R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRegionKolejny turniej z sukcesami!

Kolejny turniej z sukcesami!

10 października Akademia Sportów Walki WATAHA dotarła na zmagania o medale turnieju Puchar Siemianowic Śląskich. Zawody okazały się kolejnym ogromnym sukcesem dla Wilków.

Weronika Włodarczyk została mistrzynią w walkach przerywanych w kategorii wiekowej 14-17 lat. Na drugim stopniu podium w tej samej grupie wiekowej stanęła Amelia Prus. W technikach specjalnych Weronika dorzuciła srebro.

W walkach przerywanych medale zdobył również Bartosz Stachera, stając na 3 stopniu podium w grupie wiekowej 10-13 lat. Bartek dorzucił jeszcze dwa brązy-techniki szybkościowe i specjalne. Mistrzynią w walkach przerywanych została Evelina Datsiuk (10-13 lat).

Bezkonkurencyjny w walkach na pałki okazał się Miłosz Kiliańczyk (8 lat). Jego kolega z grupy Oliwier Brzozowski w konkurencji technik szybkościowych wywalczył srebro. Tym razem bez medalu wrócili: Dawid Cykowski, Bartosz Cykowski, Jan Wroński, Pola Skoczylas, Kajetan Tyka, Tymon Tyka, Adam Kulka, Karol Stachera.

Akademia Sportów Walki WATAHA zaprasza na treningi! Taekwondo! Kickboxing! Szkolimy mistrzów sportu. Charakter wilka w ciele sportowca. Z kolegi w grupie wiekowej 6-latków srebrny medal wywalczył Kacper Zygmunt w konkurencji walk soft stick.

tekst i fot.: Wataha