Jacek Krzynówek spotka się z pajęczańską młodzieżą

18

Jacek Krzynówek to wieloletni reprezentant Polski w piłce nożnej. Wielokrotnie nagradzany zarówno w kraju, jak i za granicą. Jest dwukrotnym zdobywcą prestiżowej nagrody najlepszego polskiego piłkarza tygodnika Piłka Nożna za lata 2003 i 2004.

W najbliższą środę Jacek Krzynówek zawita do Pajęczna, gdzie spotka się z młodzieżą szkolną i młodymi zawodnikami LKS Zawisza Pajęczno. Spotkanie odbędzie się w środę 17 października o godzinie 10:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Pajęcznie.
To nie pierwsza wizyta Jacka Krzynówka w Pajęcznie. W roku 2015 był jedną z gwiazd meczu piłki nożnej pomiędzy Reprezentacją Artystów Polskich i drużyną Samorządowców.


guest
18 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Zawisza
Zawisza
1 rok temu

To może niech zapyta burmistrza jak rozwalić klub czwartoligowy bo to między innymi jego zasługa

Rodzic
Rodzic
odpowiedział na komentarz  Zawisza
1 rok temu

I bardzo dobrze. Teraz Zawisza zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży. Chyba siedem roczników dzieciaków, to jest przyszłość.

Zawodnik
Zawodnik
odpowiedział na komentarz  Rodzic
1 rok temu

A gdzie mają grać starsze dzieci?? Kolesie rozwalili klub z tradycjami. Za przywłaszczenie takich pieniędzy powinni siedzieć!

Beeeeeee
Beeeeeee
odpowiedział na komentarz  Zawodnik
1 rok temu

1000 % racji , dlatego czas zmienic wodza gminy ktory wszystko tuszuje

Żyleta
Żyleta
odpowiedział na komentarz  Zawisza
1 rok temu

@Zawisza jak znasz blisko temat to wiesz że wina jest tak samo po stronie Popiela jak i naszych gwiazdek. Popiel powinien wszystko lepiej przypilnować i może niektórym zawodnikom by się w głowach nie poprzewracało.

Dobrze że postawili na szkolenie młodych bo za kilka lat będzie kim grac i to grac naszymi zawodnikami a nie sprowadzanymi!!!

Beeeeeee
Beeeeeee
odpowiedział na komentarz  Żyleta
1 rok temu

Ze co jakie szkolenie ??? Jeden trener prowadzi cztery roczniki !!!! Ewenement na skale swiatowa ,gdzie sa pieniadze z dotacji druxyny seniorow przeciez niema !!! Dlaczego rodzice z wlasnych pieniedzy musza oplacac trenera ????

Kretek
Kretek
odpowiedział na komentarz  Beeeeeee
1 rok temu

Ludzie! To jest spotkanie, które ma zainspirować młodych piłkarzy do jeszcze większej pracy, dać im motywację, przybliżyć historię polskiego futbolu. A wy ciągle plujecie jadem. Tyle frustracji po stronie elektoratu Mielczarka i Wiły, że to się w głowie nie mieści.

Piotrek
Piotrek
odpowiedział na komentarz  Kretek
1 rok temu

Super sprawa ! Tak trzymać! Tak dla młodzieży!

Pikuś
Pikuś
odpowiedział na komentarz  Kretek
1 rok temu

Będziesz siedział warchole.

gracz
gracz
odpowiedział na komentarz  Beeeeeee
1 rok temu

`Beeeeeee słabo się orientujesz i nie masz pojęcia co dzieje się w Zawiszy jest 7 grup młodzieżowych oraz 5 trenerów i rodzice nie płacą trenerom za trenowanie więc nie rozsiewaj takich bzdur

beeee
beeee
odpowiedział na komentarz  gracz
1 rok temu

gracz to pochwal się tymi trenerami ??? bo jedynym człowiekiem który ma papiery trenerskie jest pan Kostarczyk( prowadzi cztery grupy info ze strony Zawiszy)

sportowiec
sportowiec
odpowiedział na komentarz  beeee
1 rok temu

to ten pan z brzuszkiem? śmieszy mnie zawsze jak trenerzy są przy kości 😀 jak mają trenowac innych skoro sami siebie nie mogą wytrenowac:D

Emigrant
Emigrant
1 rok temu

Tokuś pchał się do każdego zdjęcia z Krzynówkiem.
Dobry gospodarz – zamknął przedszkole w Pajęcznie, przyczynił się do upadku Zawiszy, zlikwidował szkoły w Gajęcicach, Siedlcu, Dylowie Rz., Niwiskach, Patrzykowie, Wręczycy. Same sukcesy na polu edukacji najmłodszych.

Fan!
Fan!
odpowiedział na komentarz  Emigrant
1 rok temu

@Emigrant przedszkole nie zostało zlikwidowane tylko przeniesione w inne miejsce i dzisiaj Dzieci w tym przedszkolu maja super warunki. Idealnie nowe sale wyposażenie, także dzięki Tokarskiemu mają dzieci nowiutkie piękne przedszkole. Burmistrzu Tokarski głosujemy na Pana!!!

Pikuś
Pikuś
odpowiedział na komentarz  Fan!
1 rok temu

Super warunki i sam beton……

Xyx
Xyx
odpowiedział na komentarz  Fan!
1 rok temu

A byłeś w tym przedszkolu, posiedz w tych warunkach cały dzień i dopiero mów Darku

Fan!
Fan!
odpowiedział na komentarz  Xyx
1 rok temu

Byłem wiele razy jestem pewien, że więcej niż @Xyx i jak brak argumentów to się takie bzdury pisze!!! Bardzo przytulne korytarze i sale. A @pikuś to Twoim zdaniem ściany powinny być z czego…??????? Z Papieru????

zewsi
zewsi
odpowiedział na komentarz  Emigrant
1 rok temu

Dobra decyzja, bo jakie perspektywy dla naszych dzieci daje mała szkoła wiejska, gdzie w klasie jest 5 osób? Dzieci bez szans w porównaniu do większych placówek, gdzie uczniowie mogą się rozwijac i realizować wśród swoich rówieśników i szkołach z nowoczesnymi pomocami dydaktycznymi czy chociaż halą sportową.