R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoJuż jutro Pajęczański Bieg Niepodległości

Już jutro Pajęczański Bieg Niepodległości

Zobacz relację z biegu ii-pajeczanski-bieg-niepodleglosci-zdjecia-i-wideo

Już jutro o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim w Pajęcznie odbędzie się II edycja Pajęczańskiego Biegu Niepodległości. Zawody będą doskonałą okazją, aby na sportowo uczcić Narodowy Dzień Niepodległości.

Wszystko już prawie zapięte na ostatni guzik. Trasa biegu jest już oznaczona, lista uczestników coraz dłuższa, medale zaprojektowane, pakiety startowe przygotowane, żurek nabiera pomalutku smaku – mówi Wojtek Beśka z Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury.

Trasa biegu pozostaje bez zmian. Biegacze tak jak w roku ubiegłym pokonają jedną pętle ulicami Pajęczna (m.in. przez ulicę 1 maja, Wiśniową, Moniuszki i 22 lipca). Start i meta będzie zlokalizowana na Stadionie Miejskim, dzięki czemu kibice będą mogli podziwiać emocjonujący finisz.

Już wiadomo, ze w biegu wystartuje ponad 100 osób, ale wielu zawodników zadeklarowało, że zapisze się na miejscu, tuż przed startem. Zapraszamy, bo są jeszcze wolne miejsca – biuro zawodów będzie czynne od 11.30 do 13.30 na Stadionie Miejskim i cały czas jest szansa, żeby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Tradycyjnie będą też biegi dla młodszych – to bardzo ważne, bo chcemy popularyzować bieganie wśród dzieciaków i młodzieży. To będzie wielkie biegowe święto, impreza z patriotycznym przesłaniem. Zapewniam, że w Pajęcznie jest dobry klimat do biegania  – Ci którzy brali udział w I edycji, na pewno pamiętają wspaniałą atmosferę, wszyscy biegacza są tutaj  traktowani jak jedna wielka rodzina, jest wspaniały doping, no i będą też niespodzianki. Zapraszam wszystkich serdecznie (kibiców i zawodników) na II Pajęczański Bieg Niepodległości – dodaje Wojtek Beśka.

Wśród uczestników biegu głównego rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody m.in. tablet i aparat fotograficzny.

fot.: Wojtek Beśka
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments