R e k l a m a

Zawisza w okręgówce, a wsparcie burmistrza

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zawisza w okręgówce, a wsparcie burmistrza

Przeglądajasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)
  • Autor
    Wpisy
  • #106044 Reply
    Grześ
    Gość

    Jak w temacie? Podobno urząd w drugim półroczu dofinansuje klub sportowy Zawisza?

    #106047 Reply
    Andzia
    Gość

    Tak dofinansuje Zawiszę? Żeby brakło dyrektorowi od sportu?

    #106058 Reply
    Elo
    Gość

    To może się wszyscy bezpośrednio zrzućmy? Czy łatwiej jest na kogoś (burmistrza) zrzucać? Tak czy tak, z naszych, podatników pieniędzy to idzie. To zamiast wytykać i czekać, sami się za kieszeń złapmy.Poprosimy o numer konta? Kto pierwszy da przykład?

    #106059 Reply
    gruszkin
    Gość

    Hej ELO, a Ty to się z wierzby urwałeś?! Utrzymywać kluby sportowe z własnych składek?! Przecież to jest jest zadanie własne gminy i to jedno z podstawowych, obok edukacji. Przecież ludzie tu płacą podatki! Proszę Was, nie róbcie z Pajęczna czeczeńskiej wioski, bo miasto powiatowe chyba stać, żeby utrzymać niewielki klub w 6 lidze.

    #106060 Reply
    Anemo
    Gość

    Warto dowiedzieć się więcej. A więc krótko w sezonie w którym Zawisza wycofał się z IV ligi a więc na jesień .Dotacja na grę w IV lidze była przyznana na cały rok ,tymczasem Zawisza grał tylko pół roku ,drugie pół nie zagrał w ogóle !!!!! Pytam się czy ktoś nakazał Zawiszy zwrócić dotacje ???? Nie !!!!,więc gdzie jest kasa !!! Zanim zaczniecie tu narzekać warto sprawdzić fakty i zwrócić się do Zarządu ,gdzie jest kasa !! .

    #106061 Reply
    Anemo
    Gość

    Oczywiście mam na myśli poprzedni Zarząd z prezesem Tomaszem Popielem

    #106062 Reply
    inwestor
    Gość

    Tak my będziemy uszczęśliwiać władzę za wszystko płacić. Sport będzie utrzymywał się sam I zatrudniał własnych trenerów najlepiej za darmo .Kultura będzie jeździć własnymi samochodami jak ostatnio widziałem na filmie w amfiteatrze koleś ledwo z otwartym bagażnikiem wiózł ekran na wydarzenie kulturalne. A PAN burmistrz szuka oszczędności aby kupić sobie telewizory jeździł służbowym samochodem wszędzie gdzie się da i premiować panią skarbnik bezprawnie jak wiemy po kontroli. Ludzie Czy wy myślicie choć trochę.
    Przed wyborami kolega mówi mi głosuj na Mielczrka , znam Wolskiego mówił mi że sport ruszy a kultura będzie jak nigdzie inwestowana……ja się pytam gdzie teraz jest pan Wolski za granicą……

    #106063 Reply
    Babyr
    Gość

    Co ty chcesz jest super hale otwarte orliki też już nie wspominając o stadionie 24 H otwarty.Czyli za poprzednika na stadionie, był stadion nie dostępny .
    To samo w kulturze nowy dyrektor jest no jest robi to samo lub mniej niż poprzedni, ale kase bierze . A za niego reszta zapiernicza….
    W dodatku jak patrzę na niego czasami na imprezach, to jego mnina mówi jak by robił to za karę,tylko jego pracowniy nadrabiaja miną

    #106065 Reply
    Eva
    Gość

    Raczej nic nowego w kulturze się nie dzieje odkąd jest nowy dyrektor,w sumie to dużo mniej. A orkiestra jeszcze istnieje, czy już rozwalona?

    #106073 Reply
    Józef
    Gość

    W sporcie też…wstyd
    Zawisza – Złoczewia 0 – 5

    #106075 Reply
    Mirek
    Gość

    Złoczew dzisiaj pokazał jak odskoczył sportowo i inwestycyjnie. Brawo Darek

    #106078 Reply
    Karol
    Gość

    Obecny burmistrz Pajęczna chyba się wstydził przyjść na mecz?
    No patrząc na poziom zawodników Zawiszy i na budżet klubu to chyba miał rację?

    #106079 Reply
    Andrzej
    Gość

    Można było przyjść nawet z gitarą…?

    #106080 Reply
    Mirek
    Gość

    Wstydził. Czym się chwalic ??

Przeglądajasz 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14)
Odpowiedz do: Reply #106075 in Zawisza w okręgówce, a wsparcie burmistrza
Twoje informacje