R e k l a m a

Redakcja

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 217)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: TwojePajeczno wszystko na temat portalu #128547
  Redakcja
  Keymaster

  Nic nie było usuwane. Jeden wątek został scalony. Jeśli podobny temat już istnieje to nie należy zakładać nowego. Natomiast jeśli jest problem z założeniem tematu może to wynikać z systemu antyspamowego.
  P.S. Ten temat również zostanie scalony.

  w odpowiedzi na: Pytanie do administracji Twoje Pajęczno #126067
  Redakcja
  Keymaster

  Tak, bierzemy taką opcję pod uwagę.

  w odpowiedzi na: Mikołaj Pajeczno #125422
  Redakcja
  Keymaster

  Film o pajęczańskim Mikołaju był na naszym facebooku, wkrótce będzie również artykuł.

  w odpowiedzi na: Pikinik Żródelna #121697
  Redakcja
  Keymaster

  @Piotrunio niestety nie zostaliśmy poinformowani, że takie wydarzenie ma miejsce.

  w odpowiedzi na: Brak relacji? #119455
  Redakcja
  Keymaster

  Wizyta kolidowała z przerwą urlopową. Wkrótce pojawi się relacja. Co do dobrych czasów to mamy nadzieję, że dopiero nas czekają 😉

  w odpowiedzi na: Życzenia wielkanocne #119060
  Redakcja
  Keymaster

  Tak, życzenia wkrótce się pojawią. TwojePajeczno.pl to jedyny lokalny portal w powiecie pajęczańskim o tak dużym zasięgu, więc przetarg (nawet jeśli obowiązywałby dla tak niskich kwot) nie miałby sensu.
  Dodam również, że z informacji jakie posiadamy to wśród lokalnych mediów mamy najniższe stawki.
  Korzystając z okazji również życzmy Wesołych Świąt 🙂

  w odpowiedzi na: TwojePajeczno wszystko na temat portalu #117904
  Redakcja
  Keymaster

  @a kto zaczął – nowe zasady moderacji zostały wprowadzone niedawno. Powodem były m.in. zalewające forum wpisy.

  w odpowiedzi na: TwojePajeczno wszystko na temat portalu #117894
  Redakcja
  Keymaster

  @Polak temat für Deutschland został usunięty ponieważ nie dotyczył powiatu pajęczańskiego.

  @Mieszkaniec zmiana tematu miała miejsce zarówno we wpisie o polityku PiS, jak i Rafale Trzaskowskim. Ostatni raz PiS płacił fakturę kilka lat temu podczas wyborów (podobnie jak inne komitety). Nigdy nie wzięliśmy pieniędzy od spółek skarby państwa czy im podległych. Nie zdarzył się również znaczące przypadki zastraszania.
  Nowe, ostrzejsze zasady pilnowania porządku na forum i w komentarzach wynikają z wielu skarg, jakie nasi czytelnicy zgłaszają.

  w odpowiedzi na: TwojePajeczno wszystko na temat portalu #117824
  Redakcja
  Keymaster

  @Mieszkaniec: oczywiście, że takie sprawy powinny być nagłaśnianie, ale zdecydowana większość naszych czytelników wchodzi tutaj czytać o sprawach lokalnych

  @Tyle w temacie: nie kojarzę, żeby przyszły jakiekolwiek maile związane z tym tematem. Najlepiej jeśli napiszesz jeszcze raz lub wkleisz treść tutaj.

  @name: tak teraz będzie to traktowane. Wcześniej nowe tematy polityczne pojawiały się sporadycznie więc były tolerowane. Jednak im bliżej wyborów tym ich nasilenie się zwiększa.

  @Michal: jeśli przeanalizujesz wpisy na forum to zobaczysz, że zamieszczone są wpisy z obu stron barykady. Ideą tego forum było zapewnienie wolności wypowiedzi. Natomiast jeśli natężenie wpisów jest tak duże, że przeszkadza innym użytkownikom to niestety, ale nie będzie to tolerowane.

  w odpowiedzi na: TwojePajeczno wszystko na temat portalu #117786
  Redakcja
  Keymaster

  Nowe tematy tworzone na forum powinny dotyczyć naszego powiatu. Tematy nie związane z powiatem pajęczańskim, a szczególnie „wojenki polityczne” będą kasowane.

  w odpowiedzi na: TwojePajeczno wszystko na temat portalu #117439
  Redakcja
  Keymaster

  „Zalewające” komentarze były usuwane, możliwe że część została przeoczono ponieważ jest ich sporo. Jeśli dalej taka sytuacja będzie występować to wprowadzony zostanie inny mechanizm. Przeoczone komentarze można zgłaszać przez formularz kontaktowy.
  Oczywiście nadal będzie to miejsce, gdzie stawiamy na wolność wypowiedzi.

  w odpowiedzi na: TwojePajeczno wszystko na temat portalu #117412
  Redakcja
  Keymaster

  Przypominamy, że komentarze zamieszczane na forum i pod tekstami powinny odnosić się do poruszanego tematu. W przypadku jeśli komentarz dotyczy nowego tematu należy założyć go na FORUM https://twojepajeczno.pl/forum/dzial/ogolne/ (formularz znajduje się na dole strony).

  w odpowiedzi na: Fajne lata 90 #117409
  Redakcja
  Keymaster

  @Przemo komentarze nie związane z tematem są w miarę możliwości usuwane. Jeśli jakiś został przeoczony należy zgłosić go przez formularz kontaktowy.

  w odpowiedzi na: Lewacka posłanka ze swoją mądrością #114654
  Redakcja
  Keymaster

  Przypominamy, że na portalu TwojePajeczno.pl działa filtr antySPAMOWY, który wychwytuje podejrzane komentarze i przekazuje je do ręcznego sprawdzenia. Niestety tego rodzaju filtry czasem się mylą i widzicie na naszych stronach spamerskie komentarze lub co gorsza Wasze komentarze trafiają do spamu.
  Komentarze z TORa, „ukrytego” IP, proxy czy innych usług maskujących IP są w 90% przypadków traktowane z automatu jako spam i nie pojawią się na stronie.
  Podobny los czeka powtarzające się komentarze pisane z tego samego IP. Zazwyczaj do sprawdzenia trafiają również wypowiedzi zawierające przekleństwa.

  Jeśli Twój komentarz nie pojawił się w serwisie napisz do nas anonimowo przez formularz kontaktowy. Wtedy komentarz zostanie szybciej odblokowany.

  w odpowiedzi na: Smród w Działoszynie #113737
  Redakcja
  Keymaster

  @obserwator pod wpisem o Dniach Działoszyna zostały skasowane wszystkie komentarze nie związane z imprezą. Jak pewnie zauważyłeś w tym wątku żaden komentarz nie został skasowany. Dlatego łatwo wywnioskować, że dyskusję na dany temat należy prowadzić w wątku do tego stworzonym.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 217)