R e k l a m a

Zajazd Pajęczno

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 29)
  • Autor
    Wpisy
  • #21696 Reply
    Panna Młoda
    Gość

    Witam.
    Interesują mnie Wasze opinie na temat „Zajazdu w Pajęcznie”. Wszystkie informacje będą bardzo przydatne 🙂 Chodzi o organizację wesela. Czy warto? Jaka atmosfera, jedzenie, obsługa, cena, max liczba gości żeby nie było ścisku?
    Dziękuję za wszelkie opinie.

    #21764 Reply
    wolny
    Gość

    nie polecam po weselu zostało pół gara bigosu a pech chciał ze pokój poślubny ma okno na podwórko i akurat było widać jak nic nie zostało po weselu, auto aż się uginało jak odjeżdżali,

    #21774 Reply
    Zygi
    Gość

    <lol>

    Serio jadasz z talerzy zebranych ze stołów itd.? Naprawdę przy wydatkach rzędu kilkanaście tysi żal Ci tych ODPADKÓW? Wiesz co… zlewaj jeszcze sam i osobiści to co zostało do pojemników, będziesz miał na ładne kilka obiadów.

    ŻENADA.

    #21779 Reply
    Dam
    Gość

    @Zygi
    Ty chyba masz problem ze zrozumieniem tego co napisał ktoś wyżej. Nie chodzi o zlewki i resztki zebrane z talerzy tylko o jedzenie niewydane, np usmażono 100 kotletów a ludzie zjedli tylko 60 itd.

    #21780 Reply
    wolny
    Gość

    dokładnie 🙂 to jeśli mi żal odpadków to znaczy ze osoby które je zabierały będą je dawać świnią czy psu chyba wątpię byłem miesiąc temu na weselu młodzi wywieźli z wesela 3 auta jedzenia zapakowane poporciowane itd, nie chodzi tylko o jedzenie słyszałem nie o jednej akcji co tam zaszła ale niech się wypowiedzą ci co byli pokrzywdzeni

    #21781 Reply
    Gumiś
    Gość

    Osobiście robiłem tam swoje wesele i co do jedzenia akurat nie mam zastrzeżeń, mogę nawet powiedzieć że głównie ze względu na jedzenie zdecydowałem się na zajazd. Po weselu dostałem to co nie zostało wydane. Obsługa ok i cena również była ok. Jedyne do czego mogę się przyczepić to zastrzeżenia właścicielki co do niektórych zabaw poprawinowych bo krzesełka się zniszczą itp. Tak było pawie 3 lata temu, teraz jak jest nie mam pojęcia.

    #21931 Reply
    iza
    Gość

    Ja mialam tam wesele we wrzesniu i wszyscy sobie chwalimy zajazd bardzo dobre jedzenie obsluga bardzo mila sympatyczna usmiechnieta caly czas i cena tez przystepna my mielismy 100 osob i duzo miejsca bylo a to co.zostaje z jedzenia to oddawaja naprawde polecam nasi goscie tez sobie chwala restauracje 🙂

    #21932 Reply
    iza
    Gość

    A i jeszcze jedno organizacja wesela naprawde super niczym sie nie mozna martwic tam wszystko dopiete na ostatni guzik naprawde

    #22008 Reply
    ELA
    Gość

    Jeżeli chodzi o organizację przyjęć w lokalu ZAJAZD to wszystko jest na wysokim poziomie. Nawet każdy szczegół jest bardzo dokładnie dopracowany, obsługa zawsze uśmiechnięta i zaradna, jedzenie smaczne. Osobiście jestem bardzo zadowolona z Tej restauracji. POLECAM GORĄCO 🙂

    #22030 Reply
    porys
    Gość

    czy miał ktoś wesele w zajezdzie na okolo 130 osob ? jesli tak czy jest w miare wygodnie?

    #22031 Reply
    wolny
    Gość

    te pozytywne wypowiedzi to na bank wypisuje obsługa bo jeszcze nigdy dobrego słowa o zajeździe nie słyszałem

    #22041 Reply
    iza
    Gość

    Ja tam nie pracuje mialm tam wesele i sobie chwale a ja slyszlam duzo pozytywnychh opin i dlatego tam mialam.

    #22055 Reply
    dudi
    Gość

    a na ile osob jesli mozna wiedziec?

    #22077 Reply
    Lex
    Gość

    Do dudi:
    Lokal przyjemny, obsługa ok, jedzenie pyszne, ale jeśli chcesz robić wesele w Zajeździe na 120 osób to się zastanów 2 razy. Ja miałam tam na weselu 110 osób i to już jest naprawdę wystarczająco…

    #22078 Reply
    Lex
    Gość

    Sory dudi, na 130 jak napisałeś, to już kompletnie za dużo jak na tą salę.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 29)
Odpowiedz do: Reply #21764 in Zajazd Pajęczno
Twoje informacje