Jacek Krzynówek w Pajęcznie [ZDJĘCIA]

0

Jacek Krzynówek to wieloletni reprezentant Polski w piłce nożnej. W minioną środę gwiazda futbolu odwiedziła młodzież z Pajęczna.

W środę 17 października na zaproszenie Burmistrza Gminy i Miasta Pajęczno Dariusza Tokarskiego do Pajęczna przyjechał Jacek Krzynówek – były piłkarz i 96-krotny reprezentant Polski. Wielokrotnie nagradzany zarówno w kraju, jak i za granicą, jest dwukrotnym zdobywcą prestiżowej nagrody najlepszego polskiego piłkarza tygodnika Piłka Nożna za lata 2003 i 2004. 

Celem odwiedzin było spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 w Pajęcznie oraz młodymi zawodnikami LKS „ZAWISZA” Pajęczno. Podczas spotkania prowadzonego przez Wojciecha Beśka, Jacek Krzynówek opowiedział słuchaczom o swojej piłkarskiej karierze, od jej początków w B-klasowej drużynie LZS Chrzanowice, poprzez występy w RKS Radomsko, Rakowie Częstochowa i GKS Bełchatów, do gry w zespołach niemieckiej Bundesligi. Gwiazdor polskiej piłki sporo miejsca poświęcił również meczom w Lidze Mistrzów i reprezentacji Polski. Uczestnicy spotkania z dużym zainteresowaniem słuchali wypowiedzi Jacka Krzynówka, a na zakończenie chętnie robili sobie pamiątkowe zdjęcia i prosili piłkarza o autografy.

To nie pierwsza wizyta Jacka Krzynówka w Pajęcznie. W roku 2015 był jedną z gwiazd meczu piłki nożnej pomiędzy Reprezentacją Artystów Polskich i drużyną Samorządowców.

fot.: UG Pajęczno
R e k l a m a
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments