R e k l a m a

Zaniedbane MIASTO

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 514)
  • Autor
    Wpisy
  • #99678 Reply
    Piotr
    Gość

    To jest Moje Miasto i boli mnie to !!!

    #99680 Reply
    Zenek
    Gość

    A spójrzcie na stadion, mało że doprowadził do podziału młodzieży na dwa kluby to stadion zarośnięty, krzaki wychodzą przez ogrodzenie, przęsła oberwane, trawa nie koszona regularnie, śmieci na trybunach. Dopóki pilnował tego p.Popiel to stadion lśnił, jak poszedł na emeryturę to zaczął się bałagan. P.Piotrze ludzie obdarzyli pana zaufaniem, że będzie pan dobrym gosarzem, ale niestety nie jest nim pan.

    #99681 Reply
    Zenek
    Gość

    Bycie radnym, a bycie burmistrzem to dwie różne funkcje, może i radnym pan był dobrym ale burmistrzem jest pan słabiutkim, a dobrego gospodarza poznaje się po tym jak zadbane ma gospodarstwo, muszę z przykrością przyznać że poprzedni gospodarz bardziej o nie dbał co widzieliśmy my zwykli mieszkańcy naszej gminy. Dlatego proszę wyjść z gabinetu i przejechać się po gminie tak jak to robił pana poprzednik to może zobaczy pan co jest do zrobienia.

    #99708 Reply
    Goha
    Gość

    Ja nie wiem co burmistrz se wyobrażał. To nie szkoła, że można spać na lekcjach języka polskiego, tak jak niegdyś to robił.

    WSTAJEMY, NIE ŚPIMY!!!! Już wystarczająco długo pan śpi za tym biurkiem!!!!!!

    #99709 Reply
    Renia
    Gość

    Poprzednik doglądał i dbał o gminę, ale nie miał w gabinecie telewizora…?
    Muzyki też nie słuchał w gabinecie przyjmując interesantów…?

    #99712 Reply
    Olga
    Gość

    Niestety miasto wygląda strasznie. Zima chodniki oblodzone, nogę można złamać. Już nie wspominając o bałaganie jaki panuje na wsiach, mam tu na myśli zarosnięte rowy..

    #99713 Reply
    Zenek
    Gość

    A to dlatego nie musi wychodzić z gabinetu bo pewnie ma podgląd z monitoringu miejskiego. A co z niszczejącymi budynkami po szkole w Gajęcicach, gdzie pańskie obietnice, a co z budynkiem po przedszkolu na Sienkiewicza, co najgorsze nowy budynek na stadionie niewykorzystany, wcześniej chociaż sam zarobił na siebie a teraz trzeba będzie dołożyć do utrzymania. Proszę się nie tłumaczyć, że gmina nie ma pieniędzy to Pan jest od tego aby być koordynatorem w ich pozyskaniu. Jedyne inwestycje, które są prowadzone obecnie to dzięki pańskiemu poprzednikowi, przykre ale prawdziwe.

    #99716 Reply
    Edyta
    Gość

    A gdzie klub seniora? Miał być w tym roku…

    #99717 Reply
    Olga
    Gość

    Do Edyta : niestety wszystko miało być, a dostaliśmy tylko puste obietnice.. przykro patrzeć jak to miasto umiera. Brakuje miejsc do spotkań, kawiarni (nie każdy chce iść do ricco na kawe i smierdziec później pizza), Domu Kultury z prawdziwego zdarzenia, Domu seniora, fajnych społecznych inicjatyw, szczerze mówiąc to nawet za bardzo nie ma gdzie butów kupić. Nie ma nawet autobusów do miasta. Kort do tenisa, boiska, wszystko zaniedbane. Niestety młodzi uciekają, bo miasto nic nie proponuje. Jeśli ktoś ma dojeżdżać ponad 30 km do pracy (np do Radomska) bo przynajmniej tam trochę więcej się dzieje.

    #99718 Reply
    RTD
    Gość

    Dobra. Wszystko inne ok, ale o brak kawiarni mieć pretensje do Burmistrza? 😁 Serio? 🤪

    #99720 Reply
    Inba
    Gość

    Tankować kosiarki i kosić, a nie

    #99721 Reply
    Olga
    Gość

    RTD no przyznaję, poniosło mnie 😀 chyba po prostu chciałam zwrócić uwagę na brak jakiś fajnych miejsc i inicjatyw.

    #99727 Reply
    Ela
    Gość

    Ogródka pod ratuszem nie pozwolił wyeksponować? Masz rację Olga.

    #99731 Reply
    Goha
    Gość

    Teraz płaczecie? A gdzie byliście jak były wybory i na polonistę głosowaliście???!!!

    #99739 Reply
    przeciwkowszystkiemuiwszystkim
    Gość

    Tacy byliście anty p. T po nieszczęśliwym wypadku, tak byłego Burmistrza bardzo chcieliście zgnoić, że poszliście specjalnie zagłosować na kogoś innego żeby jeszcze większą pan T miał nauczkę a tymczasem sami sobie zaszkodziliście. Wybraliście kogoś na Burmistrza kto w ogóle o tym nie ma pojęcia, brak jakiegokolwiek odzewu z jego strony, powinien dbac o mieszkańców i Pajęczno a tymczasem co robi ? ukrywa sie w jakiejś norze bo nawet go nie widać. Tęsknijcie teraz za byłym włodarzem, bo porównując z obecnym burmistrzem coś zrobił, niczego nie odrzucał. Teraz Złoczew się cieszy, macie barany że wybraliście kogoś nieodpowiedniego na takie oto stanowisko, pani BURMISTRZU WSTYD! NIECH PAN SIĘ OBUDZI !!!!!!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 514)
Odpowiedz do: Reply #100441 in Zaniedbane MIASTO
Twoje informacje