R e k l a m a

Zamknięte lasy

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #95602 Reply
    Piotrek
    Gość

    Jak sobie radzicie z wyrzucaniem śmieci w związku z zamknięciem lasów? Gdzie teraz jeździcie? Niestety piec wszystkiego nie przerobi.

    #95603 Reply
    bożunia
    Gość

    Jest ciężko. Mam apartament na Matusowcu i dosyć blisko do lasu, niestety teraz to można tylko późno w nocy, chcociaż też ryzykownie. piec wszystkiego nie przemieli, dlatego w ciągu dnia podrzucam szybko na blokowiska. najbezpieczniej jest na wiśniowej za lolisem,bo na sienkiewicza mnie ktoś z bloku przyczaił, mimo,ze zaparkowałem suva za trzynastką

    #95612 Reply
    Czy jest na sali lekarz ?
    Gość

    Nie wierzę że w ludziach jest tyle debilizmu i niedorozwoju umysłowego pytając gdzie wyrzucać śmieci skoro lasy są zamknięte lub przyznawać się do ich podrzucania na blokowiska po nocy

    #95614 Reply
    zły
    Gość

    według mnie to trolling…

    wpis Piotrka dotyczy bandy je***ch wieśniaków wyrzucających śmieci do lasu których u nas jak i w całej Polsce nie brakuje

    wpis Bożuni podobnie, tylko dodała jeszcze element januszowania „nowobogackich” z Matusowca którzy wyrzucają swoje śmieci do kontenerów pod blokiem który to jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla mieszkańców bloków.

    wpis dzwiny aczkolwiek problem poważny

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Reply #95603 in Zamknięte lasy
Twoje informacje