Janku jeśli Panu tak bardzo przeszkadza sklep, to pakuj się i poszukaj sobie innego miejsca zamieszkania 😊😊😊

  #81995 Reply
  janek
  Gość

  Panie Pno, mieszkam tu prawie 40 lat i bynajmniej nie zamierzam tego zmieniać przez sklep monopolowy. Za to z chęcią zamienię się z Panem na jakiś letni weekend, żebyś zrozumiał(a) jaką zmorą jest bliskość tego sklepu do mieszkań.

  #81999 Reply
  Skipper
  Gość

  A jak mi w wolną niedzielę dzwonią w kościele co parę godzin to jest w porządku tak?

  #82007 Reply
  janek
  Gość

  Jeżeli mieszkałeś w Pajęcznie przed 1140r. to oczywiście w porządku nie jest. Natomiast jeżeli sprowadziłeś się tu w czasie, kiedy kościół w Pajęcznie już był (po 1140r.) to raczej się na to godziłeś, że będziesz słyszał bicie dzwonów… Zresztą dzwony w kościele nie biją cały czas a ostatni raz słyszysz je o 17:30 a u mnie pod blokiem jest impreza do 23:00. Teraz i tak jest luz bo zanim nie było zakazu sprzedaży alkoholu po 23:00 to impreza była czasami całą noc a otwartym oknie letnią nocą mogłeś zapomnieć więc chyba jednak nie masz tak źle.

  #82008 Reply
  Pno
  Gość

  Panie Janku skoro sklep jest po 23 zamknięty, to w czym Panu teraz sklep przeszkadza ?

  #82014 Reply
  Gozpodarny Gmin
  Gość

  Pan jenek żył w pajęcznie przed 1140 rokiem bo pamięta co wtedy było 🙂 Pan janek zaś zapomniał pigułek i ma srogie jazdy 🙂

  #82023 Reply
  Pno
  Gość

  Ci co są przeciwko zagłobie, to i tak przychodzą i robią zakupy w nim.
  A promil to może ma dużo towaru, ale obsługa to porażka, jedna nie lepsza od drugiej.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 31)
Odpowiedz do: Zagłoba otwarta w niedziele niehandlową ?
Twoje informacje