R e k l a m a
Strona głównaPopularnePijana 31-latka kierowała autem. Miała prawie 2 promile.

Pijana 31-latka kierowała autem. Miała prawie 2 promile.

Policjanci z Kłobucka udaremnili dalszą jazdę kierującej seatem, u której badanie wykazało przeszło 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta została zatrzymana dzięki anonimowemu zgłoszeniu. Teraz grozi jej nie tylko kilkuletnia utrata prawa jazdy, ale też wysoka grzywna i nawet 2 lata więzienia.

W nocy z soboty na niedzielę oficer dyżurny otrzymał anonimowe zgłoszenie, że drogą z Działoszyna w kierunku Parzymiech jedzie Seat Cordoba, którego kierujący jest najprawdopodobniej nietrzeźwy.

Informacja ta została natychmiast przekazana do wszystkich patroli. Zaledwie kilka minut wystarczyło, aby samochód ten został namierzony przez mundurowych. Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymali wskazany samochód, a wtedy okazało się, że kieruje nim 31-letnia kobieta. Badanie wykazało, że ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.

tekst i fot.: KPP Kłobuck
R e k l a m a

9 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

9 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
AA
AA
8 lat temu

Może jechała na odwyk do Parzymiech 🙂

nieznana
nieznana
8 lat temu

Jak sie pije to nie wsiada sie za kierownicę

Ewa
Ewa
8 lat temu

Jak zastępca komendanta po kilku głębszych wsiadał do samochodu jakoś nikt nie widział , a może nie chciał widzieć?

fsad
fsad
odpowiedział na komentarz  Ewa
8 lat temu

ale immm wolnoo pić i jezdzić

nieznana
nieznana
8 lat temu

Nie wazne czy to zastępca komendanta czy normalny czlowiek żaden nie powinien wsiadać po alkoholu za kierownice bo to sie może tragicznie skończyć i takich powinni łapać i zabierać prawko na zawsze.

kier
kier
8 lat temu

Brawo dla anonimowego informatora, wiecej takich

Agnieszka
Agnieszka
8 lat temu

Ale anonimowym ciężko być. Ja chciałam kiedyś zgłosić pijanego kierowcę to pani ze 112 prosiła o moje imię i nazwisko. Ostatecznie nie podałam

Staś
Staś
odpowiedział na komentarz  Agnieszka
8 lat temu

Z tym podawaniem danych to jest tak że pytają ale nie jest obowiązkiem podanie tych danych a do interwencji i tak dojdzie. Nikt nie pozwoli sobie na zignorowanie takiego doniesienia bez tego :/

Agnieszka
Agnieszka
8 lat temu

Pani się bardzo upierała