R e k l a m a
Strona głównaSportDziałoszyńska Dziesiątka

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się XIII edycja Działoszyńskiej Dziesiątki! Biegacze i miłośnicy nordic walking z całej Polski szykują się do startu w jednym z najszybszych biegów na 10 km w kraju. Działoszyńska Dziesiątka to kultowe wydarzenie, które od lat przyciąga tłumy uczestników. W tym roku impreza odbędzie się 19 maja i zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Tradycyjnie głównym punktem programu będzie bieg na dystansie 10 km. Trasa biegu wiedzie malowniczymi drogami gminy Działoszyn, zapewniając uczestnikom nie tylko sportową rywalizację, ale również piękne widoki. Oprócz biegu głównego organizatorzy przygotowali również biegi dla dzieci i młodzieży, a także zawody dla strażaków.

Działoszyńska Dziesiątka to nie tylko sportowe zmagania, ale również doskonała okazja do integracji lokalnej społeczności. Na miejscu imprezy odbędzie się wiele atrakcji dodatkowych, takich jak koncerty, animacje dla dzieci i stoiska gastronomiczne.

Udział w Działoszyńskiej Dziesiątce to świetna forma spędzenia wolnego czasu i zadbania o kondycję. Impreza jest otwarta dla wszystkich, bez względu na wiek i poziom wytrenowania.

-

0
Podziel się swoją opiniąx