R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoIV Charytatywny Bieg Leśny Cross Patówka Biegamy dla Zuzanny

IV Charytatywny Bieg Leśny Cross Patówka Biegamy dla Zuzanny

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Charytatywnym Biegu Leśnym Cross Patówka Biegamy dla Zuzanny, który odbędzie się 31 lipca w miejscowości Dylów Szlachecki.

Start konkurencji biegowych na dystansie 8 i 16 km, jak i marszu nordic walking 8 km zaplanowaliśmy na godz.11:00. Gwarantujemy niesamowitą atmosferę, ciekawą i urokliwą leśną trasę, drewniany medal, przepyszną zupkę i chrupiącą kiełbaskę ,coś słodkiego do kawki i herbatki. Zapisy do konkurencji biegu i marszu nordic walking na dystansie 8 km oraz biegu na dystansie 16 km
https://dostartu.pl/iv-charytatywny-bieg-lesny-cross-patowka-biegamy-dla-zuzanny-v7741

Zapraszamy również dzieci i młodzież do udziału w konkurencjach biegowych. Zapisy do udziału najmłodszych biegaczy na miejscu podczas wydarzenia. 10:40 rozpoczęcie rejestracji biegu dla dzieci i młodzieży Limit: 100 dzieci.
Start biegów :
11:10 bieg przedszkolaka ( dziewczęta, chłopcy)
11:15 bieg kl. I-III ( dziewczęta, chłopcy)
11:20 bieg kl. IV-VI ( dziewczęta, chłopcy)
11:30 bieg kl. VII-VIII ( dziewczęta, chłopcy)

Biegi dla dzieci i młodzież mają charakter rekreacyjno-integracyjny, bez klasyfikacji końcowej.W konkurencjach dla przedszkolaków, dzieci i młodzieży mogą wziąć udział osoby, które na dzień 31 lipca 2022 r. są przedszkolakami oraz uczniami klas I-VIII, posiadających pisemną zgodę opiekuna prawnego. Bieg skierowany jest do dzieci i młodzieży poniżej 15 r.ż. Uczestnicy mogą biec z członkami rodziny. Dzieci poniżej 7 r. ż. OBOWIĄZKOWO muszą biec z rodzicem /opiekunem prawnym. Biegi będą rozgrywane wg danej kategorii wiekowej, starty będą przeprowadzane osobno dla dziewcząt i chłopców.
– bieg przedszkolaków dystans 100 m
– bieg dla uczniów szkół podstawowych klasy I-III – 400 m
– bieg dla uczniów szkół podstawowych klasy IV-VI – 600 m
– bieg dla uczniów szkół podstawowych klasy VII-VIII – 1000 km

W tym roku zbiórka środków pieniężnych przeznaczona jest na leczenie i rehabilitację 13-letniej mieszkanki Pajęczna. Zuzia urodziła się 13 maja 2008 r. w ICZMP w Łodzi . Od urodzenia choruje na bardzo rzadki zespól Wolfa- Hischhorna polegający na znacznym opóźnieniu psychoruchowym. Dziewczynka jest już po wielu operacjach na biodra i rekonstrukcji stopy lewej, podejmuje próby samodzielnego stania w ortezach. Jest też pod stałą opieką wielu specjalistów: ortopedy, neurologa, okulisty, genetyka, endokrynologa i rehabilitanta. Uczestniczy w zajęciach logopedycznych i neurologopedycznych rozwijające jej moją mowę i komunikowanie, pomagające też w jedzeniu i piciu.

Przed Zuzanną kolejny zabieg na stopę prawą, po którym jest nadzieja na stawianie pierwszych samodzielnych kroków. Zawsze mogliśmy na Was liczyć i tym razem mamy nadzieję, że uzbieramy dobrą kwotę, aby poprawić komfort życia Zuzanny
https://dostartu.pl/iv-charytatywny-bieg-lesny-cross-patowka-biegamy-dla-zuzanny-v7741
Biegnij, maszeruj z kijami, spaceruj!
BAW SIĘ DOBRZE I POMAGAJ!!

tekst i plakat: ORGANIZATORZY

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
1 rok temu

Może jakas trasa dla rowerów do tego? Byłoby super 🙂

Kasiaaa
Kasiaaa
odpowiedział na komentarz  Ola
1 rok temu

Rowery też jechały 🤝 było SUPER