R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoIX Bieg Niepodległości w Pajęcznie

IX Bieg Niepodległości w Pajęcznie [ZDJĘCIA]

IX Pajęczański Bieg Niepodległości już za nami. Impreza przyciągnęła blisko 150 zawodników z całego kraju. Podobnie jak przed rokiem najszybszy okazał się Mateusz Pawełczak.

W tegorocznej edycji na starcie stanęli zarówno doświadczeni zawodnicy z sukcesami na arenie ogólnopolskiej, jak i amatorzy, dla których udział w biegu stanowił wyjątkowe wyzwanie. Pajęczno przez kilka godzin stało się centrum biegowej rywalizacji, a uczestnicy mieli okazję zmierzyć się z ponad pięciokilometrową trasą wyznaczoną ulicami miasta.

Wśród niemal 150 biegaczy i miłośników nordic walking królem biegu okazał się ponownie Mateusz Pawełczak. Zdobywając rewelacyjny czas 17:35, nie tylko utrzymał tytuł mistrza sprzed roku, ale także imponująco potwierdził swoją dominację na pajęczańskich trasach.

W kategorii kobiet najszybsza okazała się Barbara Pawełczak, która na mecie pojawiła się po 19 minutach i 45 sekundach. Jej osiągnięcie potwierdza, że bieg niepodległościowy w Pajęcznie to nie tylko męska domena, ale także szansa dla utalentowanych zawodniczek, które potrafią rywalizować na najwyższym poziomie.

Pajęczański Bieg Niepodległości cieszy się dużym zainteresowaniem, pomimo faktu, że niemal podczas każdej edycji pogoda nie rozpieszcza. Impreza nie tylko promuje aktywny tryb życia, ale również buduje społeczność biegową. Uczestnicy biegu z pewnością wrócą do domu z nowymi doświadczeniami i niezapomnianymi wspomnieniami z pajęczańskich ulic.

R e k l a m a

7 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

7 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Czarna mamba
Czarna mamba
6 miesięcy temu

A gdzie ta patriotka ze Smykowizny?

Cela plus
Cela plus
odpowiedział na komentarz  Czarna mamba
6 miesięcy temu

Gdzie ci zwykła mieszkanka pobiegnie, jak posłowala też miała wszystko gdzieś. Pisiory to zło narodowe.

Nieznajoma
Nieznajoma
odpowiedział na komentarz  Czarna mamba
6 miesięcy temu

Proszę nauczyć się pisać poprawnie bo jak widać błąd ortograficzny!!!

Pajęczanka
Pajęczanka
6 miesięcy temu

Wszystkim, którzy wzięli udział w biegu niepodległości w Pajęcznie -gratuluję. Super. Tak trzymać!

Cela plus
Cela plus
6 miesięcy temu

Tak PiSowskie szuje. To początek waszego końca. Zwyciężył naród polski MY NARÓD! Czas was rozliczyć za bałagan w państwie i ciemne interesy z zaskakującymi awansami w spółkach skarbu państwa czy też służbach …

Tomek
Tomek
odpowiedział na komentarz  Cela plus
6 miesięcy temu

Jak ja sie cieszę że pis przegrywa głosowanie za głosowaniem. Koniec rządów kaczora i jego małych ludzi ! Byłem na marszu 4 czerwca, słuchałem piosenki Miejcie Nadzieję Jacka Wójcickiego i ta nadzieja nie zawiodła ! Brawo POLSKO !

Luki
Luki
4 miesięcy temu

A tak z innej beczki pytanie.
Będzie w tym roku Orszak Trzech Króli w Pajęczynie?