R e k l a m a

Zmiana na stanowiksu Dyrektora SP. Z.O.Z.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zmiana na stanowiksu Dyrektora SP. Z.O.Z.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 65)
  • Autor
    Wpisy
  • #118427 Reply
    Magda
    Gość

    No niestety jezeli chodzi o Służbę Zdrowia w Powiecie to ją po prostu PiSiory zarżnęły…były widoki na zrobienie czegoś tak potrzebnego ludziom w Powiecie jak Kardiologia ..Neurologia, rozwój Rehabilitacji to wydają miliony na gmach gdzie będą PYPCIE NA TYŁKU I TO W JEDEN DZIEŃ USUWAĆ :):) o ile wogóle cos tam ruszy. BŁAZNY I NIEUDACZNICY MAM NADZIEJE ZE WYBROCY BĘDĄ IM TO PAMIETALI PO WSZE CZASY!!!

    #118465 Reply
    Jarek
    Gość

    To kto będzie tym dyrektorem, do końca maja, obecna a potem Paweł czy Karol?

    #118519 Reply
    Gość
    Gość

    Obaj się nadają a jak wiadomo powszechnie cyt. „jak coś (lub ktoś) jest do wszystkiego to jest do ni…….. I macie gotową odpowiedź.

    #118520 Reply
    Reklok
    Gość

    Czyli co obaj do niczego?

    #118523 Reply
    Magda
    Gość

    Nie tak do końca do niczego…ale myślę że zdają sobie sprawę jak nikt jaki marazm kadrowy i bajzel zostawia po sobie Pani Dyrektor…plus to , że uwazam ze oboje wiedza ze budowana tzw. Chirurgia Jednego Dnia to w warunkach Pajęczańskich pomysł karkołomny…
    A czy potrzebny i wart tych pieniędzy z tym tez mogłabym polemizować.

    #118524 Reply
    Ssymek
    Gość

    Kolejna pisowska patologia. Żeby nie było jak z termomodernizacją liceum.

    #118535 Reply
    Jarek
    Gość

    Kiedy konkurs na dyrektora ?

    #118564 Reply
    Hmm
    Gość

    A kto przeprowadzał termomodernizacje liceum 🤔

    #118565 Reply
    Magda
    Gość

    A to są jakieś konkursy ??
    Czyli taki jak ostatnio konkurs… że Panienka co właśnie dała nogę i uciekła nie mając żadnego doświadczenia na stanowisku Dyrekorskim takiej placówki wygrała z kimś kto miał lata doświadczeń i bardzo dobrze sobie radził. O taki konkurs ktos tu pyta ??:):) Ale się uśmiałam..:)

    #118569 Reply
    Hmm
    Gość

    Ssymek ponawiam pytanie kto zlecił termomodernizacje liceum i jakie masz zarzuty ??

    #118577 Reply
    michu
    Gość

    Może dyrektorka zorientowała się, że z rozbudową szpitala jest kicha i ucieka?

    #118578 Reply
    Für Doutchland
    Gość

    Cała patooPOzycja najlepiej nic nie rozbudować bo jak to mówił wasz Grodzki w Polsce jest szpitali za dużo

    #118580 Reply
    Magda
    Gość

    Nareszcie pojawił się Fur Deutchland:)
    Myślałam że zaginął akcji…:) .
    Uważam Michu ze dokładnie tak było…
    Wedlug mnie zroorientowala się ze oprócz innych rzeczy w SP ZOZ to nie ogarnie też tego co będzie jak się ten gmach wybuduje za te NASZE miliony…a to co ma tam być czyli owa Chirurgia Jednego Dnia jak ktoś ma troche wiedzy w temacie to wie ze na tym terenie pomysl karkołomny i chybiony (o czym zreszta juz słyszałam od kilku lekarzy).
    A jeżeli okaże się chybiony pytanie kto odpowie za bezsensowne wydanie milionów z publicznych środków…moze nasz dorgi Fur….co tak lubi budować:)

    #118582 Reply
    Für Doutchland
    Gość

    Jeśli nazywacie że rozbudowa szpitali jest bezsensowna to całe szczęście że POżegnaliście się z władzą przy was były by tylko chwasty zarośla i kamieni kupa oraz istne państwo teoretyczne a może w ogóle zlikwidujemy wszystkie szpitale bo przecież są w Niemczech

    #118583 Reply
    Benek
    Gość

    Masz rację, pomysł beznadziejny ale tutejszych pisiorow na takie pomysły tylko stać. Na czele tutejszego pisu stoi Pielucha i ona odpowiada co robią.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 65)
Odpowiedz do: Reply #118565 in Zmiana na stanowiksu Dyrektora SP. Z.O.Z.
Twoje informacje