R e k l a m a

Życie …ach życie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1,126 do 1,140 (z 1,180)
  • Autor
    Wpisy
  • #66437 Reply
    jaKa
    Gość

    Ok 😄 @Kalina.
    Poza tym, że dzieci nie będą w wieku najbardziej nieodpowiednim zmieniać szkoły i otoczenia – to żadnych innych pozytywów nie widzę. Nowa podstawa programowa jest koszmarem dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Program w kl.7 jest przeładowany. Dzieci mają tylko sprawdziany i uczą się w domu, nie ma przeznaczonych lekcji na powtórki, nie ma czasu na indywidualne podejście do ucznia. Kl. 4 język obcy – chyba pozostanie obcy dla dzieci…Historii tylko 1 godz.
    Klasy gimnazjalne w szkołach podstawowych – a świadectwo ukończenia jakiej szkoły? I co z dostosowaniem szkół podstawowych do wymogów reformy, (pracownie fizyczne, chemiczne…)
    No, nie podoba mi się 😉

    #66440 Reply
    XyZ
    Gość

    Gimnazja to było/jest siedlisko niezłych przypadków i patologii (oczywiście patologia jest wszędzie) znam kilku nauczycieli z różnych szkół i o gimnazjum żaden nawet pracujący tam nie mówił pozytywnie.

    Mnie znacie pewnie, ale nie powiem skąd 😉 możecie zgadywać.

    Zanim moje dziecko pójdzie do szkoły pewnie jeszcze trochę się zmieni.
    Powiedzcie lepiej co planujecie na sylwestra?
    Bal? Wyjazd? Domówka samemu? Domówka ze znajomymi?

    #66441 Reply
    Jan
    Gość

    @XyZ, czyli musisz być osobą publiczną! znowu drgnęła moja żyłka detektywistyczna! 🙂

    #66442 Reply
    XyZ
    Gość

    Długi czas spędziłem w miejscu gdzie dziennie przewijało się wiele osób.

    #66443 Reply
    Kalina
    Gość

    🙂 Ta informacja na niewiele się zda, bo takich miejsc są dziesiątki.:))) Ale, @Jan, podpowiadam. XyZ ma trzyletniego syna, obecnie pracuje jako kierowca, sądząc po innych wpisach- nie mieszka w bloku. Zawęża to Twój teren poszukiwań do jakichś kilkudziesięciu osób.:))) Powodzenia.:)
    Temat reformy szkolnictwa nie zachęcił do dyskusji(@jaKa, @XyZ, dziękuję za wpisy), to teraz czekam na Wasze propozycje.
    Sylwester? Jeżeli mam iść na bal,na którym będę się bawić z ludżmi z mojego „stolika”, to taniej wyniesie jakaś domówka. Nie ma już dzisiaj tradycji, że na balu bawią się wszyscy ze wszystkimi. Przynajmniej od północy. Ludzie często nie składają sobie nawzajem nawet noworocznych życzeń. Takie są moje , przynajmniej trzyletnie, obserwacje. Może żle wybierałam lokale? Bale wyprawiano po to, żeby miło spędzać czas, ale także zawierać nowe znajomości, bliżej poznawać ludzi, prowadzić interesujące rozmowy, a nawet załatwiać małe i większe interesy.:)Z przyjaciółmi czy rodziną można posiedzieć w domu.

    #66444 Reply
    XyZ
    Gość

    Wow jakie podsumowanie mojej osoby.

    Myślę nad jakimś wyjazdem na sylwestra, ale…. Zakopane odpada bo tam pewnie nie będzie gdzie palca wsadzić 🙂

    #66445 Reply
    stach
    Gość

    Ten cały „sylwester” to nie przelewki. Szatan w tym dniu aż drży z podniecenia i może człowieka zupełnie przyzwoicie opętać. Znam takie przypadki.

    #66447 Reply
    jaKa
    Gość

    @Stach, po ostatnim wpisie już Cię polubiłam 😉
    @Jan, jesteś detektywem z doświadczeniem, dzieci w wieku szkolnym już nie masz, jesteś i bywasz wśród inteligentów… No to może kogoś z tego forum jednak znasz😉

    Sylwestra najchętniej spędzam z rodziną, Andrzejki, Dzień Kobiet lub karnawał to czas kiedy chętnie idę potańczyć.

    @XyZ to gdzie my Cię mogliśmy spotkać, zaciekawiłeś mnie ☺

    #66449 Reply
    XyZ
    Gość

    Stach zaczynasz mi przypominać pewnego ministra „to był zamach” obrony.

    Nie mogę powiedzieć bo stracę moją anoninowość 😀

    #66450 Reply
    stach
    Gość

    XyZ,
    Ja tylko żartowałem z tym sylwestrem:)
    A porównaniem nie czuję się dotknięty, bo wspomniany minister ma częściowo rację. Pomylił mu się tylko adresat pretensji.

    #66453 Reply
    Jan
    Gość

    @jaKa:
    dzieci w wieku szkolnym już nie masz

    Hmmm…. Ale mnie postarzyłaś! 😀 Może dlatego, że milczałem na temat reformy. Miałbym co nieco do powiedzenia, ale niestety nie mam ostatnio czasu na dłuższą wypowiedź.

    bywasz wśród inteligentów

    To też nieprawda, choć szkoda, dlatego lubię tu zaglądać – dla towarzystwa na poziomie 🙂

    Szatański sylwester – dla mnie większość wersji jest w porządku, a może nawet kluczem do sukcesu jest odmiana. Może być domówka, może być impreza w lokalu/klubie (byle nie straszliwy weselopodobny bal z rosołem, schabowymi i tandetnym weselnym zespołem), może być wyjazd. Kameralnie w domu w najbliższym gronie, byle nie przed telewizorem, byle nie co roku – też czemu nie.

    #66913 Reply
    jaKa
    Gość

    Zmieniłam zdanie – chcę iść na Sylwestra, tylko gdzie?
    Może się gdzieś spotkamy 😉

    #66915 Reply
    XyZ
    Gość

    Ha! Jednak…

    A chodziliście na sylwestra pod ratusz?

    #66927 Reply
    stach
    Gość

    Ratusz to zaiste wymarzone miejsce na sylwestra.

    #66957 Reply
    Piotr
    Gość

    Ruszyła zbiórka na sprzęt dla osoby niepełnosprawnej na portalu zrzutka.
    Proszę Was wszystkich o udostępnianie informacji na Facebooku, Twitter i innych portalach społecznościowych
    oraz przesyłanie e-mail tej wiadomości do innych osób – to nic nie kosztuje, a mi ułatwi funkcjonowanie w społeczeństwie…
    Pomóż udostępniając zrzutkę!
    Może ktoś z Waszych znajomych ofiaruje pomoc.
    Życzliwość nic nie kosztuje a wraca.
    Link do zrzutki

    https://zrzutka.pl/piotrek

    Przeczytaj i zobacz czy warto pomóc.
    Pozdrawiam

    Piotr Gawrysiak

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1,126 do 1,140 (z 1,180)
Odpowiedz do: Reply #66957 in Życie …ach życie
Twoje informacje