R e k l a m a

Zbieżność kół – Pajęczno

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zbieżność kół – Pajęczno

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #52543 Reply
    aaa
    Gość

    Witam. Mam takie pytanie, kto w pajęcznie ustawia zbieżność kół ale w rozsądnych cenach? 🙂

    #52544 Reply
    bbb
    Gość

    Nie wiem ile to dla ciebie rosadna cena, ale najlepszy sprzet mają w CarExpert na Dylowie, tam gdzie kiedyś był frubex.

    #52614 Reply
    Kuba
    Gość

    Nie polecam Słowika z Dylowa!! Gościu za ustawienie w zbieżności w E39 wziął 200 zł! Ostatni raz dałem się tak naciągnąć

    #52615 Reply
    Fan Marki
    Gość

    Kuba a co sobie myślałeś że za 30 zł ktoś to zrobi?
    Kupiłeś BMW to nie dziaduj jak ostatni wiesniak. Zawieszenie w E39 jest skomplikowane to zbieność musi kosztować. Nie mówiać o tym że pewnie Twoja 20 letnia bawara walona była więcej razy niż kurw.a przy trasie i ustawienie dobrej zbieżności graniczy z cudem.

    #52617 Reply
    Dynia
    Gość

    W Działoszynie przy wyjeździe na Częstochowę na stacji kontroli pojazdów jest bardzo tania geometria i zbieżność na nowym laserowym sprzęcie.

    #52629 Reply
    Kuba
    Gość

    Fan marki. Jak wieśniak to ty się wypowiadasz…. a walnąć to się możesz ty, o parapet i to tak zdrowo. Może te trociny które masz zamiast mózgu ci wylecą.. Każdy ci powie że gość ma ceny jak w Warszawie.

    #52635 Reply
    Fan Marki
    Gość

    Kuba powiedz mi w takim razie ile lat ma to BMW i czy miało jakieś przygody?
    Jak masz ulepa to normalne że trzeba przy nim posiedzieć dłużej. Za 100 to możesz sobie zrobić u wieśka na sznurki a jak ktoś to robi porządnie to musi kosztować.
    Kup se opla albo skode i przestań narzekac.

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
Odpowiedz do: Reply #52629 in Zbieżność kół – Pajęczno
Twoje informacje