R e k l a m a

Zakaz wypuszczania kur kurników

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zakaz wypuszczania kur kurników

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
  • Autor
    Wpisy
  • #58123
    ito
    Gość

    Czy to prawda że jakieś pajace z wielunia jeżdżą i wlepiają ludziom mandaty za wypuszczanie kur na wybieg?? Jeśli to prawda to gdzie rolnik ma trzymać kury?? Czy wszystko dąży do tego abyśmy jedli sztuczne jedzenie i żeby nic nie można było sobie samemu wyhodować??

    #58127
    KFC
    Gość

    Zapewne ma to związek z nowym rozporządzeniem z 20 grudnia 2016, o którym sam dowiedziałem się przez przypadek.W praktyce zakazuje przydomowej hodowli drobiu, kara za złamanie warunków może sięgnąć nawet 8000zł.
    http://raszyn.pl/assets/raszyn/media/files/e8bd06c0-085d-42b7-bf15-272f058f5280/rozporz-dzenie-ministra-rolnictwa-i-rozwoju-wsi-z-dnia-20-grudnia-2016-r.pdf
    Myślę że warto napisać o tym artykuł aby poinformować nieświadomych ludzi.

    #58137
    Stefan
    Gość

    Akurat ta informacja pojawiła się chyba na wszystkich stronach internetowych gmin w naszym powiecie.
    Choć tak jak piszesz dopiero teraz w mediach zaczyna przebijać się informacja, że obecny rząd nie radzi sobie z epidemią.

    #58159
    ola
    Gość

    a moze ludzie by szybciej sie o tym dowiedzieli z tzw.kurend

    #58160
    efjeidujwiudh
    Gość

    kury przeważnie hodują starsi ludzie, z pewnością przeczytali o tym zakazie w internecie, wiadomo, że każdy dziadek i babcia surfuje po necie 🙂

    #58163
    Mariusz
    Gość

    Takie kurendy były już w tamtym roku i niedawno też.

    #58184
    SISI
    Gość

    Mariusz-a u cb byly?jesli mozna wiedziec to gdzie mieszkasz?

    #58186
    Mariusz
    Gość

    W ręku tego nie miałem ostatnio widziałem w gablocie. Jestem z Rząśni.

    #58304
    Ola
    Gość

    A slyszeliscie o zgloszeniu posiadania kur do lekarza weterynarii powiatowego ?

    #58378
    asdewrq
    Gość

    I CO Z TYMI KURAMI

    #58584
    Ania
    Gość

    ostatnio czytałam atrykuł w którym Powiatowy Lekarz Weterynarii wyjaśnił że nadal nie można wypuszczać kur. Do tej pory w powiecie wielunskim przeprowadzono ponad 50 kontroli.

    #81752
    997
    Gość

    Zakaz wypuszczenia kur i kogutów bez kagańców.

    #97722
    Leszek
    Gość

    no wstyd pokazywac zakaz o kurach sprzed lat.

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
  • Temat Zakaz wypuszczania kur kurników jest zamknięty na nowe odpowiedzi.