R e k l a m a

Zajazd Pajęczno

Przeglądajasz 14 wpisów - od 16 do 29 (z 29)
  • Autor
    Wpisy
  • #35383 Reply
    Karolina
    Gość

    Panie wolny Pierwsze slysze co zabrednie wypisujesz ty jestes z konkurencji czy co myslisz ze obsluga zajazdu nie ma co robic tylko tu suedziec i pisac? zart jakis…. rowniez mialam wesele w zajazd bylo super jedzenie smaczne swieze wszysyko zadbane i cale jedzenie co zostalo zabralismy bez wyjatkow, polecam !
    Ps wolny to uwazasz ze zajazd co niby robibz tym bigosem i kotletami haha jedxa po godciach? Mroza haha no smiech na sali dostalam wszystko po weselu nawet mowy nie bylo zeby jakies jedzenie zostalo kto by chcial zostawiac jedzenie po weselu czlowieku troche oleju w glowie zanim zaczniesz glupoty pisac

    #35398 Reply
    ben ten
    Gość

    a ja bardzo chętnie odstąpię salę na wesele właśnie w Zajeździe więcej info na bojz@op.pl 🙂

    #35399 Reply
    ben ten
    Gość

    chętnie odstąpię salę na wesele właśnie w Zajeździe ,więcej info na bojz@op.pl

    #56882 Reply
    jedrek
    Gość

    bylismy na sylwestrze 2016/2017 porazka jedzenie az bylem zdziwiony,ale jak zobaczylem co jest w lazience to juz koszmar wlasciciele musicie sie zastanowic co z tym robic bo niedlugo sami bedziecie tam zasiadac ,a w sylwestra uratowal was tylko zespol pozdrwawiam i nie polecam

    #57154 Reply
    Pajęczanin
    Gość

    Do jedrek.
    Twoja interpunkcja to pokaz szlacheckich manier, wykwintości i smaku… A jak znam życie – to kible po KAŻDYM znanym mi weselu czy sylwku wyglądają tak samo. Szlachta tak ma, że syfi i chce mnieć czysto. A jak dostanie coś pod nos, co nie jest schabowym lub mielonym to mówi, że jedzenie do kitu. Już wolę wieś…

    #57155 Reply
    Pajęczanin
    Gość

    PS. Ja też byłem na tym Sylwku.

    #60469 Reply
    Gghg
    Gość

    Mnie na komunie nieźle wystawili. Zamówiona w 2014r. na maja 2017r. Podpisana umowa i co z tego…. W ubiegłym roku w kwietniu(czyli w 2016r.) umawiamy się na konkretniejsze ustalenia, zaliczkę, a na drugi dzień telefon,” że nie zorganizują komunii… „. Pani zaczęła wymyślać różne rzeczy… Szkoda nerwów by to opisać. To zresztą jak się okazało, nie nas pierwszych tak zrobiono. Dlatego radzę uważać.

    #60473 Reply
    adam
    Gość

    CECH Pajęczno – komunia 2015 podobno wszyscy super zadowoleni.

    #60615 Reply
    ktoś
    Gość

    Ja miałem komunie w cechu, jak w tej cenie to jedzenia pod dostatkiem, jestem mega zadowolony.

    #60660 Reply
    Miki
    Gość

    Witam. Ja miałam w zajeździe kilka imprez..zaczynając od 18-stki, wesele, chrzciny i roczek nie mówiąc o imprezach gdzie byłam zaproszona… za każdym razem byłam mega zadowolona. Wesele organizowane na 130 osób. Jedzenia nie dało się przejeść – bardzo smaczne 😉 obsługa profesjonalna, jedyny minus który mogę dość to toalety ( czystość utrzymana tylko przed remontem) … nie rozumię osób które wystawiają negatywne opinie skoro naprawdę wszystko jest ok!!! Chyba tylko z zazdrości!!@@

    #60757 Reply
    michu
    Gość

    120 osób to jest mega tłok, byłem 1,5 roku temu. Reszta spoko

    #60975 Reply
    sebastian
    Gość

    polecam Działoszyn Perła

    #60980 Reply
    XyZ
    Gość

    Ja miałem wesele na 110 osób i było już ciasno. Dobrze, że było lato to się trochę ludzi na dworze trochę na sali i jakoś impreza się odbyła. Jedzenie, obsługa wszystko OK. Było to ponad dwa lata temu. Nie wiem jak jest teraz.

    #60996 Reply
    Max
    Gość

    Nie narzekajcie

Przeglądajasz 14 wpisów - od 16 do 29 (z 29)
Odpowiedz do: Reply #60996 in Zajazd Pajęczno
Twoje informacje