R e k l a m a

Zajęcia pływania w Pajęcznie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zajęcia pływania w Pajęcznie

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 29)
 • Autor
  Wpisy
 • #43558 Reply
  Kasia
  Gość

  Czy ktoś z Państwa dzieci uczęszcza na zajęcia pływania na basen w Pajęcznie i może mi coś więcej powiedzieć czy warto czy lepiej jechać gdzie indziej?

  #43559 Reply
  KA
  Gość

  Moja córka chodzi i jesteśmy bardzo zadowolone!!!nigdy nie miała nic wspólnego z basenem a teraz pływa i się cieszy z tego!!!po co szukać daleko,koszty nie są wielkie,polecam!!!

  #43561 Reply
  Kasia
  Gość

  A czy kadra zna się na nauce pływania, bo moja siostra wozila dzieci do Kleszczowa długi czas i nie radzą sobie one zbytnio. Jak tak to kogo polecacie?

  #43562 Reply
  KA
  Gość

  Moja córka chodzi do Borysa Kaszuby ale wiem że wszyscy są fajni i mają podejście do dzieci!!może zależy od dziecka,ale obserwowałam całą grupę i nie widzę aby ktoś miał problem!!!są lepsi i gorsi ale każdy pływa a chyba o to chodzi 🙂 Otyli z niej nie będzie ale podstawy ma zaliczone!!!trzeba spróbować i tyle!!!

  #43563 Reply
  Slawek
  Gość

  W Pajęcznie na basenie jest:
  Po pierwsze – tanio,
  Po drugie – fachowo,
  Po trzecie – sympatycznie,
  Po czwarte – rzetelnie
  Kadra jest super !!!
  Idź, zobacz a nie pożałujesz…

  #43564 Reply
  pjowadj
  Gość

  w Kleszczowie wszystko ładnie pięknie jest nowy aquapark z bajerami z tym że od czasu do czasu ktoś tam utonie

  w Pajęcznie basenik skromny ale wystarczy poczytać o sukcesach jakie odnosi Meduza i już wiadomo że nauką pływania zajmują się tam osoby kompetentne

  poza tym – jeśli jesteś z okolic – co Ci szkodzi posłać dziecko na próbę, jak się nie spodoba to przestanie chodzić i tyle

  #43565 Reply
  Skipper
  Gość

  Ja powiem tak. Byłem sceptyczny do zajęć na pajęczańskim basenie, bo tow końcu pajęczno. Jednak dzisiaj moje dwie pociechy jak są chore to robią awanturę, że nie jadą na basen. Zaczynały u Pani Justyny a teraz są u Pana Borysa. Chwalę zajęcia, bo córki szczęśliwe i zadowolone a koszty niewielkie, więcej za paliwo daję niż za samą naukę za dwie. Jedna przestała mi chorować nawet. Jedyne czego mogę się przyczepić to, że w szatni zimno jest.

  #43568 Reply
  michał
  Gość

  Ja też polecam zajęcia na Pajęczańskim basenie. Tanio, blisko i solidnie. Dziecko zadowolone i ja zresztą też.

  #43703 Reply
  Kawka
  Gość

  A czy ktoś coś wie o zajęciach dla dorosłych ? Jak wyglądają i czy jest sens?

  #43704 Reply
  XYZ
  Gość

  Hmmm PAN Borys K pewnie i dorosłych nauczy, ale to pewnie indywidualnie, a nie grupowo?

  Może mnie ktoś poprawi jeżeli się myle?

  #43708 Reply
  Borys K
  Gość

  Witam, jako osoba wyżej wymieniona kilkakrotnie postaram się odpowiedzieć na zadane pytania. Na pływalni w Pajęcznie prowadzimy zajęcia zarówno grupowe jak i indywidualne. Są to kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nabór prowadzimy na bieżąco po ewentualnej weryfikacji umiejętności lub też od zera. Szczegółowy cennik, zapisy dostępne w holu pływalni, przez telefon lub bezpośrednio na basenie. Pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa za wyłożoną pracę jaką wykonujemy. Borys Kaszuba

  #43717 Reply
  Kiezior
  Gość

  Nauczą Cię pływać zarówno w Kleszczowie, jak i w Pajęcznie. Jak masz bliżej do Pajęczna to nie ma co przepłacać, jeżeli zależy Ci na komforcie to wybierz Kleszczów. W Pajęcznie jest bardziej kameralnie i rodzinnie, fajniejsza atmosfera. Poziom nauczania tu i tu zbliżony. Chociaż to kadra trenerska z Pajęczna jeździ dokształcać się w Kleszczowie, a nie odwrotnie, bo tam od jakiegoś czasu mają wsparcie Otylii Jędrzejczak i trenerów z najwyższej półki.

  #43725 Reply
  Grzegorz Boroń
  Gość

  Ad vocem – Kiezior. Kadra trenerska z Pajęczna ma świadomośc tego, że warsztaty takie jak z Otylią Jędrzejczak to forma samokształcenia zarówno dla dzieci jak i młodzieży a w skali porównawczej uczestników z Kleszczowa w warsztatach było około 5 zaś z Pajęczna 20 z 70 zrzeszonej w klubie w tym także zawodnicy, którzy zajmują regu;larnie miejsca w finałach mistrzostw Polski czy też zdobywają medale mistrzostw województwa w różnych kategoriach wiekowych. Poza tym kadra trenerska swoją wiedzę pogłebia nie tylko w Kleszczowie ale na konferencjach organizowanych przez Polski Związek Pływacki z udziałem takich specjalistów jak Bartosz Kiziorowki trener konrada Czerniaka, czy też trener Mirei Belmonte, wieloktornej medlaistki i olimpijki z Hiszpanii (Kleszczów to jeden z czterech ośrodków gdzie Otylia Swim Tour zagościł w 2015 roku – pozostałe to m.in Ruda Śląska czy też Elbląg więc do Kleszczowa jest chyba troszkę bliżej i tym samym ekonomiczniej…) – taka różnica jeśli chodzi o szkolenie sportowe w tych dwóch obiektach. Jeśli chodzi o jakośc zajęć – troszkę pozwolę się nie zgodzić co do poziomu z tej racji, że trafiają do nas dość często dzieci, które w Kleszczowie uczą lub uczyły się pływać i ich umiejętności bywają mało zachwycające. Wszystko jest kwestią systemu – w Pajęcznie jest wieloetapowy i ciągły dający szansę na naukę a potem realizację choćby w sporcie pływackim. O gustach jednak się nie dyskutuje – warto przyjść, zobaczyć i nie psioczyć, że w Pajęcznie czegośc się nie da lub też słabo bo to… Pajęczno. Pozdrawiam! Grzegorz Boroń, instruktor pływania, trener z licencją Polskiego Związku Pływackiego, wiceprezes Meduzy Pajęczno.

  #43739 Reply
  Kiezior
  Gość

  Gratuluję szerokich,a może i nawet głębokich kompetencji! Na prawdę! Nie psioczę, ale kulturalnie odpowiadam na zadane na forum pytanie (zresztą staram się być obiektywna, bo korzystam z obu pływalni.) No i kwestii komfortu Pan nie przeskoczy, w szatniach jest zimno, woda z prysznica letnia, oferta rekreacyjna dla dzieci uboga, o chlorach się nie wypowiadam. Poza tym to delikatna forma hipokryzji przekonywać o wyższości rodzimej pływalni po czym korzystać z oferty szkoleniowej sąsiada. Na koniec pochwały za marketingową stronę działalności basenu, nawet wójt Sulmierzyc może pozazdrościć 🙂

  #43741 Reply
  Grzegorz Boroń
  Gość

  Przede wszystkim nie zamierzałem urazić a sprostować niepełną informację odnośnie szkolenia kadry w Kleszczowie. Zaproszenie do udziału w warsztatach szkoleniowych Otylia Swim Tour wystosowała Fundacja Otylii a nie Solpark Kleszczów a to wydaje mi się sporą różnicą.
  Jeśli chodzi o komfort to porównanie obu obiektów jest nie do końca sprawiedliwe. Przede wszystkim jeśli chodzi o skalę i charakter obiektu. Zgadzam się, że obiekt w Kleszczowie jest bardziej komfortowy choćby w odniesieniu do jego skali, oferty etc. etc. i sam z niego niekiedy korzystam, jednakże kwestia komfortu czy też atrakcji nie do końca są wspólne z jakością zajęć i efektami pracy czy to w nauce pływania czy też szkoleniu sportowym. A przekonywanie o wyższości rodzimej pływalni to mimo wszystko nie hipokryzja a raczej świadomość wartości własnej małej Ojczyzny i jakości swojej pracy… Pozdrawiam!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 29)
Odpowiedz do: Zajęcia pływania w Pajęcznie
Twoje informacje