R e k l a m a
Strona głównaImprezyPodaruj Dzieciom Nadzieję: Piknik Rodzinny w Parku Tysiąclecia w Pajęcznie

Podaruj Dzieciom Nadzieję: Piknik Rodzinny w Parku Tysiąclecia w Pajęcznie

Wojciech, MACZO, Bartek Wrona i zespół Łobuzy, będą gwiazdami sobotnie pikniku „Podrauj Dzieciom Nadzieję”.

W sobotę 14 października Park Tysiąclecia w Pajęcznie stanie się areną radosnego spotkania – pikniku rodzinnego „Podaruj Dzieciom Nadzieję”. Wydarzenie, które ma na celu zbieranie funduszy na wsparcie podopiecznych Fundacji Espero – Nadzieja dla dzieci – Rehawojowników, obiecuje pełen entuzjazmu i niezapomniany dzień dla mieszkańców.

Na scenie wystąpią utalentowane dzieci i młodzież z Miejskiego Ośrodka Kultury w Pajęcznie (MOK Pajęczno), prezentując swoje artystyczne umiejętności i zdolności. Nie zabraknie również artystów sceny muzycznej. Zagrają m.in. Wojciech, MACZO oraz Bartek Wrona. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Łobuzy, znany szerokiej publiczności dzięki przebojom takim jak „Zbuntowany Anioł” czy „Ona czuje we mnie piniądz”.

Organizatorzy zapewniają, że na najmłodszych uczestników czekają liczne atrakcje, które sprawią, że dzień ten będzie pełen uśmiechu i radości. W ramach wydarzenia przewidziana jest również loteria fantowa, w której każdy może mieć szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.

 

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
jak
jak
7 miesięcy temu

Odbyło się coś w ogóle, czy pogoda wszystkich rozgoniła?