R e k l a m a

Żenujące zagranie poseł Pieluchy

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Żenujące zagranie poseł Pieluchy

  • This topic has 6 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 years, 8 months temu by Namiętnie oglądam sesje.
Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #87682 Reply
    Zażenowana
    Gość

    Zauważyłam ostatnio na facebooku że tzw. pajęczańscy misiewicze udostępniają obrazek z informacją o „Koloniach dla dzieci rolników”. Na obrazku jest napisane „Poseł Beata Mateusiak-Pielucha zaprasza” i obok zdjęcie pani poseł. Nie spodziewałam się tak żenującego zagrania z pani strony. Przecież wszyscy rolnicy wiedzą że za te kolonie płaci KRUS i organizowane są już od wielu lat, więc dlaczego pani to sobie przypisuje? Bardzo się na pani zawiodłam.

    #87684 Reply
    Chłop ze wsi
    Gość

    Poseł Pielucha nie ma się już czego złapać. Dookoła wszystko skłócone, oszukane, niszczone, szkodzone, zawiedzione. Zostały tylko dzieci które jeszcze nie wiedzą o co chodzi. Wstyd totalny.

    #87690 Reply
    Michał
    Gość

    Ta baba Pampersowa przechodzi samą siebie.

    #87698 Reply
    Renata
    Gość

    Takie pisiory, Becia teraz wie że zanosi się klapa wyborcza i łapie się czego może.

    #87710 Reply
    Pisia
    Gość

    Nic to nie pomoże, trzeba wracać na starostę. Eldorado się kończy dla pieluchowcow.

    #87712 Reply
    Działosok
    Gość

    Ale jaja posłanka przypisuje sobie zasługi że szkoła średnia w Działoszynie znalazła absolwentów więc na tą okoliczność zrobili łaskę i utworzli klasy.. niedługo napisze że to dzięki niej jest słońce albo pada deszcz!!! Jak się nie ma czym chwalić to piszę się brednie, że to co należy się od lat dziestu.. to jej zasługa..żenada

    #87715 Reply
    Namiętnie oglądam sesje
    Gość

    No absolwenci sami się znaleźli. Podwójne roczniki dzięki rządom pewenej partii.

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
Odpowiedz do: Reply #87698 in Żenujące zagranie poseł Pieluchy
Twoje informacje