R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatStrażacy na rowerach: Robert Koj na podium Mistrzostw Polski w Myśliborzu

Strażacy na rowerach: Robert Koj na podium Mistrzostw Polski w Myśliborzu

Aspirant Robert Koj z komendy powiatowej PSP w Pajęcznie zdobył trzecie miejsce w w swojej kategorii wiekowej podczas Mistrzostwa Polski Strażaków PSP w Kolarstwie Szosowym, potwierdzając swoją świetną formę i pasję do kolarstwa.

W niedzielę 16 czerwca w Myśliborzu (woj. zachodniopomorskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Strażaków PSP w Kolarstwie Szosowym. Strażacy, reprezentujący swoje jednostki organizacyjne Państwowej Straży Pożarnej, pokazali swoją doskonałą sprawność fizyczną, która jest kluczowa w ich codziennej służbie.

Zawody zostały przeprowadzone w formie kryterium ulicznego i były częścią cyklu Klasyków Szosowych „Pomorze Zachodnie Tour”. To prestiżowe wydarzenie przyciągnęło wielu uczestników, a rywalizacja była bardzo zacięta. Trasa, która biegła przez malownicze uliczki Myśliborza, wymagała od uczestników nie tylko wytrzymałości, ale także doskonałych umiejętności technicznych i taktycznych.

Jednym z wyróżniających się uczestników był asp. Robert Koj, reprezentant komendy powiatowej PSP w Pajęcznie. Koj zajął trzecie miejsce w kategorii Mężczyźni M40, co jest jego kolejnym sukcesem w tej dyscyplinie. Jego determinacja i ciężka praca przyniosły zasłużone owoce, co jest powodem do dumy zarówno dla niego samego, jak i dla jego jednostki.

To kolejne zwycięstwo w dorobku Roberta Koja, który regularnie udowadnia, że strażacy nie tylko ratują życie i mienie, ale również potrafią rywalizować na najwyższym poziomie sportowym. Gratulujemy Robertowi Kojowi i życzymy mu dalszych sukcesów zarówno w sporcie, jak i w służbie.

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Wyborca
Wyborca
1 miesiąc temu

BRAWO ROBERT !!!

Byku
Byku
28 dni temu

Gratulacje!

Strażak
Strażak
28 dni temu

Gratulacje