R e k l a m a

Żenujące wakacje z MGOKIS

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Żenujące wakacje z MGOKIS

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #73422 Reply
  koń pajęczański
  Gość

  Widzieliście plakat wakacji MGOKIS albo inaczej zapytam czy ktoś z was w ogóle posłał swoją pociechę na wakacje w świetlicy ? przyznam się szczerze że kiedy zobaczyłem ten plakat przeżyłem szok jak można spędzać wakacje w pomieszczeniu jak zakładzie karnym zamiast jakiegoś urozmajcenia takie jak wyprawy na wycieczki wypady do kina konkursy wesołe miasteczko itp itd to dzień w dzień świetlica czy organizacją tych pseudo wakacji zajmowała się osoba umysłowo chora bo być może czas zlikwidować MGOKIS ?

  WAKACJE 2018 Z MGOKIS – sierpień

  #73424 Reply
  Mamcia
  Gość

  Chyba pomyliłeś ośrodki , z mojimi dziećmi uczęszczałam cały sierpień i było sypatycznie . Wycieczkę wyjazdową dzieci zaliczyły, upały jednak doskwierają pozdrawiam .

  #73433 Reply
  Koń pajęczański
  Gość

  Słoneczko ci chyba przygrzało kobieto i bredzisz cały sierpień nie minął chyba że mówisz o ubiegłorocznym ..a jeśli mylę ośrodki to tego plakatu nie urwałem z choinki tylko z oficjalnej strony jeśli masz na wymówkę upały to napewno istnieją ciekawsze zajęcia jak wysiadywanie w świetlicy chodziasz by jakieś festyny wodne lub coś w tym rodzaju

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: Żenujące wakacje z MGOKIS
Twoje informacje