R e k l a m a

Zmiana na stanowiksu Dyrektora SP. Z.O.Z.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zmiana na stanowiksu Dyrektora SP. Z.O.Z.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 65)
 • Autor
  Wpisy
 • #118180 Reply
  Amadeusz
  Gość

  Czy to co mówią na mieście to prawda ? Utalentowana Pani Dyrektor została odstrzelona ? taki fachowiec !
  Potrzebny znowu ktoś z jajami, kto wyprostuje sprawy szpitala. Ale ktoś, kto ma pojęcie o zarządzaniu takimi placówkami, kadrą medyczną i niemedyczną i ma do tego smykałkę. A szczerze, mógłby były Dyrektor wrócić i dalej to ciągnąć, zamiast udawać, że jest potrzebny w Pajęcznie zastępca burmistrza.

  #118184 Reply
  Analityk
  Gość

  I znowu pisiory zmarnowały kasę. Może wicewojewoda szykuje sobie gniazdko? Po wyborach pis straci władzę i kto go wsadzi na stołek?

  #118188 Reply
  Kolba
  Gość

  Teraz jest etap stawiania pomników w powiecie, to w Strzelcach powinien powstać pomnik wicewojewody. Tyle pozałatwiał, się należy.

  #118197 Reply
  Magda
  Gość

  Tak to prawda, tylko krążą różne wersje wydarzeń co do odejścia tej PiSowskiej Gwiazdy…czy Panów Władze wydoiła jak mogła i sama złożyła wypowiedzenie czy ja wywalili…tak czy siak kompromitacja i blamaż Naszej PiSowskiej Władzy…
  Poza tym widzę ze Państwo nie doceniacie bałaganu który zostawia po sobie ten PiS-owski Dyrektorski Brylant : abstrakcyjny jak na Pajeczanskie warunki pomysl chirurgii…kadra medyczna na wykończeniu ( Ordynator Oddzialu Wewnętrznego złożył rezygnację-konkurs oglosili )…plus parę innych „drobiazgów”…bagno…ciekawe kto będzie tak glupi aby wsiąść na stołek Dyrektora…proponuję kogos ze Starostwa:):) …co naważyli niech teraz spiją….:):):)

  #118198 Reply
  Magda
  Gość

  Przepraszam jest jedną osobą która idealnie się nada na stanowisko Dyrektora SP ZOZ.. wszechobecny na tym forum..założyciel tematu branżowego ze Szpital rozbudowuje się za miliony..FUR DEUTSCHELAND:):):)
  Osobiście czekam jak na forum pojawi się FUR TUSK …i zaczna Tuskiem straszyć…:)

  #118266 Reply
  Magda
  Gość

  Tak się zastanawiam .
  Skoro Blond Dyrektorski PiSowski AS byl tak dobry ze dawano mu Premie i Pensje podnoszono to dlaczego tak wybitną Panią Dyrektor Ci sami co dawali pieknie przy okazji to tłumacząc teraz zwalniają ??
  FUR DEUTCHLAND moze Ty wiesz dlaczego tak jest??:):)

  #118271 Reply
  Znachor
  Gość

  Rudą dyche na dyrektora ZOZ, nikt tak ludzi nie wyleczy jak ona. Czy to prawda, że skończyła seksuologię?

  #118388 Reply
  Marycha
  Gość

  Czy to prawda, że „doktor” od spraw nie ludzkich chce zostać dyrektorem szpitala w upadku? Oj się będzie działo. Oddział seksuologi też chyba będzie, tyle fachowców? Nauczyciel mógłby być ordynatorem, praktykę ma.

  #118389 Reply
  Justyna
  Gość

  To świadczy tylko o tym, że pisiory organizują sobie miękkie lądowanie. Czyli wiedzą, że to koniec. Ale i tak będą musieli odpowiedzieć za dziadostwo, którego się dopuścili.

  #118391 Reply
  Für Doutchland
  Gość

  Justyna inaczej zaśpiewasz po wyborach jak po raz KOlejny POniesiecie POrażkę to będzie wasza klęska 😁

  #118402 Reply
  Yaro
  Gość

  Doktor nie ludzki kopie dołki, jak to on. Dyrektorka nie wytrzymała.

  #118407 Reply
  moher
  Gość

  Proszę Starostwo – skończcie ten teatr błazenady skoro chcecie utrzmać władzę w powiecie. SP. Z.O.Z. musi mieć FACHOWCÓW, ludzi, takich jacy byli przed nastaniem dobrej zmiany – ludzi znających się na zarządzaniu oraz ZNAJĄCYH TĄ PLACÓWKĘ.
  Czy za Stachery lub poprzedniego Dyrektora ktoś zwrócił uwagę starostwu problem w tym zakresie ? JAK WY CHCECIE WYGRAĆ WYBORY PAJACE ??

  #118409 Reply
  Marek
  Gość

  PiS w powiecie na 100% nie wygra żadnych wyborów. Ludzie poznali się na nieudacznikach na czele z posłanka. Popatrzcie na kajakarzy i wszystko jasne. To moje zdanie. Gorszych od nich już nie ma.

  #118414 Reply
  Aneta
  Gość

  Pisiory to popić, po..chac, zdoić kasę i Zenka posłuchać. Na nic więcej ich nie stać i niczego więcej nie chcą. To ich poziom. Cela + na nich czeka.

  #118417 Reply
  Dawid
  Gość

  Czy naczelny siusior w powiecie będzie ordynatorem w szpitalu na oddziale ginekologi?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 65)
Odpowiedz do: Zmiana na stanowiksu Dyrektora SP. Z.O.Z.
Twoje informacje