R e k l a m a

Zarośnięte rowy

 • This topic has 7 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 10 months temu by Lovelas.
Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #121175 Reply
  Piotrunio
  Gość

  Zarośnięte, przy ulicach krawężniki itd. Panowie i Panie RADNI czy wy nic niezauważacie????

  #121177 Reply
  OdpowiedzialnyWyborca
  Gość

  Ja uważam osobiście, to tylko moja opinia prywatna.
  Tylko według mnie każdy radny powinien organizować w swoich okręgach wyborczych co miesiąc spotkania ze swoimi wyborcami, gdzie każdy mógłby wyrazić co mu na duszy leży i o co radny powinien się postarać ( daję przykład : dziura w drodze.).
  Wtedy byłby wilk syty i owca cała, czyli wyjaśniam… wyborcy byliby zadowoleni że zostały spełnione ich prośby dla lokalnej małej ojczyzny, a radny byłby dumny, że sprostał zadaniom, które powierzyli mu wyborcy i wiedziałbym, że wygra wybory, bo miałby poklask społeczności za tak zwany dobry uczynek dla małej ojczyzny.
  Akurat zauważyłem na skrzyżowaniu OSM z wieluńską, gdzie wyjeżdża się ze stacji na drogę krajową… rowy drogowe są lub były mega zarośnięte.
  Z mojego punktu widzenia burmistrz mógłby ze swojej inicjatywy własnej, jeśli chce mieć poklask w lokalnej społeczności to polecał bym zwołać ekipę sprzątającą z Miejskiego Zakładu Komunalnego i rozkazać skosić drogowe rowy z trawy.
  PS: Nie popieram czegoś takiego jak dieta radnego.

  #121179 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  A drogi powiatowe jak zaniedbane, nic prawie nie widać.

  #121181 Reply
  Demokratyczny Głos
  Gość

  Szanowni mieszkańcy!

  Dziękuję Wam wszystkim za uwagę dzisiaj. Chciałbym poruszyć ważną kwestię, która dotyczy nas wszystkich jako obywateli. Mówię o problemie zaniedbanych rowów drogowych, które stwarzają niebezpieczeństwo na naszej drodze krajowej.

  Miasto jest naszym wspólnym domem, a drogi są krwioobiegiem, który łączy nas z resztą świata. Niestety, zauważyłem, że wiele z naszych rowów drogowych jest w opłakanym stanie. Wielokrotnie widziałem, jak trawa i dzikie rośliny niekontrolowanie rosną wzdłuż tych rowów, tworząc zagrożenie dla naszej bezpieczeństwa.

  Czy zdajemy sobie sprawę, jak poważne konsekwencje może mieć ten problem? Zaniedbane rowy drogowe utrudniają prawidłowe odprowadzanie wody deszczowej, co prowadzi do powstawania kałuż i utrudnia korzystanie z dróg w deszczowe dni. Ponadto, roślinność wzdłuż rowów ogranicza naszą widoczność, zwiększając ryzyko wypadków drogowych.

  Jako mieszkańcy, mamy obowiązek zaangażować się w rozwiązanie tego problemu drogowego. Co możemy zrobić? Przede wszystkim, powinniśmy zwrócić uwagę władzom lokalnym i poprosić o podjęcie działań w celu utrzymania naszych rowów drogowych w należytym stanie. To oni mają wpływ na planowanie i realizację prac konserwacyjnych. Nasi przedstawiciele powinni być świadomi, że jest to kwestia, która dotyczy nas wszystkich i bezpieczeństwa naszej społeczności.

  Dodatkowo, możemy także samodzielnie zaangażować się w tę sprawę. Organizowanie lokalnych akcji sprzątania rowów drogowych może być skutecznym sposobem na przyciągnięcie uwagi opinii publicznej i władz. Praca wolontariuszy może odegrać znaczącą rolę w utrzymaniu naszych dróg w czystości i bezpieczeństwie.

  Nie zapominajmy również o roli edukacji i świadomości społecznej. Właściwe informowanie kierowców o konsekwencjach zaniedbania rowów drogowych może pomóc w zmianie naszych nawyków i zachęcić do bardziej odpowiedzialnego podejścia. Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie zależy w dużej mierze od nas samych.

  Drodzy mieszkańcy Pajęczna, czas działać! Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za nasze wspólne bezpieczeństwo na drogach. Nie bagatelizujmy problemu zaniedbanych rowów drogowych. Zwróćmy uwagę władzom lokalnym, zaangażujmy się w działania społeczne i zwiększajmy świadomość w naszej społeczności. Tylko w ten sposób możemy zapewnić sobie bezpieczne drogi i komfortowe podróże.

  Dziękuję za Waszą uwagę i liczę na Wasze zaangażowanie!

  Razem możemy uczynić Pajęczno jeszcze lepszym miejscem do życia.

  #121182 Reply
  Robert
  Gość

  Burmistrz to kajaki zorganizuje dla pracowników, będzie można popływać i zabawić się jak to już bywało?
  Niby ze smakiem, a niesmak pozostał?

  #121183 Reply
  Pajęczanin z dziada pradziada
  Gość

  temat trochę śmiesznie brzmi… zarośnięte rowy 😉

  #121185 Reply
  Marek polewoj
  Gość

  No na kajakach to wiadomo co robią pisowskie ochlapusy.

  #121186 Reply
  Lovelas
  Gość

  A po kajakach resztę robią w krzokach.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
Odpowiedz do: Zarośnięte rowy
Twoje informacje