R e k l a m a

Zawisza Pno

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 28)
 • Autor
  Wpisy
 • #81211 Reply
  Pajęczno
  Gość

  Co teraz dzieje sie z Zawiszą?
  Bedą seniorzy?
  Kto jest prezesem?

  #81216 Reply
  Przyjaciolka
  Gość

  Cichosza

  #81239 Reply
  Pajęczno
  Gość

  W temacie Zawiszy bez zmian?

  #81252 Reply
  Leszek
  Gość

  Podobno samozwańczy zarząd dziś odwołany. To kolejna ZMIANA …. Nowy burmistrz nad niczym nie panuje… Katastrofa?

  #81258 Reply
  Ewa
  Gość

  P. Tokarski Wam nie pasował, to teraz macie co wybraliscie. Mówta co chceta, ale takiego burmistrza jak T. Pajeczno juz miec nie bedzie

  #81260 Reply
  obiektywny
  Gość

  Nadzwyczajne walne zebranie 27luty godz.17.30. ZAPRASZAMY

  #81285 Reply
  Tomek
  Gość

  Droga Ewa
  I dobrze że Takiego Burmistrza jak Tokarski już nie będzie. Dobrze aby takiej sekretarz już nie było, i w ogóle całej starej swity. Szkoda że nowy burmistrz lituje się nad pozostałą świtą. Ale z tego co słychać od niektórych pracownikow gminy już cieszą się z nowej zmiany, w końcu nie muszą jeździć stajni sprzątać, i takie tam na telefon. I nagrody na koniec roku sprawiedliwe dla wszystkich. Male ale po równo. Nie jak za starego włodarze ,kawa i herbata dla większości, A dla elity dziesiątki tysi. A co do Zawiszy, nie dziwię się że nowy zarząd dał sobie spokój jak zobaczył jaki jest burdel po Popielu . Długi długi długi i nic nie wiadomo. A szkoda bo młodzi ludzie miałem nadzieję że coś fajnego stworzą.

  #81288 Reply
  Leszek
  Gość

  Pewnie…czy się stoi, czy się leży to nagroda się należy…pasuje…? Piękne czasy.

  #81300 Reply
  MAP
  Gość

  Tomek masz rację, 27 lutego wybierzcie znowu tych ochlajów,narkomanów i malwersantów a Zawisza będzie słynna jak z tymi zawodnikami z Ukrainy.Poczytajcie sobie stare czasopisma lokalne na ten temat.Taki patriotyzm lokalny, że kluby ,,Watacha”,,Meduza” i jeszcze inne nie są sekcją Zawiszy tylko jakieś tam sobie coś.Nie jestem z pochodzenia Pajęczaninem, ani jakimś wielkim kibicem i znawcą sportu, ale mi się to nie podoba.Powinny być sekcje Zawiszy, a nie jakieś odłamy sportu.
  (Zastrzegam sobie prawo do zmiany zdania w dowolnej chwili, wyrażona opinia jest aktualna tylko w chwili jej pisania.)

  #81387 Reply
  Mar
  Gość

  Nic z tego nie będzie , klub z taką historią został zniszczony.

  #81390 Reply
  Skipper
  Gość

  Po starym prezesie i zarządzie zostal syf i długi. Komisja rewizyjna nie była w stanie pokazać dokumentów, faktur itp. Żeby pokazać gdzie brakujące pieniądze. Nic więc dziwnego, że Pan Pająk nie chce brać ac na siebie odpowiedzialności za caly ten bałagan. Burmistrz ma tak naprawdę niewiele do gadania bo Zawisza nie jest gminy tylko jest stowarzyszeniem. Co do klubów jak Meduza czy Watacha, to wiem, że mogą się rozwijać bo nikt nie jest tam dla kasy bo jej zwyczajnie nie ma a dwa nie ma nacisków z „góry”. Meduza z gminy dostaje cos okolo 10 tys na rok, zawisza prawie cos w granicach 280 tys. Co do Zawiszy to serio do odpowiedzialności powinny byc pociągnięci wszyscy członkowie zarządu oraz prezes. Wywalić każdego kto tam był i zrobić klub od nowa bez seniorów. Szkolić swoich podopiecznych a trenować ich pozwolić bylym wychowankom. Tylko tak to, może sie rozwijać.

  #81391 Reply
  borys
  Gość

  Nie dziwie się ,że nie ma faktur pan Popiel i spółka już o to zadbali .Krótko mówiąc klub dostał na rok 2018 r. dotację w kwocie 193 tys. ,brak drużyny seniorów i na koniec roku dług około 30 tyś. jak nie więcej .Warto dodać ,że klub dostał również pieniążki od sponsorów dodatkowo jeden ze sponsorów płacił za paliwo !!!! Ponad 200 tys. w jeden rok hahaha bez konsekwencji.

  #81393 Reply
  Mar
  Gość

  Skipper , jak to burmistrz nie ma nic do gadania. On płaci na Zawiszę i przed nim Zawisza musi rozliczyć się z wydatków więc nie mów że nie mają faktur.Jeśli urząd gminy akceptuje sprawozdania finansowe to znaczy że wszystko jet ok.

  #81395 Reply
  Lgd
  Gość

  Przykro jak w mieście powiatowym nie ma drużyny piłkarskiej i do tego przepychanki wśród działaczy wstyd panowie przecież to chodzi dzieci przyszlosc tego miasta może Pan burmistrz cos zrobi pamiętam jak po zaprzysiężenie mówił że mu zależy na młodych ludziach żeby nie wyjeżdżali z Pajeczna teraz jest pierwsza okazja ..

  #81396 Reply
  Skipper
  Gość

  Może eks burmistrz nie chciał widzieć? Pytanie czy Zawisza posiada KRS i czy może zarabiać jako stowarzyszenie. Skoro biletowali mecze to pewnie tak. To wiele ułatwia jak ktos wie jak to robić. Bo chodzą słuchy, że bus z napisem zawisza był de facto gminy. Czyj jest stadion czy orliki i jak jest z najem tudzież dzierżawą. Koniec końców jak powszechnie wiadomo jak nie wiadomo o co chodzi…. A młodzież cierpi przez starych pryków

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 28)
Odpowiedz do: Zawisza Pno
Twoje informacje