R e k l a m a

Zagłoba otwarta w niedziele niehandlową ?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zagłoba otwarta w niedziele niehandlową ?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 31)
  • Autor
    Wpisy
  • #82045 Reply
    Katia
    Gość

    Co masz na myśli jedną nie lepsza od drugiej?

    #82139 Reply
    janek
    Gość

    Gozpodarny Gmin, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem… Widzisz gdzieś żebym napisał, że żyłem w roku 1140? Po co w ogóle twój wpis nie wnoszący nic do dyskusji? Na każdym szanującym się forum takie wpisy moderacja kasuje a tu moderacja śpi :-\ A sklep przeszkadza mi dlatego, że razem z rodziną żyje także przed 23:00. Tu w ogóle nie ma co dyskutować – ten sklep jest kilka metrów od bloków i tylko osoby które mieszkają w takiej odległości od tego sklepu zrozumieją jakie to uciążliwe.

    #82142 Reply
    uncle dance
    Gość

    Jeżeli ktoś zakłóca ciszę nocną to proszę dzwonić na policje. To jakieś jełopy hałasują a nie sklep.

    #82148 Reply
    janek
    Gość

    Dzwonienie na policję na początku działało a teraz słyszysz w słuchawce tylko westchnięcie dyżurnego i „jak ktoś będzie wolny to podjedzie”. Podjeżdżają za 40min jak już towarzystwo się rozejdzie a moje dzieci są już wybudzone na dobre. W poprzednie lato dzwoniłem do nich ok 4:00 nad ranem bo jacyś debile chlali pod sklepem a jeden z nich tak co minute wydzierał się na całe gardło „JE**Ć DZIAŁOSZYN” albo „KUU***A”. Nie dziwie się policji, że nie chce im się użerać z takimi cymbałami… Zresztą tam często sprzedają alkohol nietrzeźwym a to jest mocna podstawa do odebrania koncesji. Ale u nas i policja i władza woli udawać, że nie widzi bo wtedy nie ma roboty i można w spokoju pic kawe…

    #82153 Reply
    Pno
    Gość

    Katia to moja sprawa co myślę o tych Paniach co pracują w promilu.

    #82154 Reply
    Pno
    Gość

    No właśnie to jełoby halasuja, a nie sklep. To Panie Janku to sam zrób porządek z tymi pujakami, a nie się czepiasz sklepu. Nawet jak by sklepu nie było to i tak będą chlac pod blokiem. Bo prawie sami pijaku mieszkają w blokach koło sklepu….. Więc Panie Janku, nic Panu nie pomoże jak by zamknęli sklep.

    #82155 Reply
    Johny
    Gość

    @janek nie wiem czy świadomie czy nie ale wprowadzasz ludzi w błąd. Od kilku miesięcy wybierając nr 997,998,999 nie łączy cie z dyżurnym w Pajęcznie tylko automatycznie przekierowuje pod alarmowy nr 112. Tak więc jak to mówisz „westchnięcie dyżurnego” jest gdzieś w Polsce, który nawet nie wie gdzie leży Pajęczno.

    #82452 Reply
    wika
    Gość

    Inspekcja pracy już otrzymała maila z fotką

    #82461 Reply
    greg
    Gość

    Może w końcu będzie spokojniej

    #82883 Reply
    Pno
    Gość

    I tak inspekcja pracy nic z tym nie zrobi. 😊

    #82884 Reply
    Pno
    Gość

    Dla waszej informacji, to jeszcze trochę i znów będzie można kupować w każdą niedzielę haha. I wasza głupie gadania pójdą w D….. 🤣🤣🤣

    #82890 Reply
    wika
    Gość

    Inspekcja pracy Zagłobie nić nie zrobi, ale może nałożyć karę do 30 tyś. zł

    #83471 Reply
    Kika
    Gość

    Ale macie bujną wyobraźnię, skoro wam przeszkadza sklep to nie kupujcie w nim proste. Karę to Peciak dostał w babie jaga w Dzioszynie bo sprzedaje…. W niedziele niehandlowe.

    #101116 Reply
    Lola
    Gość

    Bo mają zakłady bukmacherskie tak pisze na sklepie więc dlatego są otwarci w niedzielę nie handlowe?

    #101152 Reply
    Bitcoin
    Gość

    Czyli w niedzielę możesz jedynie obstawić ale nic kupować bo wtedy sklep złamał by ewidentnie zakaz handlu w niedzielę 😁

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 31)
Odpowiedz do: Reply #82008 in Zagłoba otwarta w niedziele niehandlową ?
Twoje informacje