R e k l a m a

Zmiana władzy w Powiecie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zmiana władzy w Powiecie

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #99611 Reply
  Emil
  Gość

  Panie Pawle jesteśmy z panem! Dbal Pan jako jedyny o nas w czasie pandemii! Tylko pana widzielismy i słyszeliśmy! Liczymy że się uda! Zmiana jest potrzebna dla lepszego zarzadzania!

  #99612 Reply
  Gabi
  Gość

  Ale że zmiana starosty? Czyli że co vicestsrosta zostaje starostą?!!

  #99613 Reply
  Miron
  Gość

  Czyżby kolejni radni z PSL zapatrzyli się na kolegów i zmieniają “barwy wojenne”.

  #99618 Reply
  Baron z Siemkowic
  Gość

  PSL juz nie ma! Wybrańcy z tej partii to same sprzedawczyki! PiS ich rozgrywa bo król z Siemkowic nie potrafi swoich ogarnąć! A oni pojda z tym kto da więcej jak ….!??!
  Po mistrzowsku pis rozbił w PSL w Powiecie!
  Później król im miejsca na liscie nie da tak jak pis i kariera nowej wiceprzewodniczącej się zakończy.

  #99619 Reply
  Ala
  Gość

  Może już tego miejsca nie potrzebuje.

  #99622 Reply
  Respirator
  Gość

  “Król z Siemkowic” rozbił i rozbija PSL. Taka jest prawda. Najpierw wymieńcie króla, który ma ambicje przekraczające zasoby jego umysłu. Nic mu się nie chce i nic nie umie zrobić tylko maży o swojej wielkości… Nawet na ważne sesje nie przychodzi. PIS nikogo nie rozgrywa tylko coś chce zrobić w naszym skorumpowanym powiecie. Radni, którzy chcą pracować dla dobra wspólnego zrozumieli to właśnie. Nie możecie pojąć, że istnieją ludzie pracowici, solidni i mający ideały. Świat warcholstwa przysłonił rozum i poczucie rzeczywistości? Czy tylko pozostała wam “polityczna” nienawiść` i głupota???

  #99623 Reply
  kato
  Gość

  W całym kraju ta opozycja jest taka że szkoda gadać , beznadziejna po prostu. sami sobie strzelaja bramki i jak przychodzi do wyborów to nie ma na kogo zagłosować. Żeby być w zgodzie z własnym sumieniem najlepiej nie iść na wybory.

  #99627 Reply
  Eldo
  Gość

  Respirator chyba piszesz jako jeden z tych “radnych” dlaczego wam tego nie dali wczesniej tylko dopieto teraz po tragicznej śmierci radnego Barczaka. Bo wcześniej chyba was nie zauważyli?! PSL jest z tego znany i liczę że nikt już na?was glosu nie odda! I nikt was na listy nie weźmie. Rozegral was panicz zza torów jak wcześniej króla Mirka.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
Odpowiedz do: Zmiana władzy w Powiecie
Twoje informacje