R e k l a m a

Zasłużony dla Powiatu Pajęczańskiego

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zasłużony dla Powiatu Pajęczańskiego

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 67)
  • Autor
    Wpisy
  • #73027 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    We wtorek 31.07.2018 na sesji rady powiatu będą przyznawane Tytuły Honorowych Zasłużonych dla Powiatu: 1.Eugeniusza Kubery
    2.Stanislawa Danielewskiego
    3.Beaty Mateusiak-Pieluchy
    4.Karola Mlynarczyka

    Co o tych propozycjach sądzicie?

    #73028 Reply
    jarek
    Gość

    A tych dwóch ostatnich czym niby się zasłużyli ,ta z num 3 niech się wytłumaczy z inwestycji w LO

    #73029 Reply
    obywatel
    Gość

    http://powiatpajeczno.biuletyn.net/fls/bip_pliki/2018_05/BIPF56CB6A4FC635FZ/Uchwala_nr_230-XXXIV-18_Rady_Powiatu.pdf
    Załącznik nr 1 do uchwały Nr 230/XXXIV/18 Rady Powiatu Pajęczańskiego z dnia 26 marca 2018 r.
    '…Regulamin przyznawania Tytułu Honorowego „Zasłużony dla Powiatu Pajęczańskiego”
    § 1. 1. Tytuł Honorowy „Zasłużony dla Powiatu Pajęczańskiego”, zwany dalej „Tytułem” ustanowiony jest jako wyraz uznania, wdzięczności, uhonorowania osiągnięć i szczególnych zasług na rzecz promocji i rozwoju Powiatu Pajęczańskiego.
    2. Tytuł nadaje się osobom fizycznym – obywatelom polskim i cudzoziemcom, osobom prawnym, organizacjom społecznym, stowarzyszeniom, fundacjom, instytucjom oraz innym podmiotom, w tym podmiotom gospodarczym, które w sposób widoczny i niepodważalny przyczyniły się do rozwoju i promocji Powiatu Pajęczańskiego…”

    #73031 Reply
    Ela
    Gość

    Żeby to nie było w porządku obrad sesji powiatu to myślała bym, że to żart ale nie. Sprawdźmy jak radni będą głosować i jakie będą uzasadnienia.

    #73032 Reply
    Michał
    Gość

    Co zrobiła Beata dla powiatu niech ktoś przypomni, bo ja nie pamiętam.

    #73033 Reply
    Marysia
    Gość

    A czym niby zasłużył się wojewoda Karol Młynarczyk? Jakie korzyści płyną dla Pajęczna z faktu, że Mieszkańcy na niego zagłosowali???

    #73034 Reply
    Ola
    Gość

    Na pewno za Panią M.-P. i Panem K. M. Zagłosują radni M. Szyd. I M. Ław. W końcu danie pracy na takich stanowiskach zobowiązuje. A po drugie dlaczego nikt tych „zacnych i uczciwych” radnych nie zgłosił jako zasłużonych toż to wielki nietakt. Takich postaci zasłużonych dla powiatu nie pamiętają najstarsi mieszkańcy

    #73036 Reply
    ara
    Gość

    ola popieram 100000 %

    #73037 Reply
    Upeka
    Gość

    To jakieś hard s-f??

    #73038 Reply
    Strzelcok
    Gość

    Ja widziałem kiedyś tego pana jeszcze zanim został vce wojewodą jak zrywał w nocy plakaty wyborcze swoich politycznych przeciwników. Pomagał mu w tym kolega z partii niejaki Marek J. To mają być te zasługi dla powiatu?

    #73039 Reply
    zły
    Gość

    fajnie jakby do każdego nazwiska napisali listę zasług dla powiatu, ciekaw jestem czego to oni dokonali 😀

    #73042 Reply
    Mirek
    Gość

    Kandydatka na zasłużoną ma wiele dokonań, ostatnio bardzo aktywnie zajęła się wypadkiem w Pajecznie, podobno nawet zgłosiła sprawę do ministerstwa sprawiedliwości. Jak jest taka prawa i sprawiedliwa to niech zakończy własne postępowanie sądowe, które trwa prawie 7 lat. Żenada.

    #73045 Reply
    obywatel
    Gość

    artykuł z przed dwóch lat i do dzisiaj nic nie poszło do przodu?.
    dzienniklodzki.pl/wiadomosci/pajeczno/a/proces-bylego-starosty-z-pajeczna-dwie-rozprawy-przez-35-roku-wszystko-przez-choroby,10416932/

    #73046 Reply
    Koń Pajęczański
    Gość

    Kubera tak się zasłużył jako starosta, że podczas reaktywacji powiatu w 1999 r. gmina Rusiec nie chciała ponownie znaleźć się w pow. pajęczańskim, tylko przyłączyła się do bełchatowskiego.

    #73049 Reply
    Ciekawy
    Gość

    Za co, za co za co ?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 67)
Odpowiedz do: Reply #73031 in Zasłużony dla Powiatu Pajęczańskiego
Twoje informacje