R e k l a m a

zanieczyszczenie środowiska w gminie Rząśnia

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego zanieczyszczenie środowiska w gminie Rząśnia

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #65610 Reply
  gminny
  Gość

  Właśnie władze gm. Rząśnia zezwoliły na inwestycję zanieczyszczającą pośrednio środowisko w gm. Rząśnia w strefie ekonomicznej. Dla zainteresowanych link:
  ”Budowie stacji demontażu pojazdów wraz z punktem do zbierania lub przeładunku odpadów w tym złomu zlokalizowana w miejscowości Zielęcin dz. nr ewid. 1689/3 i 1690/4 obręb Zielęcin, gm. Rząśnia”
  Gratulujemy radnym i wszystkim, którzy na to pozwolili …
  „Odpady” – co się kryje pod tą nazwą drodzy radni gminy Rząśnia ? Szczególnie Panie Hachurski i Dragan ?

  #65620 Reply
  James
  Gość

  @gminny oskarżazsz z nazwiska tak więc podpisz się imieniem i nazwiskiem. Anonimowo można każdego oczernic i pomówić. Miej odwagę albo zamilcz!!

  #65626 Reply
  efjeidujwiudh
  Gość

  radni to osoby publiczne więc to normalne, że ich nazwiska padają publicznie. natomiast podpisywania się imieniem i nazwiskiem nie ma obowiązku

  #65656 Reply
  Gerwazy
  Gość

  Ja wypowiedź gminnego traktuję z przymrużeniem oka. Dla przykładu proszę jechać do Ostrołęki i popytać jak całe miasto znosi fabrykę celulozy. Myślę że spokojnie damy radę nawet wtedy gdy tam zalęgną się gryzonie tak jak na przykład na dużym złomowisku w Krakowie przy ulicy Sołtysowskiej.

  #65611 Reply
  dzwon
  Gość

  JPDL!!! co sie dzieje z tym swiatem? Ekolog nad ekologiem, jeszcze 2-3 lata temu smieci do lasu wywozili a teraz nagle wszyscy sa obroncami przyrody! Polecam masc na ból dupy,bo nie mozna tego inaczej nazwac jak chorobliwa zazdrosc i zawisc ludzka! Po to tworzona jest strefa ekonomiczna w Rzasni,zeby stworzyc miejsca pracy! Ale zawsze znajdzie sie jakis oszołom,który bedzie wszystko krytykował! Polecam zając sie wlasnym porwórkiem!

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
Odpowiedz do: zanieczyszczenie środowiska w gminie Rząśnia
Twoje informacje