R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoBurza wokół stadionu Zawiszy

Burza wokół stadionu Zawiszy

Pod koniec lipca na facebookowym profilu Zawiszy Pajęczno ukazało się oświadczenie Zarządu LKS Zawisza Pajęczno, w którym wyrażono rozczarowanie kiepskim stanem stadionu miejskiego. 

Zamieszczony w mediach społecznościowych post Post okraszony dokumentacją zdjęciową wywołał duże poruszenie wśród mieszkańców i kibiców klubu.

Wpis nie doczekał się oficjalnej odpowiedzi zarówno ze strony burmistrz Mielczarka, jak i zarządcy obiektu dlatego o stanowisko w tej sprawie zapytaliśmy dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Jarosława Gruszkę:

Dlaczego przez ponad pół roku nie zostały zamontowane nowe siedziska?
Kilkanaście siedzisk zamontowanych na trybunie zostało zniszczonych w końcu lutego 2023 roku. Sprawę zgłoszono policji, niestety sprawców nie udało się ustalić. Zniszczone siedziska zostały zdemontowane, aby ich fragmenty nie zagrażały bezpieczeństwu widzów. MOSiR nie posiada zapasowych siedzisk, które można zamontować w pustych miejscach na trybunie. Nie ma możliwości dokupienia nowych, ponieważ nie stosuje się już takiego typu mocowań. Na miesiąc sierpień planowane jest uzupełnienie siedzisk w miejscach znajdujących się pod dachem, poprzez demontaż siedzeń w północnej (nie zadaszonej) części trybuny. W przyszłości konieczna będzie wymiana wszystkich siedzisk na trybunie. 

Z czego wynika aktualny stan murawy i trybun?
– Na stan murawy wpływ ma głównie jej intensywne użytkowanie. W trakcie sezonu trenuje (2 razy w tygodniu) i rozgrywa na niej mecze sześć drużyn (z dwóch klubów) w różnych kategoriach wiekowych. Odbywa się także dużo innych imprez jak turnieje (dzieci, młodzieży i dorosłych – w tym oldbojów), zawody szkolne, dni sportu itp. Jest to o wiele więcej, niż w poprzednich latach. Prace przy naprawie murawy zaplanowane są w miesiącu sierpniu, polegać one będą na wymianie lub uzupełnieniu najbardziej zniszczonych fragmentów. Na bieżąco, w miarę potrzeb, prowadzone jest nawożenie, aeracja i wałowanie. Zmodernizowany został sprzęt do nawadniania murawy, dzięki czemu odbywa się ono w łatwiejszy i bardziej skuteczny sposób, prowadzone jest w miarę potrzeb i możliwości (w tym finansowych). W ostatnim czasie zakupiony został aerator/brona pazurkowa do wykonywania zabiegów na murawie. Planowane są kolejne zakupy sprzętu. Warto dodać, że jedynym sprzętem jakim dysponuje MOSiR była dotychczas samobieżna kosiarka. Cięższy sprzęt jest wykorzystywany dzięki uprzejmości osób, które takim dysponują i wyrażają ochotę do nieodpłatnej pomocy w tym zakresie.

Co do trybuny, to należy zaznaczyć, że zostały na niej wykonane zabiegi środkami chemicznymi (również na bieżni) w celu zwalczenia chwastów. Po okresie karencji trybuna została uprzątnięta i przygotowana dla widzów. Jednakże nieodpowiednie zachowanie grup odwiedzających stadion po godzinach pracy MOSIR powoduje, że ciągle borykamy się z problemem zaśmiecania trybun. W celu lepszego nadzoru nad trybuną już wkrótce zamontowany zostanie dodatkowy monitoring, co pozwoli na identyfikację i wyciąganie konsekwencji wobec osób naruszających regulamin obiektu.
Warto dodać, że w zakresie poprawy stanu infrastruktury stadionu podjęta została decyzja o wymianie ogrodzenia kortu tenisowego, co powinno nastąpić w drugiej połowie września.

Jak dotychczas wyglądała komunikacji i stosunki pomiędzy klubem, a dyrekcją?
– Przez kilka ostatnich miesięcy miałem wrażenie, że w tej kwestii osiągnęliśmy porozumienie. W codziennych kontaktach rozwiązywaliśmy bieżące sprawy czy problemy (bo i takich nie brakowało). Nigdy nie przyszło mi do głowy, aby zamieszczać w tych sprawach posty, zawsze omawiałem je z przedstawicielami klubu. Podobnie było w poprzedniej kadencji władz Zawiszy. Tym bardziej zdziwiło mnie zamieszczenie przez klub wspomnianego postu. Jeśli jego celem było uzyskanie informacji, to wystarczyło spotkać się i zapytać. No chyba, że chodziło o coś innego.

Dlatego MOSIR zaprosił prezesa LKS Zawisza na rozmowę, podczas której doszło do wymiany zdań i poglądów dotyczących spraw poruszonych w poście internetowym. Liczymy, że nasza rozmowa w przyszłości przyniesie pozytywny efekt i pozwoli uniknąć medialnych zawirowań. Ustaliliśmy także, że informacja o tym spotkaniu zostanie opublikowana na profilu ZAWISZY. Niestety, to nie nastąpiło.

Wszyscy wiemy, że piłka nożna jest najpopularniejszym sportem w naszym kraju. Na naszym terenie również. Jednakże mam czasem wrażenie, że wśród działaczy i zawodników klubu powszechne jest przekonanie o konieczności uprzywilejowanego i specjalnego traktowania Zawiszy. Tymczasem należy pamiętać, że już od dawna LKS Zawisza nie jest jedynym podmiotem sportowym na naszym terenie, wszystkie klubu mają prawo do działania i korzystania z gminnej infrastruktury sportowej na takich samych zasadach. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pajęcznie dokłada wszelkich starań, aby w miarę posiadanych możliwości kadrowych i finansowych, Stadion Miejski był przygotowany do rozgrywek, zarówno drużyn LKS Zawisza jak i Akademii Sportu 

Warto w tym miejscu dodać, że działalność MOSIRU (choć może nie wszyscy chcą o tym pamiętać) to głównie organizacja różnego rodzaju imprez sportowych i rekreacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców Pajęczna.  Odbywają się turnieje piłki nożnej, piłki siatkowej, piłki koszykowej, badmintona, tenisa stołowego, liga tenisa ziemnego, liga HALPIN czy też Pajęczański Bieg Niepodległości a także zajęcia sportowe dla dzieci w ramach akcji „Ferie w Mieście” i „Wakacje w Mieście”, których wcześniej nie było – podsumowuje Jarosław Gruszka.

R e k l a m a

57 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

57 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
FÜR DOUTCHLAND
FÜR DOUTCHLAND
10 miesięcy temu

lemingi patoopozycji zdewastowały to niech teraz naprawiają po zdjęciach widać kto zdewastował stadion

Michał
Michał
10 miesięcy temu

Monitoring na stadionie i nie wykryto sprawców?
Pan dyrektor nie jest od dbania o obiekt tylko od organizowania zajęć, których jest jak na lekarstwo?
Murawę niszczą grający piłkarze…tyle lat nie zniszczyli, teraz niszczą?
Dyrektorze na murawę to się sieje nawóz i leje wodę.

Lemingi patoopozycji
Lemingi patoopozycji
odpowiedział na komentarz  Michał
10 miesięcy temu

Dbanie dbaniem a może by tak wystarczyło nie niszczyć napisy na betonie świadczy o tym kto dopuścił dewastacji

AAA
AAA
odpowiedział na komentarz  Lemingi patoopozycji
10 miesięcy temu

Niszczyli niszczą i będą niszczyć. Systematycznie pojawiają się posty o niszczeniu od kilku lat. I co nic nie zrobione. Monitoring trybun powinien być założony już dawno. Może po poście Zawiszy wezmą się do roboty. Przecież za to im płacą. Najlepiej w rozmowach wyciszyć i niech będzie jak było.

AAA
AAA
odpowiedział na komentarz  Michał
10 miesięcy temu

Jestem częstym gościem na trybunach Zawiszy, w środku tygodnia nie przejdzie sie tam na bosaka, tyle butelek natłuczonych. Idąc w butach trzeba uważać by na szkło by nie wdepnąć. Jak te małe dzieci mają tam trenować. Ciekawe kto tym obiektem zarządza od kilku lat? Zrobię zdjęcia potłuczonego szkła i podeślę do redakcji.

Gosia
Gosia
10 miesięcy temu

A ile ten dyrektor zarabia, czy on tam jest na cały etat, bo ciągle go nie ma?
A takie zaniedbania?

Niesioł
Niesioł
odpowiedział na komentarz  Gosia
10 miesięcy temu

Jak Lemingi nie umiecie uszanować mienia publicznego to takie będzie zdewastowane

Szczaw i mirabelki
Szczaw i mirabelki
10 miesięcy temu

Tych pieniędzy na modernizację stadionu po prostu nie ma i nie będzie

Tw Balbina
Tw Balbina
10 miesięcy temu

Stan i wygląd stadionu to odbicie miasta Pajęczno.

Antek
Antek
10 miesięcy temu

Pisiory potrafią wszystko zniszczyć…
Polska pod rządami PIS w ruinie.

Szambelan
Szambelan
odpowiedział na komentarz  Antek
10 miesięcy temu

Polska pod rządami POkemonów może uda się sprzedać stadion jakiemuś gebelsowi

gvvv
gvvv
odpowiedział na komentarz  Szambelan
10 miesięcy temu

jak ma byc lepiej to niech gebels kupi czy moze niech prawdziwy rodak nim zarządza i niech bedzie smietnik jaki jest?

Ania
Ania
10 miesięcy temu

Może niech sami zawodnicy Zawiszy przestaną tam imprezować? Piją tam alkohol i nikt z tym nic nie robi

Anka ogarnij sie
Anka ogarnij sie
odpowiedział na komentarz  Ania
10 miesięcy temu

A co ma do rzeczy spokojne siedzenie z piwkiem do stanu murawy i chwastów na trybunach? Chłopaki dbają o miejsce gdzie sobie siedzą. Nigdy nie zostawili po sobie brudu.
Kiedyś p. Stasiu wystarczał do dbania o obiekt. Dziś nie ma co „zbierać”. Wstyd tylko przyjezdnych, że muszą patrzeć na ten żałosny przybytek.
Za robotę się brać, bo słyszę, że tam jest kilka osób zatrudnionych.

Zenekruldisco
Zenekruldisco
odpowiedział na komentarz  Anka ogarnij sie
10 miesięcy temu

Od kiedy można spokojnie pić piwo na publicznym obiekcie sportowym po jego zamknięciu 🤔

Krulu
Krulu
odpowiedział na komentarz  Zenekruldisco
10 miesięcy temu

Czyli jeśli na bramie jest że obiekt czynny do 16 to rozumiem że każdy przebywający po tej godzinie jest tam traktowany jako intruz łącznie z trenerami i zawodnikami? Ogarnij się. Informacja o godzinach to tylko czas pracy dyrektora. Obiekt jest dla mieszkańców i tylko kwestia tego kto potrafi po sobie posprzątac a kto nie

Andrzej
Andrzej
odpowiedział na komentarz  Zenekruldisco
10 miesięcy temu

Czyli generalnie każdy jeśli nie będzie miał gdzie, to może przyjść wypić sobie piwko/zrobić grilla na stadionie jeśli zostawi po sobie porządek?

Marek flacha
Marek flacha
odpowiedział na komentarz  Andrzej
10 miesięcy temu

Najwięcej chlaja pisiory, patrz kajaki.

Ania
Ania
odpowiedział na komentarz  Anka ogarnij sie
10 miesięcy temu

Ale tu nie chodzi o spokojne picie piwka, tylko imprezowanie na całego! Idźcie pić do knajpy, domu, na działkę, a nie w miejscu publicznym! Jaki dajecie przykład? Że Wy możecie, a reszta nie… czyli w tym wywyższaniu się było trochę racji. Wiadomo, że o obiekt trzeba dbać, i ten tego potrzebuje, ale dajcie przykład swoim zachowaniem. Może więcej inicjatywy, a mniej g…burzy!?

Nieklamanka
Nieklamanka
odpowiedział na komentarz  Ania
10 miesięcy temu

Jakie imprezowanie? Chyba coś się pomyliło! Chyba że mowa o dyrektorze na rowerze po imprezie…

Czytajzezrozumieniem
Czytajzezrozumieniem
odpowiedział na komentarz  Ania
10 miesięcy temu

A czytałaś post?
Inicjatywa była i propozycja, ale minister sportu nie pozwala na działania, bo by się poczuł zawstydzony. To teraz niech się wstydzi tym do czego doprowadził obiekt

Ania
Ania
odpowiedział na komentarz  Czytajzezrozumieniem
10 miesięcy temu

Czytałam. I widzę winę obu stron. Pranie brudów na fb i w gazecie, a w realu co innego.

Frog
Frog
odpowiedział na komentarz  Ania
10 miesięcy temu

Zgadzam się

Nie zauważyłeś że w tym grajdolku zostanie tylko k
Nie zauważyłeś że w tym grajdolku zostanie tylko k
odpowiedział na komentarz  Ania
10 miesięcy temu

Do jakiej knajpy? Wszystko pozamykali katopisiory!

Zenekruldisco
Zenekruldisco
10 miesięcy temu

Napiszę to tak. Mam mieszane uczucia, bo Zawisza ,która jest niezależnym klubem nie należącym do miasta (co można szybko sprawdzić w KRS) wymaga od gminy czegoś za co i tak nie płacą. Jak ktoś nie wie to tak jakbym szedł do restauracji,która nie należy do mnie, zjadł swoje z domu kanapki i jeszcze na koniec miał pretensje, że stoliki brudne. Jakby płacili za wynajęcie obiektu, mecze, itp, o zakrapianych imprezach po godzinach działania obiektu nie wspomnę to ok niech wymagają.Gmina i ten cały MOSiR to jakieś nieporozumienie swoją drogą, bo nic nie robią a kasę biorą. Dobrze nie będzie w… Więcej »

Tomasz
Tomasz
odpowiedział na komentarz  Zenekruldisco
10 miesięcy temu

Brawo….!!!
Tyle w temacie .
Głupi coś usłyszy, i napisze .
A głupszy mu tu odpisze i tak tu na forum.

Taaa
Taaa
odpowiedział na komentarz  Zenekruldisco
10 miesięcy temu

Jeszcze tego brakuje żeby płacić za obiekt utrzymywany z podatków. Stadion to wizytówka i ma wyglądać a nie tworzyć miejsca pracy widmo

krixmaster69
krixmaster69
10 miesięcy temu

Jakby te żule z zawiszy zamiast piątek-sobota chlać równo wzięli szpadla każdy, rękawiczki i poogarniali, to by tam był błysk. Wiadomo pieniędzy na nic nie ma i jest tylko burmistrz daj, jak na wóde musi być to na inne rzeczy brakuje… porażka obecna zawisza, nie ma się co dziwić że chłopaki jedyne co od lat osiągnęli to ze 3 wygrane mecze w sezonie

Robertzluzujmajty
Robertzluzujmajty
odpowiedział na komentarz  krixmaster69
10 miesięcy temu

Robert nie pij więcej

Robert
Robert
odpowiedział na komentarz  Robertzluzujmajty
10 miesięcy temu

Co ja zrobię, jestem z pisu i muszę.

Robertgownoburza
Robertgownoburza
odpowiedział na komentarz  krixmaster69
10 miesięcy temu

Ktoś tu wyżej … Niż dupę ma. Szpadlem najwyżej co można to uderzyć w zawistny ryj osoby wypowiadającej się, która nie zna dokładnie tematu. Z tego co wiem to były propozycje że strony zawodników o pomoc w utrzymaniu obiektu jednak spotkało się to z odmową. Co do męczy to chlopaki dają z siebie ile mogą… Wystarczy przyjść na mecz a nie oceniać po ostatnich wynikach, i nie wiedziałem żeby któryś z nich grał na kacu.
Ps oddaj za stół bilardowy sknero

Pan Liiili
Pan Liiili
10 miesięcy temu

Szczerze tak szczerze …Naprawdę – to powiem wam tak , kiedyś miasto sprzątało 12 ludzi , trzech na Zawiszy i pan Stanisław po godzinach wieczornych (wspaniały gość). Teraz mamy trzech na mieście.W porównaniu mamy trzech woźnych w Szkole Podstawowej nr 1 -gdzie mają 50 m do koszenia trawy i sprzątaczki sprzątają szkołę. Więc sobie wymagajcie , jak my w województwie Łódzkim mamy najniższą procentowość finansową na kulturę i sport .Do tego doprowadził burmistrz macie pretensje , nie ważne jaki dyrektor przyjdzie. Bez pieniędzy nie zrobi nic , a bez ludzi tym bardziej. Więc weźcie się ogarnijcie ludzie naprawdę i pretensje… Więcej »

Kibic
Kibic
10 miesięcy temu

PiS wykończy wszystko.

MłodyWilk
MłodyWilk
10 miesięcy temu

Od lat w Zawiszy uciekały pieniądze bokiem, brak wyników i wielkie oczekiwania. Panowie zróbcie składkę i zainwestujcie w ten stadion tak jak robią to inne podmioty w gminie w końcu korzystacie z tego obiektu i gracie na nim a jak wam nie pasuje to się wynieście z tego terenu i rozgrywajcie mecze na kartoflisku.

MłodyWilk
MłodyWilk
10 miesięcy temu

Ps. Jaki zarząd Zawiszy i wyniki taki stadion, wstyd was oglądać jak się kopiecie po czołach.

Xxx
Xxx
10 miesięcy temu

Rozumiem oburzenie Zawiszy, ale panowie spójrzmy prawdzie w oczy. Nikt Wam tego nie przypilnuje tak jak Wy sami to 1. A 2 to potraficie sobie imprezke, grilla, ognisko wykręcić po drugiej stronie. Wtedy jest komu rozkładać ławki, głośniki, miejsce na palenisko, ale jak z drugiej trzeba wyrwać chwasty i pozamiatać szkło to już nie wasza działka. Ogarnijcie tyłki i to co jesteście w stanie to zróbcie. Zwłaszcza, że jest was ze 20tu.

tenisistka
tenisistka
odpowiedział na komentarz  Xxx
10 miesięcy temu

Ale ten obiekt nie potrzebuje dyrektora, do jednej sprzątaczki? Dać zarząd obiektu klubom i zorganizują opiekę nad obiektem, przypilnują i po temacie

Czytajzezrozumieniem
Czytajzezrozumieniem
odpowiedział na komentarz  Xxx
10 miesięcy temu

Czytaj post była taka propozycja jednak nie zyskała aprobaty dyrektora i z tego co wiem nie wolno samemu podejmowac prac. W Makowiskach natomiast jest nawet osoba która dostają za to kasę to jak to jest dyrektorze gruszka? Boicie się radnego i tam więcej wolno?

Jacek
Jacek
10 miesięcy temu

Jak sięgnę pamięcią to stadion i kluby najlepiej funkcjonowały bez dyrektora.

Ewa
Ewa
odpowiedział na komentarz  Jacek
10 miesięcy temu

Dokładnie kiedyś był Miejski Ośrodek Kultury i Sportu!!!!
Wiecej dzialalli na wszystkie potrzeby reagowali.
Teraz ani sportu a kutury szukają ludzie, po budynkach rozpaczy i smrdu.

Magda
Magda
10 miesięcy temu

Jakiego stadionu Zawiszy??? Ratunku…nawet napis Zawisza z dachu przy okazji remontu kiedys powinie zniknąć – TO STADION MIEJSKI !!!

Wąska grupa osób próbuje sobie od zawsze uzurpować prawo do stadionu, a on ma służyć wielu osobom , a nie starym koniom którzy chcą sobie pokopać piłeczkę na poziomie wiejskiej kopaniny.

Sport to zdrowie , a dzieci to przyszłość dlatego stadion jest dobrem wspólnym i tyle.

Ze słowami Pana Dyrektora , czy się go lubi czy nie, trudno się nie zgodzić…

tenisistka
tenisistka
odpowiedział na komentarz  Magda
10 miesięcy temu

Koleżanko Magdo, tolerancji więcej; sport odkrywa się w każdym wieku, nawet po czterdziestce można zdobywać sukcesy sportowe i medale. To właśnie wtedy jest potrzebny sport, aby przedłużyć sobie zdrowie i kondycję, dlatego też nazwane przez ciebie „stare konie” to fajne chłopaki, którym coś się chce, a nie tylko leżeć przed tv i pierdzieć w kanapę. dlatego też nie powinno być dyrektora stadionu, bo stadion to nie instytucja z jakiej ją robią , to miejsce dla każdego, dlatego lokalne kluby powinny mieć go pod opieką i wtedy nawet prywatna inicjatywa z chęcią da datek na jego rozwój. Mówisz o stadionie dla… Więcej »

Last edited 10 miesięcy temu by tenisistka
Mądrego dobrze posłuchać
Mądrego dobrze posłuchać
odpowiedział na komentarz  tenisistka
10 miesięcy temu

Nic dodać! Klasa i szacunek za ton wypowiedzi

Drutrm
Drutrm
odpowiedział na komentarz  tenisistka
9 miesięcy temu

Pani tez pewnie od Tomasza z referendum.
Powiem tak klasy brak, a po pokutę już niestety czasu brak.
Dowidzenia bo kipina, wasza to pogrążyłaby niestety nie jednego waszego poplecznika.

Jak krzyki męża i syna pod gminą po wyborach.
Amen

Pablo
Pablo
odpowiedział na komentarz  Magda
10 miesięcy temu

Zgadza się. To jest stadion miejski. Dla tego niech pan pożal się Boże dyrektor Gruszka (jak widzę tego człowieka i to jak reprezentuje swoje stanowisko, to już dawno bym go zwolnił, ale to osobny temat rzeka) w końcu zacznie robić to co do niego należy, a jeśli sobie z tym nie radzi, nie wiem z braku pieniędzy czy wiedzy, to niech złoży rezygnację. Jestem ojcem zawodnika Akademi. Często jeździmy na mecze do innych miast i wiosek, sparingi, mecze ligowe, turnieje. Możecie wieżyc lub nie, ale tak zaniedbanego obiektu jak w Pajęcznie to nie widziałem nigdzie. Dla tego podkreślam to jeszcze… Więcej »

Jarek
Jarek
10 miesięcy temu

Jak ma być dobrze w Zawiszy jak członek zarządu, piłkarz idzie grać do Działoszyna?
Tak wspiera i po raz kolejny uzdrawia Zawiszę?

POatologia
POatologia
odpowiedział na komentarz  Jarek
10 miesięcy temu

Śmiech na sali… Tacy Zawiszacy, wykrzykujący „je*ać Działoszyn” na meczach z Wartą, a teraz idą i grają tam za kasę. Sprzedawczyki i tyle, brak honoru i ambicji w tych ludziach. W latach 80-90 na Pajęcznie nie mieliby życia za taką postawę.

Frog
Frog
odpowiedział na komentarz  Jarek
10 miesięcy temu

Oj tam najważniejsze,że w klubie najwięcej ma do powiedzenia sołtyska z Dylowa

Karolina
Karolina
odpowiedział na komentarz  Frog
9 miesięcy temu

O matko🫣

Klaudia
Klaudia
10 miesięcy temu

Pisiorom tylko wychodzi złodziejstwo, łapówkarstwo i przyjmowanie odpadów.

Klapa
Klapa
odpowiedział na komentarz  Klaudia
10 miesięcy temu

Ale milionerami się porobili i śmieją się z głupków co na nich głosują.

M...
M...
odpowiedział na komentarz  Klapa
10 miesięcy temu

żebyś wiedział że się z was śmieje biedaki.
Trzeba bylo się zapisać do PiSu a nie narzekać to też byś miał!!!

Mariusz
Mariusz
odpowiedział na komentarz  M...
10 miesięcy temu

Pisiory doją nie swoje pieniądze. Powsadzani na stanowiska o których nie mają pojęcia i tylko marnotrawia i rozkradają publiczne i państwowe pieniądze.

XYZ
XYZ
10 miesięcy temu

Najpierw spadek z IV ligi do A klasy (VI liga) a nowy stadion się marzy. Może najpierw wyniki sportowe a potem żądania? W Brazylii dzieci grają w gorszych warunkach a mają osiągnięcia.

Patologia
Patologia
odpowiedział na komentarz  XYZ
10 miesięcy temu

Za pisu musi być odwrotnie. Najpierw kasa i ful wypas a potem jakoś to będzie.

Szczęśliwy numerek
Szczęśliwy numerek
9 miesięcy temu

Trochę się już w tym pogubiłam, mówicie o braku inicjatywy MOSiRu a teraz okazuje się, że MOSiR przygotował projekt na modernizację boiska, który zakwalifikował się do konkursu Lotto, dobrze rozumiem?

Frog
Frog
odpowiedział na komentarz  Szczęśliwy numerek
9 miesięcy temu

I z tego się cieszmy .Brawo za inicjatywę