R e k l a m a

Życie …ach życie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1,141 do 1,155 (z 1,180)
  • Autor
    Wpisy
  • #66958 Reply
    Kalina
    Gość

    W momencie, gdy stajemy się własnością rządu i partii PiS, jakoś nie mam nastroju do dyskutowania o sylwestrze.Pozdrawiam.:)

    #66962 Reply
    XyZ
    Gość

    Kalina proszę Cię 🙂

    Jeszcze powiedz, że Kijowskiemu zbierasz pieniądze żeby z kraju nie wyjeżdżał.

    #66963 Reply
    Kalina
    Gość

    @XyZ, proszę Cię…Chyba o taki debilizm mnie nie posądzasz? Żyjemy sobie, jak u Pana Boga za piecem, a sytuacja w kraju coraz bardziej nieciekawa.Żeby nie było wątpliwości, pracowały na nią wszystkie partie, bez wyjątków. Ale tutaj nie miejsce na rozpętywanie politycznych dyskusji.:)

    #66968 Reply
    stach
    Gość

    Sprecyzuj, XyZ, bo Baba Jaga nie wie na czym stoi. Wchodzi w grę aż „taki debilizm” czy te standardowe, do których nas już przyzwyczaiła?

    #66970 Reply
    XyZ
    Gość

    A nie sądzicie, że to wszystko mało nas dotyczy?

    Rysiek ten od święta sześciu króli taki niby bankowiec, a jego partia na skraju bankructwa.

    #66971 Reply
    Kalina
    Gość

    @stach. Nie podpuszczaj @XyZ. Sam daj głos, a ja niekoniecznie ci odpowiem.:))) I nie czuj się taki zadomowiony, bo jesteś tu najkrócej, a już zdążyłam cię do czegoś „przyzwyczaić”???

    #67073 Reply
    kris
    Gość

    Widać że atmosfera czysto świąteczne, sama radość

    #67095 Reply
    XyZ
    Gość

    Jasne.

    Okna umyte 😀 ??

    #67096 Reply
    michu
    Gość

    co Wy tu piszecie, nie oglądacie wiadomości na TVP ? jest wspaniale przecież:)

    #67104 Reply
    Kalina
    Gość

    @ michu.:) Skoro mówisz, że TVP to ten inny, lepszy świat, to chyba zacznę narodową oglądać. Czas zakrzątnąć się wokół przygotowań do świąt, a nie zaśmiecać sobie umysł myśleniem. Nic tak kobiety nie sprowadza na ziemię, jak mycie szyb.;)) Prawda, XyZ?:))))

    #67107 Reply
    XyZ
    Gość

    Żeby wyrobić sobie poglądy pasuje najpierw oglądać Fakty, a później Wiadomości i złożyć swoje 🙂

    Tak jesy! Mycie okien jest najważniejsze. Już niedługo Bóģ przyjdzie i sprawdzi czy jesteście gotowi na święta.

    #67143 Reply
    Kalina
    Gość

    :))) Święta świętami, a ja się trochę martwię o @stacha.:)@Stachu, Belzebubie, jak Ci się podoba nowy premier?
    Serdeczności dla Wszystkich.:) Pewnie zaraz @stach się uaktywni, to będziemy mieli ożywienie na forum.:)))

    #67447 Reply
    XyZ
    Gość

    A tymczasem wesołych świąt Wam życzę i czekam na relację z sylwestra.

    #67470 Reply
    jaKa
    Gość

    Wesołych Świąt @XyZ i pozostałym forumowiczom też życzę odpoczynku, spokoju i wzajemnej życzliwości.

    Relacja z Sylwestra będzie, obiecuję 😉

    #67498 Reply
    Kalina
    Gość

    😉 Samych serdeczności i pogody ducha na nadchodzące świąteczne dni, życzę.:)Kto nie ma gości, ten odpocznie, kto ma- miło się „pomęczy”. Udanych biesiad.:)No i oczywiście, zdrowia.:)

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1,141 do 1,155 (z 1,180)
Odpowiedz do: Reply #67498 in Życie …ach życie
Twoje informacje